Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Echipele romanesti in cupele europene (sezonul 2017-2018)

- - - - -
  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#19
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016

View Postopen-your-eyes, on 20 iulie 2017 - 02:39, said:

Steaua e marti, de la 20:30, la Pro TV. Cine transmite Viitorul? Sper ca nu Dolce...
TVR s-ar putea sa dea meciul Viitorului. Cica inca negociaza. La TVR se vede sigur meciul lui Dinamo.

Edited by SPX808, 20 July 2017 - 08:16.


#20
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Dap. Dinamo e la TVR si Craiova la Digi. Dar cine transmite Astra?

#21
bossake

bossake

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,693
  • Înscris: 22.11.2007
nimeni pana acum.
ori au cerut prea multi bani in raport cu faptul ca sunt la aceeasi ora cu dinamo si cs u si tv-urile nu vad rostul sa plateasca mult pentru ca si asa lumea nu s-ar uita la astra ori poate tv-urile nu vor sa plateasca niciun ban si nu sunt interesate deloc sa ia partida.

sper ca pana la urma sa o ia un digisport2, totusi este echipa cu sanse mult mai mari decat dinamo si cs u sa mearga mai departe

#22
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016
Adevarat, dar Bilbao si Milanul vand mai bine. Nu cred ca se va da. Este destul de tarziu pentru negocieri + ca mai sunt si chestiuni organizatorice care trebuie facute din timp (transport echipamente TV, instalare etc.).

#23
andreim77

andreim77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,235
  • Înscris: 11.04.2006
si uite asa ne bucuram ca nu ne-am facut de ras.
pronostichez cel putin 4 echipe out.

#24
kpi-deutch

kpi-deutch

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 14.07.2017
pai nu au cum sa fie Out..gandeste cu caqpul...daca fcsb o sa fie scoasa de plzen ceea ce nu se stie inca,va juca in play off pt grupele europa league!viitorul pleaca cu prima sansa la calificare...dinamo se poate....inca se prea poate...astra nu a primit gol pe teren propriu...deci e si ea in cartile..calificarii!Am avut 5 echipe participante inregistrandu se o singura infrangere!si aia cu un scor minim ...se putea obtine un egal lejer....lasa te de fotbal si apuca te de altceva....habar nu ai!

#25
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Frate kpi-deutch, ia-o mai usor ca abia te-ai inscris pe forum. andreim77 e de 11 ani pe forum.
Eu zic ca FCSB si Astra inca au sanse. Celelalte, mai greu.

#26
kpi-deutch

kpi-deutch

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 14.07.2017
una e sa fi pe forum de 11 ani si alta e sa pretinzi ca te pricepi...legat de o competitie ce Implica zeci de factori..adica hai sa nu ne dam cu părerea in necunostiinta de cauza...ii doresc sa existe inca altii 30 de ani pe forum Insa atunci când intra în contradictoriu sa o faca argumentand ce si cum...matematica îl contrazice...esti cu minim doua in grupele europa league...

fcsb a primit doua goluri pe teren propriu....dinamo a primit unul singur....astra nici unul....din astea 3 astra pleaca cu prima sansa dinamo cu a doua si steaua cu a 3.a!cehii marcand de doua ori au arătat ca au putere,o forma mai buna...Insa nici una din echipe nu are valoare se Champions league...locul lor e în Europa league...poate competitia următoarea...

#27
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Minim doua echipe in grupele UEL zici tu? Eu zic, mai de graba, maxim una. Posted Image

#28
kpi-deutch

kpi-deutch

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 14.07.2017
nu ai cum....pt ca la tragerea la sorti in uel steaua Eliminata de plzen va fi cap de serie asa cum e astra acum....steaua nu a fost cap de serie in chl pt ca nu a mers in urne pe rata campioanelor

#29
andreim77

andreim77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,235
  • Înscris: 11.04.2006
A picat cu cel mai slab cotat adversar si a facut 2-2. Si a jucat slab. Sunt stelist dar sa fim realisti. E jalnic momentu.

#30
kpi-deutch

kpi-deutch

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 14.07.2017
intrii într o competitie puternica fara fundash central si antrenor incepator

#31
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Sansele de calificare ale echipelor romanesti (din punctul meu de vedere)
FCSB: 40%
Viitorul: 35%
Astra: 25%
Dinamo: 10%
CSU Craiova: 5%
Voi ce ziceti?

#32
kpi-deutch

kpi-deutch

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 14.07.2017
dinamo se califica la 2-2 sau 3-3!sau victorie cu scor minim din partea lui dinamo....deci 60 bilbao si 40 la suta dinamo.....steaua dupa 2-2 pe teren propriu pierde avantaj...la o victorie cu orice scor a plzen sau 0-0 eventual 1-1!prima sansa o are plzen....deci 55 la suta plzen si 45 la suta steaua...viitorul vine dupa victorie fara sa primească gol pe teren propriu....Un gol marcat in deplasare ii scoate definitiv din calcule pe apoel....deci ii dau viitorului un 65 la suta optimist....mai ales ca hagii are toti titularii disponibili....astra are sanse 51 la suta pt ca nu a primit gol pe teren propriu...Un gol mancat in deplasare le ar da bataie de cap ucrainienilor....craiova daca reuseste un meci null iese cu capul sus din dubla mansa cu milan ....sanse in procentaje sub 1 la suta pt ca nu a reusit sa bata craiova la doua goluri diferenta pe terenul unor echipe italiene

#33
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,845
  • Înscris: 13.07.2011
eu cred ca suntem pozitionati mai bine decat ne asteptam.

Cele mai bune sanse le are clar Viitorul, care pleaca cu un avantaj al victoriei, chiar daca in deplasare va fi greu. Si Astra are sanse bune fara sa primeasca gol acasa, asa ca si un 1-1 este de ajuns.

Steaua a dezamagit si trebuie sa castige in deplasare altfel totul este dificil, la fel si Dinamo. Craiova este singura cu sanse 0.

#34
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Campionatul Ucrainei este peste cel al Romaniei. De-asta eu cred ca Astra pleaca cu sansa a doua. Zic asta cu toate ca nu am putut urmari meciul tur.

#35
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,845
  • Înscris: 13.07.2011

View Postopen-your-eyes, on 31 iulie 2017 - 12:25, said:

Campionatul Ucrainei este peste cel al Romaniei. De-asta eu cred ca Astra pleaca cu sansa a doua. Zic asta cu toate ca nu am putut urmari meciul tur.

doar echipele de top din Ucraina sunt peste ale noastre, in rest au echipe slabe ca si noi. Oleksandra a terminat pe locul 5 si este un club slab la fel ca Astra, eu vad sanse egale.

#36
bossake

bossake

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,693
  • Înscris: 22.11.2007
Astra de anul trecut calca in picioare pe cei de la Oleksandrya. Ca fapt divers astia au doar ucrainieni in TOATA echipa lor (ucrainieni slabi, nu de nationala).
Astra de anul asta nu cred ca e in primele 7-8 echipe ca valoare din liga1 ( cu atat mai mult in perioada asta de inceput cand abia se cunosc, ei schimband o echipa intreaga) si de aici e toata problema.

totusi ca si sanse vad asa
- Astra cele mai mari (50%)
- Viitorul (45%) - daca APOEL joaca ca in tur nu au nicio sansa cipriotii, dar eu cred ca vor juca mult mai bine, acum sa vedem cat de bine. Viitorul poate regreta ca a castigat doar cu 1-0 in fata unui Apoel care a fost mort la Ovidiu.
- Fcsb (40%)  - doua echipe similare de aprox aceeasi valoare, conteaza mult norocul.
- Dinamo (20%)  - au nevoie sa faca un meci perfect plus ca bascii sa nu prinda o zi buna
- CS U (10%) - sanse doar teoretice desi Milan, fata de Bilbao mi-a parut mult mai nepregatita fizic, dar diferenta de valoare individuala e mult prea mare si compenseaza turatia slabuta in care se afla Milan momentan.

Edited by bossake, 31 July 2017 - 14:26.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate