Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

LG V30 - discutii generale

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
350 replies to this topic

#55
f18dragos

f18dragos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 22.09.2010

 bronxxx, on 29 septembrie 2017 - 11:27, said:

Eu am facut aseara precomanda online la abonament in UK.Pe 1 noiembrie incep livrarile.Sunt tare curios daca vine la pachet cu, castile B&O

Pai cum sa nu vina cu acele casti B&O? :))))

#56
RzX_2008

RzX_2008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 20.04.2008
Mi se pare genial telefonul asta si are exact ce vreau eu de la unul... Dar nu pot da f*king 35 de mil. :|

Edited by RzX_2008, 01 October 2017 - 00:19.


#57
bronxxx

bronxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 492
  • Înscris: 02.10.2007
@f18dragos,pe unele site-uri scrie ca nu in toate tarile va veni la pachet cu acele casti.Se pare ca in UK o sa le primim,au actualizat pe site cei de la carphone warehouse.Sper,si cred ca este un telefon reusit din ce am citit si vazut pe youtube.LG G6 il am din luna mai si imi place tare mult dar vreau sa trec pe seria V pt camera,ecran si partea audio care e importanta pentru mine.

#58
f18dragos

f18dragos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 22.09.2010

 bronxxx, on 01 octombrie 2017 - 01:05, said:

@f18dragos,pe unele site-uri scrie ca nu in toate tarile va veni la pachet cu acele casti.Se pare ca in UK o sa le primim,au actualizat pe site cei de la carphone warehouse.Sper,si cred ca este un telefon reusit din ce am citit si vazut pe youtube.LG G6 il am din luna mai si imi place tare mult dar vreau sa trec pe seria V pt camera,ecran si partea audio care e importanta pentru mine.

Wow! Asta chiar nu stiam. Sunt curios ce o sa avem in Romania. Sper mult sa nu il vad la preturi mai mari de 3500 de lei... :D

#59
bronxxx

bronxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 492
  • Înscris: 02.10.2007
Cred ca in primele 2 luni o sa fie undeva pe acolo la 3500 RON...nu stiu la abonament cum va fi,aici e ok la £34 pe luna

#60
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
speram ca asta sa fie urmatorul meu telefon dar se pare ca totusi are ceva probleme cam nepermise la un telefon  asa scump: stabilizarea optica nu e chair asa de buna, ecranele sunt neuniforme iar camera selfie e de acum 6 ani(din punctul meu de vedere putea sa si lipseasca)

Totusi la un telefon de 800 euro sa fie loterie cu ecranul...

#61
homealone2017

homealone2017

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 429
  • Înscris: 16.01.2016
La 900 de euro. Mie per total mi se pare ok. O sa il iau. Dar,avand in vedere ca o sa apara si la noi dupa 15 noiembrie la 4000 de lei,o sa astept pana maxim in februarie,sa mai scada putin pretul :)

#62
danym

danym

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 13.04.2004

 costy_ytsoc, on 11 octombrie 2017 - 21:52, said:

speram ca asta sa fie urmatorul meu telefon dar se pare ca totusi are ceva probleme cam nepermise la un telefon  asa scump: stabilizarea optica nu e chair asa de buna, ecranele sunt neuniforme iar camera selfie e de acum 6 ani(din punctul meu de vedere putea sa si lipseasca)

Totusi la un telefon de 800 euro sa fie loterie cu ecranul...

Un link cu sursa articolului ? Sa citim si noi despre aceste probleme pe care le mentionezi.

#63
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
nmu e niciun articol, e vorba de persoane din america ce l-au cumparat deja,  defapt e mentionata problema  cu ecranul si in cateva videoclipuri de pe youtube.

Daca  stiti ca v-ar deranja, nu va aruncati sa-l cumparati acum

#64
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
cam asa arata problemele cu ecranul, desi ambele telefoane au ecrane oled facute de LG doar v30 are neuniformitatile prezente( unul e v30 celalalt e pixel 2)

Problemele se observa cel mai mult la luminozitate scazuta(10%)  

[ https://i.imgur.com/4I618W3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#65
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,854
  • Înscris: 27.09.2008
https://www.androidh...ivity-tool.html
Noutăți proaspete

#66
geo579

geo579

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,149
  • Înscris: 10.06.2013
Pe bune nick:noutăți proaspete?!?!?

#67
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,854
  • Înscris: 27.09.2008

 geo579, on 16 octombrie 2017 - 14:57, said:

Pe bune nick:noutăți proaspete?!?!?
Bine, proaspete de acum 4 zile, e bine? Încă e în termen de garanție! :P

#68
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_FYJixOPqKc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#69
jegmihai

jegmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,536
  • Înscris: 03.09.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3YY0PZtfi5k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/gtqkwYpzK2g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#70
danym

danym

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 13.04.2004
De obicei, dupa lansare apar mai repede pe piata telefoanele... Nu stiu de ce dureaza atat de mult pana ajunge in magazine modelul asta.
Mai aveti noutati legat de aparitia in comert ?

#71
bogdan_bece

bogdan_bece

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.10.2017

 bronxxx, on 29 septembrie 2017 - 11:27, said:

Eu am facut aseara precomanda online la abonament in UK.Pe 1 noiembrie incep livrarile.Sunt tare curios daca vine la pachet cu, castile B&O
Ai primit telefonul?
Pe ce site ai facut comanda, unde livrarea?

Edited by bogdan_bece, 23 October 2017 - 21:00.


#72
bronxxx

bronxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 492
  • Înscris: 02.10.2007
Am facut precomanda la Carphone warehouse cu ridicare personala din magazin (1 noiembrie).

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate