Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

Preturi Bomba pe eMag!

- - - - -
  • Please log in to reply
466 replies to this topic

#433
rumlegok

rumlegok

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,808
  • Înscris: 06.03.2017
Nu mi-a venit, nici mie nici celorlalti membri din familie... eMAG mi-a dat teapa.
Presupun ca familia mea le-a dat gaura prea mare in bugetul de marketing alocat campaniei.


Asta doreai sa auzi?

Edited by rumlegok, 07 April 2017 - 12:12.


#434
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,106
  • Înscris: 22.11.2011

View Postrumlegok, on 07 aprilie 2017 - 03:44, said:

DaniJ90 duce propaganda la next level, face si productie de marketing pentru eMAG pentru 1000 lei profit din vanzare.
Le faceti jocul si va vindeti ieftin.

PS: mai baga aspiratorul prin masina si nu mai manca biscuiti prin masina ca jumatate din ei raman prin masina, ca sa mentii studioul curat, gata de filmat Posted Image
Te oftici rau cred...ce sa faci, asta e...poti sa ii zici cum vrei tu, ca e propaganda sau nu eu am postat aici, daca erai online prindeai si tu, ce sa faci, asta e...si logica ca zic de bine de ei din moment ce am prins si S4 si acum S7 Edge, ponturile pentru mine au venit de la mobilissimo, adica am vazut postare pe facebook si am intrat...te rog sa imi zici unde am procedat gresit, trebuia sa nu comanda? sa nu postez aici? sa nu vand telefonul?
Legat de masina, da, e un Astra break din 2001, o folosesc mai mult pentru distante scurte si mers prin tarina, biscuitii pe care ii vezi sunt acolo din cauza ca am o fetita mica si face mizerie si mi se pare normal sa o duc cu masina prin oras decat cu S Class-ul...o sa intelegi si tu cand o sa ai copil, s class si astra....multa bafta si te astept si cu alte nelamuriri.

#435
rumlegok

rumlegok

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,808
  • Înscris: 06.03.2017
Vad ca alta replica decat asta cu oftica nu are nimeni... am spus si mai sus, cu zile in urma (si chiar si astazi), ca am prins si eu si alti membri ai familiei mele. Si am prins si randul trecut in 2014. Doar ca eu prefer sa nu le fac jocul si sa le fac marketing pe bani putini.
PS: vezi ca nu stii marketing... cu Astra break din 2001 iti scade rau cota, trebuia sa te filmezi in S-Classe daca spui ca il ai, desigur cu conditia sa fie model nou, ca daca e tot din 2001 e totuna cu Opelul... nu te pricepi la dezvoltare si marketing personal, in schimb la marketing eMAG esti mai pro :D

Edited by rumlegok, 07 April 2017 - 13:12.


#436
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,106
  • Înscris: 22.11.2011
Pai ai zis ca nu le primesti...deci? Mi se pare destul de ok sa ne ofere telefoane la preturi derizorii si noi sa vorbim putin de ei, e win-win pana la urma...nu ti se pare ca e corect?
Nu inteleg despre ce cota vorbesti si ce marketing si ce imi scade daca ma filmez in Opel!? Probabil ca esti genul pe care il face masina si haina....in fine.
Mercedes-ul e din 2015, poti sa stai linistit si stai linistit si de faptul ca un Astra din 2001 nu ajunge nici la "degetul" unui S Class tot din 2001...
Legat de telefon, scrie-le pe facebook sa te sune si sa iti alegi doar unul, tu vrei sa le dai lovitura de o gramada de telefoane si atunci vi aici si strigi ca un ofticat ca nu ti le trimit, pai ce ai vrea? sa iti trimita 20 de telefoane? Stiai ca nu erau obligati sa trimita nici asta unul? Daca vrei sa iti trimita unul, le zici pe facebook numarul de comanda si te suna, daca nu te suna azi ii suni tu.

#437
rumlegok

rumlegok

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,808
  • Înscris: 06.03.2017
Ma refeream la faptul ca te dai youtuber... daca vrei sa capeti subscriberi trebuie sa arati altceva, un stil de viata mai frumos... nu chestii obisnuite pe care oricine le poate avea Posted Image
Cat despre eMAG... no comment. Dupa cum am spus mai sus, nu intru in jocul lor.

Edited by rumlegok, 07 April 2017 - 14:01.


#438
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,106
  • Înscris: 22.11.2011
Se pare că tu nu poți avea o chestie obișnuită cu e S7...;)

#439
rumlegok

rumlegok

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,808
  • Înscris: 06.03.2017
Nu il pot avea, deaceea acum un an, in februarie 2016 am precomandat mai multe bucati...
Daca tot suntem la capitolul intepaturi prostesti... se pare ca nu poti avea un S7... noroc ca ai primit pomana de la eMAG... acum zi bogdaproste si mai pupa inca o data mana impreuna cu restul Posted Image

Edited by rumlegok, 07 April 2017 - 14:01.


#440
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012

View Postrumlegok, on 07 aprilie 2017 - 11:33, said:

doar ca alegerea mea e sa nu le fac jocul si sa le fac marketing gratis precum altii... eu nu ma vand asa ieftin.
Ba ai facut fix ce au facut si altii, daca chiar vroiai sa nu le faci "jocul" trebuia sa te revolti si sa nu comanzi.
Oamenii care au aflat au comandat si punct. Ai facut reclama la fel ca cei care au prins telefoane in noaptea aia.

#441
sSorsy

sSorsy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 24.03.2017

View Postalin62, on 07 aprilie 2017 - 14:17, said:

Oamenii care au aflat au comandat si punct.
era de asteptat ca eMag sa onoreze doar un produs de persoana aflat sub pretul eronat.... ca astfel dadeau faliment.

#442
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,106
  • Înscris: 22.11.2011

View Postrumlegok, on 07 aprilie 2017 - 13:59, said:

Nu il pot avea, deaceea acum un an, in februarie 2016 am precomandat mai multe bucati...
Daca tot suntem la capitolul intepaturi prostesti... se pare ca nu poti avea un S7... noroc ca ai primit pomana de la eMAG... acum zi bogdaproste si mai pupa inca o data mana impreuna cu restul Posted Image
Înțepături? Pai eu am inceput? Ești tare daca îți permiți S7... Nu toți ne permitem S7 Edge, mai ales la 950...Asta e....

#443
sSorsy

sSorsy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 24.03.2017

View Postrumlegok, on 07 aprilie 2017 - 13:59, said:

noroc ca ai primit pomana de la eMAG... acum zi bogdaproste si mai pupa inca o data mana impreuna cu restul Posted Image
Hahaha, tare asta :D

#444
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,022
  • Înscris: 02.11.2009
Ce iarasi au gresit preturile cei de la emag si s-a bulucit lumea sa ia la pret redus? Au mai onorat comenzile si de data asta? La un black friday se laudau ca le-au onorat pe toate care fusesera gresit trecute cu pret mult mai mic...

#445
prison

prison

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 06.10.2009
Ce spuneti de acest produs https://www.emag.ro/...1/pd/DF2BJ3BBM/ ,o fi greseala ?

Attached Files



#446
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,243
  • Înscris: 12.02.2014
Comandă să vezi cât apare pe factură.

#447
Bibulus

Bibulus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,867
  • Înscris: 05.08.2014
ati vazut review lasat de cineva in pagina produsului? scrie ca nu are racord normal si nu se poate conecta. Poate o fi incercat sa-l conecteze de gaze de acasa si n-a reusit desi scrie acolo ca oricum nu functioneaza decat cu GPL.

#448
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

View Postprison, on 09 iulie 2017 - 05:32, said:

Ce spuneti de acest produs https://www.emag.ro/...1/pd/DF2BJ3BBM/ ,o fi greseala ?
Nu e greseala, e la promotie aragazu'.
Dar vezi ca taxele de livreare sunt mai mari decat aragazul  Posted Image
[ https://s15.postimg.org/tfjooq4nt/Screenshot_2017-07-09_09_35_54.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#449
Lenevo

Lenevo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,015
  • Înscris: 10.04.2017
Este un fel de Allview al electrocasnicelor.

#450
prison

prison

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 06.10.2009

View Postr3my_cc, on 09 iulie 2017 - 08:15, said:

Comandă să vezi cât apare pe factură.
Am comandat si apare 32,40.Daca e pe butelie e ok.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate