Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Echipele romanesti in cupele europene (sezonul 2017-2018)

- - - - -
  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#109
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,827
  • Înscris: 13.07.2011
Chiar daca coeficientul Cehiei este peste al nostru, Cehii nu sunt mari fotbalisti ei mai mult cu hockey-ul. Tinand cont de faptul ca in grupele EL toti jucatorii stelei vor avea dreptul sa joace, cred ca si echipa va fi ceva mai puternica.

Cu Plzen nu vad un joc dificil si cred ca le-am invatat jocul, ar fi mare pacat sa pierdem un punct cu o astfel de echipa. Si eu tot cu Hapoel imi fac griji, fiind singura echipa care joaca destul de bine si cred ca este la nivelul stelei poate putin peste noi. FC Lugano nu pot spune nimic despre ea, ca a facut un loc 3 nu inseamna ca este o echipa de varf, sa nu uitam Viitorul la noi care a luat primul loc si nu joaca nimic.

#110
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,827
  • Înscris: 13.07.2011
Trebuie sa fac double-post dar vad ca nimeni nu comenteaza meciul de aseara. Ce parere aveti? Eu zic ca a fost rezultatul asteptat, chiar ma asteptam sa ii batem bine, am avut si noroc cu penalty-ul dar tot am jucat mai frumos si mai bine ca ei.

Apoel a batut pe Lugano 2-1 intr-un meci destul de echilibrat trebuie sa spun. Cred ca avem sansa sa terminam de pe locul 1 in grupa asta.

#111
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Am varsat o lacrima pentru victoria WCSB-ului.

#112
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Hapoel Be'er Sheva - FCSB: 1-2
Lugano - Viktoria Plzen: 2-0

Ne mai trebuie 3 puncte. Posted Image

Edited by megafanro, 20 October 2017 - 16:26.


#113
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 30.01.2014
Nu ma asteptam sa castige dupa ce am urmarit prima repriza.
Oricum, aia sunt suparati ca i-a furat arbistrul...Posted Image
- Gol anulat din ofsaid
- Penalty neacordat in ultimele minute

Edited by IrishRiver, 19 October 2017 - 21:14.


#114
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Cred ca ne ajunge si un singur punct. Sunt slab la matematica.

#115
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,720
  • Înscris: 31.12.2013
Fantastic acest jucător al FCSB-ului, cu el pe teren UEL sigur va veni la București ! Desigur vorbesc despre Kevin Blom... 🤡👍⚽🏆 Despre cine credeati că vorbesc ?

#116
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017

View Postcutinastefan, on 19 octombrie 2017 - 21:35, said:

Fantastic acest jucător al FCSB-ului, cu el pe teren UEL sigur va veni la București ! Desigur vorbesc despre Kevin Blom... 🤡👍⚽🏆 Despre cine credeati că vorbesc ?
De unde ai luat iconitele alea mici? Ma refer la astea: 🤡👍⚽🏆
Invata-ma si pe mine, te rog. Da-mi un link de unde pot lua mai multe.
Mersi.

Edited by open-your-eyes, 19 October 2017 - 21:39.


#117
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,720
  • Înscris: 31.12.2013

View Postopen-your-eyes, on 19 octombrie 2017 - 21:38, said:

De unde ai luat iconitele alea mici? Ma refer la astea: ����⚽��
Invata-ma si pe mine, te rog. Da-mi un link de unde pot lua mai multe.
Mersi.
Iconițele sunt din tastatura Samsung-ului Galaxy S7 Edge de pe care am postat...

#118
andreim77

andreim77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,235
  • Înscris: 11.04.2006

View Postcutinastefan, on 19 octombrie 2017 - 21:35, said:

Fantastic acest jucător al FCSB-ului, cu el pe teren UEL sigur va veni la București ! Desigur vorbesc despre Kevin Blom... ����⚽�� Despre cine credeati că vorbesc ?
care-i baiul de fapt, te racaie ca o singura echipa face treaba in Europa in ultimii... 1000 de ani?

#119
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,720
  • Înscris: 31.12.2013

View Postandreim77, on 20 octombrie 2017 - 10:31, said:

care-i baiul de fapt, te racaie ca o singura echipa face treaba in Europa in ultimii... 1000 de ani?
Da´ de unde ? Mă râcâie că vine sfârșitu´ lumii ! Când a mai furat un arbitru pentru noi ? Niciodată ! Noi am tot fost furați ! Nu da cu pietre, eu sunt stelist / FCSB-ist ! Uite ce wallpaper am eu pe telefon :

Attached Files



#120
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017

View Postcutinastefan, on 20 octombrie 2017 - 10:26, said:

Iconițele sunt din tastatura Samsung-ului Galaxy S7 Edge de pe care am postat...
E vreo steluta pe acolo? Am nevoie de o stea ca asta ★, dar colorata.
Cer scuze moderatorilor pentru off-topic!

#121
andreim77

andreim77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,235
  • Înscris: 11.04.2006

View Postcutinastefan, on 20 octombrie 2017 - 10:45, said:

Da´ de unde ? Mă râcâie că vine sfârșitu´ lumii ! Când a mai furat un arbitru pentru noi ? Niciodată ! Noi am tot fost furați ! Nu da cu pietre, eu sunt stelist / FCSB-ist ! Uite ce wallpaper am eu pe telefon :
s-a intamplat, mai rar e drept, de ex golul lui Goian in meciul cu Olanda, imi mai vine in minte un Steaua-Dinamo Kiev cand era Cernat la Kiev, parca returul dupa 4-1 cu du-te dica du-teeee.

#122
bossake

bossake

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,688
  • Înscris: 22.11.2007
ehe dar cate s-au intamplat si invers, numai cand ma gandesc la Boro - Steaua din 2006 cand dupa ce au dat aia golul de 4-2 am avut o faza ofensiva cand a fost un hent in careu la un sut al lui Radoi si nu a stricat arbitrul "remontada" englezilor acordand 11m.

sau meciul cu Napoli cand a prelungit foarte mult arbitrul ala polonez si ne-au egalat la 3.

Ieri mi s-a parut ca a fost offside la golul lor iar penalty-ul este 50-50 dar intr-adevar cand le-ai anulat deja un gol la limita de obicei cand ai o faza ca aia dai 11m.

in orice caz, cei care sunt suparati acum ca steaua a fost "ajutata" cu siguranta ar fi fost veseli daca eram furati Posted Image))))))

raman punctele. 3 victorii din 3 meciuri.
Cele 9 puncte trebuie privite fara sa uitam niciodata ca toate celelalte 4 participante din Romania nu au strans IMPREUNA in acest an decat 2 victorii si 3 egaluri (in preliminarii!) sa nu mai zic ca o victorie si un egal au fost cu modesta Zira din Azerbaijan.

Performanta echipei noastre este una destul de importanta mai ales ca nu trebuie sa uitam ca toate adversarele vin din tari care se afla peste noi in clasamentul coeficientilor, asadar din campionate mai puternice.

Edited by bossake, 20 October 2017 - 12:08.


#123
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,720
  • Înscris: 31.12.2013

View Postbossake, on 20 octombrie 2017 - 12:08, said:

ehe dar cate s-au intamplat si invers, numai cand ma gandesc la Boro - Steaua din 2006 cand dupa ce au dat aia golul de 4-2 am avut o faza ofensiva cand a fost un hent in careu la un sut al lui Radoi si nu a stricat arbitrul "remontada" englezilor acordand 11m.

sau meciul cu Napoli cand a prelungit foarte mult arbitrul ala polonez si ne-au egalat la 3.

Ieri mi s-a parut ca a fost offside la golul lor iar penalty-ul este 50-50 dar intr-adevar cand le-ai anulat deja un gol la limita de obicei cand ai o faza ca aia dai 11m.

in orice caz, cei care sunt suparati acum ca steaua a fost "ajutata" cu siguranta ar fi fost veseli daca eram furati Posted Image))))))

raman punctele. 3 victorii din 3 meciuri.
Cele 9 puncte trebuie privite fara sa uitam niciodata ca toate celelalte 4 participante din Romania nu au strans IMPREUNA in acest an decat 2 victorii si 3 egaluri (in preliminarii!) sa nu mai zic ca o victorie si un egal au fost cu modesta Zira din Azerbaijan.

Performanta echipei noastre este una destul de importanta mai ales ca nu trebuie sa uitam ca toate adversarele vin din tari care se afla peste noi in clasamentul coeficientilor, asadar din campionate mai puternice.
Cine plânge că i-au furat, că-l mănânc ! Posted Image
Oricum de abia de acum înainte vine greul cel mare, pentru FCSB... o așteaptă cel puțin două finale în grupă, în funcție și de rezultatul adversarelor...
pentru Hapoel meciul de la București este de totul sau nimic, iar dacă Plzen face și ea 6 puncte...Posted Image

#124
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,720
  • Înscris: 31.12.2013

View Postopen-your-eyes, on 20 octombrie 2017 - 10:56, said:


E vreo steluta pe acolo? Am nevoie de o stea ca asta ★, dar colorata.
Cer scuze moderatorilor pentru off-topic!
Nu am găsit steluțe de niciun fel...

#125
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,229
  • Înscris: 23.10.2013

View Posteddy_teer, on 20 octombrie 2017 - 10:45, said:


Da´ de unde ? Mă râcâie că vine sfârșitu´ lumii ! Când a mai furat un arbitru pentru noi ? Niciodată ! Noi am tot fost furați ! Nu da cu pietre, eu sunt stelist / FCSB-ist ! Uite ce wallpaper am eu pe telefon :

Pai ori esti stelist, ori fcsb-ist, nu exista ce spui tu.

#126
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,720
  • Înscris: 31.12.2013
De când e interzis să ții cu două (trei, patru acolo...) echipe ?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate