Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?
 

Ce i se pregateste lui Liviu Dragnea?

* * * - - 7 votes
  • This topic is locked This topic is locked
752 replies to this topic

#433
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,098
  • Înscris: 20.12.2007
Adevaratul violator (al Romaniei)

Attached Files



#434
oaspetele

oaspetele

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,933
  • Înscris: 31.03.2003
Zic gurile rele ca Dragnea ar fi prieten cu unu Portocala.

#435
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006
Martorul principal în dosarul Teldrum: „Dacă Dragnea scapă fără 15 ani de puşcărie, înseamnă că suntem în Bangladesh“
Citeste mai mult: adev.ro/p2abca

http://adevarul.ro/l...b10d/index.html

Posted Image

#436
stantudor

stantudor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,326
  • Înscris: 12.06.2008
Inseamna ca esti de acord cu ce zice martorul.

”El şi-a constituit un grup de oameni importanţi cu implicaţii în toate instiuţiile statului pe care i-a folosit în scopul sifonării banului public prin Tel Drum. Sunt procurori, judecători, ofiţeri de poliţie. Sistemul mafiot a funcţionat cu ajutorul unor oameni care au închis ochii la ceea ce a făcut Dragnea”.
De 15 ani am tot încercat să arăt că este un bandit. Eu mă întreb retoric, cum e posibil ca toate aceste argumente să nu fie luate în seamă atâta timp în seamă ? A fost protejat”

Pai ce-a facut bai, nene, zeita anticoruptie ? Ce-a pazit ? L-a protejat pe Dragnea, conform martorului ?

#437
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006

View Poststantudor, on 09 ianuarie 2018 - 19:00, said:

Pai ce-a facut bai, nene, zeita anticoruptie ? Ce-a pazit ? L-a protejat pe Dragnea, conform martorului ?

Posted Image Am stiut io ca virgula Codruta-i de vina !!! Stane esti un geniu !! Meriti  cu varf si indesat Premiul PULitzer !!Posted Image

#438
Bibulus

Bibulus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,867
  • Înscris: 05.08.2014

View Postdalu364, on 09 ianuarie 2018 - 18:50, said:

Martorul principal în dosarul Teldrum: „Dacă Dragnea scapă fără 15 ani de puşcărie, înseamnă că suntem în Bangladesh“
De unde 15 ani? Sa zicem merci daca ia macar 2-3 ani cu executare, ca sa iasa odata din circuit, ca altfel nu scapam de asta.

#439
stantudor

stantudor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,326
  • Înscris: 12.06.2008

View Postdalu364, on 09 ianuarie 2018 - 19:11, said:


Posted Image Am stiut io ca virgula Codruta-i de vina !!! Stane esti un geniu !! Meriti  cu varf si indesat Premiul PULitzer !!Posted Image

Am stiut io ca esti cu dubla masura. Ti-am citat din martorul tau. Iar nu e bine ? Sa bagi mătănii deseara in fata icoanei eroinei.

#440
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006

View Poststantudor, on 09 ianuarie 2018 - 19:18, said:

Sa bagi mătănii deseara in fata icoanei eroinei.

  Am bagat deja neicusorule !!Posted Image
Da` tu,...ia zi sincer...te-ai rugat de sarbatori pentru prosperitatea varanului.......sau sa-l fereasca Domnu` pe mazare de vreo holera sau ciuma bubonica ? Posted Image

#441
stantudor

stantudor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,326
  • Înscris: 12.06.2008

View Postdalu364, on 09 ianuarie 2018 - 19:25, said:

  Am bagat deja neicusorule !!

Bine ca recunosti.

Edited by stantudor, 09 January 2018 - 19:38.


#442
costyn_man

costyn_man

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,593
  • Înscris: 01.08.2005

View Poststantudor, on 09 ianuarie 2018 - 19:37, said:

Bine ca recunosti.
Tu nu recunosti? Posted Image
Oricum, ar trebui sa-i multumim boierului de teleorman, i-a mobilizat si i-a unit pe tineri. Contra psd-ului, binenteles.Posted Image

#443
dexter_lab

dexter_lab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,391
  • Înscris: 31.10.2007

View Poststantudor, on 09 ianuarie 2018 - 19:00, said:

Inseamna ca esti de acord cu ce zice martorul.

”El şi-a constituit un grup de oameni importanţi cu implicaţii în toate instiuţiile statului pe care i-a folosit în scopul sifonării banului public prin Tel Drum. Sunt procurori, judecători, ofiţeri de poliţie. Sistemul mafiot a funcţionat cu ajutorul unor oameni care au închis ochii la ceea ce a făcut Dragnea”.
De 15 ani am tot încercat să arăt că este un bandit. Eu mă întreb retoric, cum e posibil ca toate aceste argumente să nu fie luate în seamă atâta timp în seamă ? A fost protejat”

Pai ce-a facut bai, nene, zeita anticoruptie ? Ce-a pazit ? L-a protejat pe Dragnea, conform martorului ?

da. asa a avut instructiuni de la basescu si fosta voastra icoana, ponta.
acum i s-a dat mana libera sa isi faca treaba si asta cam deranjeaza.

#444
stantudor

stantudor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,326
  • Înscris: 12.06.2008
Atunci nu ar fi corect sa scapam de toti ? Si sa intre toti la puscarie ? Adica basau, ponta, kovesi si dragnea. Nu asa ar fi corect ? Ori suntem echidistanti, ori nu mai suntem.

#445
dexter_lab

dexter_lab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,391
  • Înscris: 31.10.2007
basu deacord. dragnea....stie toata lumea de ce. kovesi...aici e de discutat.

dar ponta de ce sa intre?

#446
stantudor

stantudor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,326
  • Înscris: 12.06.2008
Sigur ca e de discutat. Cand e vorba de icoana, nu se pune.
Pai nu ai zis tu ca asa a avut instructiuni de la basau si ponta ? Adica au mânărit intre ei. Au oare asta nu inseamna ca a fost un grup infractional organizat, conform spuselor tale ? Eu lucrez cu materialul clientului. Si atunci de ce va place dubla măsură ? De ce nu puteti sa fiti si voi corecti macar o data ?

#447
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006

View Poststantudor, on 09 ianuarie 2018 - 20:31, said:

Adica basau, ponta, kovesi si dragnea. Nu asa ar fi corect ? Ori suntem echidistanti, ori nu mai suntem.

Daca nu mai intra inco o data si varanu`........parca n-are farmec.Posted Image

Oribem bere,..ori bem bere ! Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/iRWk8jfwx5s?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by dalu364, 09 January 2018 - 21:40.


#448
Bibulus

Bibulus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,867
  • Înscris: 05.08.2014

View Poststantudor, on 09 ianuarie 2018 - 20:31, said:

Atunci nu ar fi corect sa scapam de toti ? Si sa intre toti la puscarie ? Adica basau, ponta, kovesi si dragnea. Nu asa ar fi corect ? Ori suntem echidistanti, ori nu mai suntem.

Foarte corect, dar ia sa te intreb ceva --- ce putere mai are acum Basescu? Dar Ponta?
Pe noi ne doare ca ACUM Dragnea e TARTOR, face si desface --- ceilalti sunt plevusca.
In acest moment, nu e totuna sa scapam de Dragnea - personaj toxic si nefast pentru Romania -- cu a scapa de Ponta, un gargaragiu care o arde pe Facebook.

Edited by Bibulus, 09 January 2018 - 22:12.


#449
stantudor

stantudor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,326
  • Înscris: 12.06.2008
Ce putere mai are basescu ? Eu spun ca are ceva putere din moment ce kovesi nu are curajul sa se atinga de el. Cum iti explici ca e in libertate ? Eu nu vad alta logica.

#450
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Meh...

[ https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26196167_1620428844690347_2687376202071388763_n.jpg?oh=aca61b0e543a97bc87b52c8f7da3dc01&oe=5AFD5AED - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate