Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Cristian Preda (europarlamentar) - cere suspendarea dreptului de vot al Romaniei in UE

* * - - - 12 votes
  • This topic is locked This topic is locked
388 replies to this topic

#253
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005
As fi fost socat sa nu fi fost doar o clampaneala a tastaturii, exact ca, comunistii. Posted Image

#254
Hamdoulillah

Hamdoulillah

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.03.2017
Ba ejti nebun l-am vaz't pe asta invitat azi la o dezbatere la o televiziune de stiri din Franta, am zis ca nu vad bine :D

#255
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016
Un politruc ieftin . Nu stiu ce sa mai faca si le-au ramas doar aruncatul cu cacat in Tara care ii plateste destul de bine. Tradatori ar trebui sa fie scosi de acolo si ziceti voi cam ce diferenta e intre asta si tokes ,alt tradator.
Sa vina in tara sa explice ce si cum nu pe la tv-uri straine care aratau ca toti sunten cersetori.
Penibil....

#256
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014
Este mai bine sa ne suspende dreptul de vot decat sa fim dati afara din UE, precum doreste PSD.

Eu chiar nu inteleg , voi credeti ca europenii nu vor afla pana la urma de grozaviile ce or sa fie facute (noaptea ca hotii) de catre PSD?

Edited by Benderbut, 11 February 2018 - 08:22.


#257
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016
Ce grozavii domnilor? Expuneti aici cam despre ce e vorba. Toti zic dar nimeni nu zice ce este .

#258
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014

 mariusr1976, on 11 februarie 2018 - 08:32, said:

Ce grozavii domnilor? Expuneti aici cam despre ce e vorba. Toti zic dar nimeni nu zice ce este .
Adica credeti ca suntem prosti ?Un fel de :” sunt prosti astia bai , habar nu au ca prin modificarile legislative o sa ingenunchem justitia pentru ca suntem prea destepti , Imposibil ca sa inteleaga ce facem pentru ca noi sntem destepti si ei prosti !Din cauza asta trebuie intrebati daca chiar au habar ce facem pentru ca nu au! Sunt prea prosti iar noi vicleni-destepti”

Edited by Benderbut, 11 February 2018 - 08:38.


#259
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016
Pai ziceti ca eu nu inteleg . Am tot auzit si toti au fost in strada ,dar cred ca nici aia nu stiau de ce dar sa dai cu caca in propriu popor care te si plateste binisor ca sa fii in trend sau ca e cool sa dai cu caca in propria Tara.......
Mmmmm,pute rau.

#260
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014

 mariusr1976, on 11 februarie 2018 - 08:46, said:

Pai ziceti ca eu nu inteleg . Am tot auzit si toti au fost in strada ,dar cred ca nici aia nu stiau de ce dar sa dai cu caca in propriu popor care te si plateste binisor ca sa fii in trend sau ca e cool sa dai cu caca in propria Tara.......
Mmmmm,pute rau.
Oricum vor afla ce vor sa faca pesedeaua. Faptul ca exista niste oameni care se opun la macelarirea statului de drept , la macelarirea justitiei de catre politici ,chiar daca sunt romani , poate doar sa le exprime speranta celor de la Bruxelles ca nu suntem o tara bananiera ! Mai exista o speranta in reabilitarea Romaniei.

Autocritica reprezinta un simbol de inteligenta ! Faptul ca ne-am autocriticat la Bruxelles arata cat de responsabili suntem in cadrul uniunii, (si ca nu actionam miseleste noaptea ca hotii fara sa ne vada UE. )

Edited by Benderbut, 11 February 2018 - 09:07.


#261
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016
Autocriticarea ..e una ce face asta e comparabil cu ceea ce a facut onorabilul tokes,punct.
Am mai zis,sa vina si sa prezinte de ce a cerut asta si noua prostimii care il plateste nu la dezbateri in alte tari. Sau suntem prea prosti pentru nivelul dumnealui.

#262
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014

 mariusr1976, on 11 februarie 2018 - 09:27, said:

Autocriticarea ..e una ce face asta e comparabil cu ceea ce a facut onorabilul tokes,punct.
Am mai zis,sa vina si sa prezinte de ce a cerut asta si noua prostimii care il plateste nu la dezbateri in alte tari. Sau suntem prea prosti pentru nivelul dumnealui.
Voi vorbiti de Tokes si de tradare cand tocmai zilele trecute Dragnea a semnat cu Ungaria un contract de export de gaze pe o durata de 15 ani ? In contextul in care nu se stie cum o sa fie pretul sau rezerva noastra a resurselor peste un an de zile  .

Pai infintati o comisie parlamentara  de luat la intrebari europarlamentarii.
Ca o comisie de luat la intrebari judecatorii aveti de gand sa faceti.
Sa faceti totul mai putin sa respectati programul de guvernare .

Edited by Benderbut, 11 February 2018 - 11:47.


#263
Hamdoulillah

Hamdoulillah

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.03.2017

 mariusr1976, on 11 februarie 2018 - 08:02, said:

Un politruc ieftin . Nu stiu ce sa mai faca si le-au ramas doar aruncatul cu cacat in Tara care ii plateste destul de bine. Tradatori ar trebui sa fie scosi de acolo si ziceti voi cam ce diferenta e intre asta si tokes ,alt tradator.
Sa vina in tara sa explice ce si cum nu pe la tv-uri straine care aratau ca toti sunten cersetori.
Penibil....
a pai nu prea era bagat in seama, nu prea apuca sa zica nimic si-oricum nu am rezistat decat tot asteptand tot asteptand sa vad daca e chiar el sau o sosie d-a lui, dar cand a deschis gura si accentu' i-a rabufnit :D am zis el e si-am schimbat canalu

#264
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016

 Benderbut, on 11 februarie 2018 - 11:41, said:


Voi vorbiti de Tokes si de tradare cand tocmai zilele trecute Dragnea a semnat cu Ungaria un contract de export de gaze pe o durata de 15 ani ? In contextul in care nu se stie cum o sa fie pretul sau rezerva noastra a resurselor peste un an de zile  .

Pai infintati o comisie parlamentara  de luat la intrebari europarlamentarii.
Ca o comisie de luat la intrebari judecatorii aveti de gand sa faceti.
Sa faceti totul mai putin sa respectati programul de guvernare .
În primul rând afacerile sunt afaceri
În al doilea rand cam ar trebui să mai răspundă si judecători pentru ceea ce fac. Ai greșit ,plătești cam peste tot e așa. Un brutar dacă arde pâine o plătește de ce nu si un judecător care greșește să nu plateasca?

#265
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016

 Tsunnnami, on 11 februarie 2018 - 16:31, said:



Cei care ies in strada o fac sa arate ca pesedistii si cei care-i incurajeaza pe pesedisti sunt prosti, puturosi sau hoti.
Apoi nu datorita poporului ai ce ai in tara si nici salariile europarlamentarilor, ci datorita EUROPEI, fara Europa, asa cum te-ai exprimat erai, "caca". Fa comparatie cu anul 2000. Aia este ceea ce putea Romania mai bine. Caritas, FNI, coruptie si furt.
Daca nu erai in Europa, nu aveai nici salarii pentru europarlamentari, asa ca Moldova, Belarus.
Daca nu mai stii cum ar fi in Romania fara Europa, da o raita prin tarile de care am amintit



Stim sa citim titlul subiectului?
Il si intelegem?
Atunci ce cauta americanii aici?
Stai sa ghicesc...., flame?
Ca esti super obisnuit sa creezi flame
Ptiu,sa îmi bag picioarele 60% din această țară sunt puturoși ,hoți ....si ce ai mai scris pe acolo.
Patronache ,e nene bun care aduce bani de acasă pentru hoți.
Caritas..si ce ai mai zis,se dezvolta mult iubitul Cluj cu bani la prosti din tara ,si daca au fost prosti asta e.
Nu zic ,poate fără Europa am fi produs si noi nu am fi numai importatori si de exclus nu ne exclude nimeni....unde mai vând ei produse .

Țin să îți reamintesc că 250 de mii stau pe ajutor social ,aia poți zice că jumătate sunt pe drept deci cam 125 de mii pot fi numiți drept puturoși.
Bun ,să revenim la trădătorul nostru.

Edited by mariusr1976, 11 February 2018 - 17:00.


#266
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014

 mariusr1976, on 11 februarie 2018 - 14:55, said:

În primul rând afacerile sunt afaceri
În al doilea rand cam ar trebui să mai răspundă si judecători pentru ceea ce fac. Ai greșit ,plătești cam peste tot e așa. Un brutar dacă arde pâine o plătește de ce nu si un judecător care greșește să nu plateasca?
Problema pentru unii este ca judecatorii nu raspund in fata lui Dragnea. Dar in momentul de fata exista lege si raspund daca gresesc si sunt chiar exclusi din magistratura .Deja suntem offtopic.

Edited by Benderbut, 11 February 2018 - 17:42.


#267
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,891
  • Înscris: 20.10.2015

 mariusr1976, on 11 februarie 2018 - 16:56, said:

cu bani la prosti din tara ,si daca au fost prosti asta e.


Asta e chiar lozinca lui Dragnea.
Daca ati fost prosti de m-ati ales, asta e.
N-oi fi lu?

#268
Hamdoulillah

Hamdoulillah

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.03.2017

 Benderbut, on 11 februarie 2018 - 17:41, said:

Problema pentru unii este ca judecatorii nu raspund in fata lui Dragnea. Dar in momentul de fata exista lege si raspund daca gresesc si sunt chiar exclusi din magistratura .Deja suntem offtopic.
Dar in rest cine raspunde in fata lui Dragnea?

#269
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016
Inventați să vă aflați în treaba. Mai aveți,nu ca asi fi susținător al astuia dar măcar nu inventez si mai cred că e si adevarat.

#270
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,891
  • Înscris: 20.10.2015
Zici ca te duce mintea. Eu sunt mai reticent.
Ia demonstreaza aici lu' sensei:
Poti corela manifestatiile din strada cu declaratiile/actiunile GUVERNELOR Dragnea?
Sau crezi ca manifestantii ies in strada asa .. sa se afle in treaba.

Hai, te astept

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate