Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n
 Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...
 De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...
 

La mulți ani România !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
90 replies to this topic

#55
Daco_Get

Daco_Get

    Green Members

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,784
  • Înscris: 30.01.2008

View PostAlecsandru010, on 01 decembrie 2016 - 09:51, said:

Daca nu pricepi ca moldovenii de pe cealalta parte a Prutului tocmai ti-au zis "nene, lasa-ne cu gargara si vezi-ti de treaba" n-am ce sa-ti fac. Si ma opresc aici.


Ia arata unde ai specificat tu de R.Moldova ca poate nu vad eu bine in cele 3 cuvinte  ?

View PostAlecsandru010, on 01 decembrie 2016 - 09:25, said:

Puteam fi moldovean Posted Image

Edited by Daco_Get, 01 December 2016 - 09:54.


#56
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
Pai banuiam ca aia cu placa de baza upgradata pricep lucrurile astea.

Adica in poza se vorbea de romani[adica cei de nationalitate romana]. Iar comentariul meu zicea ca putea fi si mai rau, puteam fi moldovean[adica cei de nationalitate moldoveneasca].

Edit: vad ca @a3ds pricepu' situatiunea; zic sa-l intrebi ce rami are..

Edited by Alecsandru010, 01 December 2016 - 10:00.


#57
Detonate

Detonate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 876
  • Înscris: 30.03.2012
Attached File  FB_IMG_1480578704421.jpg   54.68K   2 downloads

#58
Daco_Get

Daco_Get

    Green Members

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,784
  • Înscris: 30.01.2008

View PostAlecsandru010, on 01 decembrie 2016 - 09:56, said:

Pai banuiam ca aia cu placa de baza upgradata pricep lucrurile astea.

Adica in poza se vorbea de romani[adica cei de nationalitate romana]. Iar comentariul meu zicea ca putea fi si mai rau, puteam fi moldovean[adica cei de nationalitate moldoveneasca].

Nope, nu se intelegea asta . Iar ca idee si informare de baza sa stii ca si moldovenii din Romania sunt tot romani(vrei un desen sa iti arat unde este Moldova in Romania ? ) .
Ai dat-o cu manta ca sa ai pe unde sa scoti camasa.
De aia lipseste placa de baza . De aia nu se poate face upgrade la preconceptii si la propaganda gaunoasa.
Poate daca se merge la un RK si un restart cu inlocuire de soft.

Edited by Daco_Get, 01 December 2016 - 10:00.


#59
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
Data viitoare fac desen. Posted Image

#60
Daco_Get

Daco_Get

    Green Members

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,784
  • Înscris: 30.01.2008

View PostAlecsandru010, on 01 decembrie 2016 - 10:01, said:

Data viitoare fac desen. Posted Image
Dta viitoare incearca un upgrade ! Cam greu..dar ti-am explicat ..cum se face.

#61
garett

garett

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 41,874
  • Înscris: 28.06.2006

View PostAlecsandru010, on 01 decembrie 2016 - 09:56, said:

... cei de nationalitate moldoveneasca..
Adica aia care fac pe dracu'n 256 sa-si ia cetatenia romana?? Posted Image

On topic:

LA MULȚI ANI ROMÂNIA!

Attached Files


Edited by garett, 01 December 2016 - 10:14.


#62
ionutzitaly

ionutzitaly

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,221
  • Înscris: 04.03.2014
La multi ani!

#63
Sidorin

Sidorin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,519
  • Înscris: 12.07.2010
„Patrioți” românii mei, cred că în tot cartierul nu sunt mai mult de 5-6  drapele arborate! Poate ar trebui să invățăm ceva de la comunitatea maghiară care își respectă drapelul, religia, istoria, etc., nu le ignoră sau le înjură! Să mergem în „Secuime” la 15 martie ca să vedem atmosferă de Sărbătoare!

Attached Files



#64
Daco_Get

Daco_Get

    Green Members

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,784
  • Înscris: 30.01.2008

View PostSidorin, on 01 decembrie 2016 - 10:28, said:

„Patrioţi” românii mei, cred că în tot cartierul nu sunt mai mult de 5-6  drapele arborate! Poate ar trebui să invăţăm ceva de la comunitatea maghiară care îşi respectă drapelul, religia, istoria, etc., nu le ignoră sau le înjură! Să mergem în „Secuime” la 15 martie ca să vedem atmosferă de Sărbătoare!
Au grija altii sa le  spuna si sa ii  convinga pe romani ca e rusinos sa fii patriot !

#65
blade0blade

blade0blade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 29.09.2015

View PostSidorin, on 01 decembrie 2016 - 10:28, said:

„Patrioţi” românii mei, cred că în tot cartierul nu sunt mai mult de 5-6  drapele arborate! Poate ar trebui să invăţăm ceva de la comunitatea maghiară care îşi respectă drapelul, religia, istoria, etc., nu le ignoră sau le înjură! Să mergem în „Secuime” la 15 martie ca să vedem atmosferă de Sărbătoare!

Pentru ca suntem la fel de dezbinati precum americanii !!! Ca tot ne place democratia... Acea democratie unde tolerantii democrati arde steagul americii, acea tara care le-a acordat toate acele drepturi... Deci se poate si mai rau...

PS: mai mult patriotism ca in Barcelona nu am vazut nicaieri ! Mentionez ca nu am ajuns inca in zona Tara Bascilor...

#66
garett

garett

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 41,874
  • Înscris: 28.06.2006

View PostDaco_Get, on 01 decembrie 2016 - 10:36, said:

Au grija altii sa le  spuna si sa ii  convinga pe romani ca e rusinos sa fii patriot !
Deh, boia si toti "formatorii de opinie" trebuie sa manance o paine pe chestia asta, nu?

#67
ralu_seby

ralu_seby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 372
  • Înscris: 11.11.2007
LA MULTI ANI, ROMANIA!!! LA MULTI ANI, ROMANI DE PRETUTINDENI! Posted Image Sa avem zile de pace si o tara in care sa ne crestem cu drag copiii!Posted Image

Edited by ralu_seby, 01 December 2016 - 10:57.


#68
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,135
  • Înscris: 25.06.2007
La Multi Ani Romaniaaaaa!!!!! Posted Image

Sa fii iarasi ce ai fost, şi mai mult decat atata!!!!!

Jos raia republicana adusa de sovietici si de uneltele lor!!!!

#69
a3ds

a3ds

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 13,313
  • Înscris: 26.04.2015
https://www.facebook...56897021037164/

Posted Image

[ http://www.catavencii.ro/wp-content/uploads/2016/11/Catavencii-279-48_30-noiembrie-2016-mic_14_001-1024x941.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by a3ds, 01 December 2016 - 11:47.


#70
Cleopatra-

Cleopatra-

    Fleur-Noire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,592
  • Înscris: 12.04.2009
La Mulți Ani, compatrioți români! Să ne amintim azi, măcar o clipă, de toți eroii neamului din toate timpurile, căzuți la datorie pentru patrie, datorită cărora ne aflăm noi azi, aici, pe aceste meleaguri străvechi.

La Mulți Ani, blocurilor de paradă prezente azi la Parada militară din capitală de Ziua Națională a României, 1 Decembrie!

La Mulți Ani, tuturor cadrelor armate române, în funcțiune sau în rezervă! Fie ca războiul să ne ocolească permanent, să nu mai avem parte de el niciodată, astfel încât nici un român să nu mai fie nevoit să se jertfească în acest mod pentru patrie!

La Mulți Ani, dulce Ronie, țara mea de glorii, țara mea de dor... La trecutu-ţi mare, mare viitor!

#71
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005
La mine starea de patriotism dureaza 365 de zile, asa ca ieri, azi si miine "La multi ani" Tara mea draga.
Daca vedeti o lacrima in coltul ochiului e de la fum, barbatii nu pling :-)

#72
Balamache

Balamache

    Scriitor de carti de colorat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,522
  • Înscris: 23.11.2013

View Postcleopatra00, on 01 decembrie 2016 - 11:50, said:

La Mulți Ani, compatrioți români! Să ne amintim azi, măcar o clipă, de toți eroii neamului din toate timpurile, căzuți la datorie pentru patrie, datorită cărora ne aflăm noi azi, aici, pe aceste meleaguri străvechi.

La Mulți Ani, blocurilor de paradă prezente azi la Parada militară din capitală de Ziua Națională a României, 1 Decembrie!

La Mulți Ani, tuturor cadrelor armate române, în funcțiune sau în rezervă! Fie ca războiul să ne ocolească permanent, să nu mai avem parte de el niciodată, astfel încât nici un român să nu mai fie nevoit să se jertfească în acest mod pentru patrie!

La Mulți Ani, dulce Ronie, țara mea de glorii, țara mea de dor... La trecutu-ţi mare, mare viitor!
Foarte frumos!!!Posted Image Posted Image Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate