Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Prietena mea, prea neinteresa(n)ta? Ce ar trebui sa fac?

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#1
TheBigDealerIsHardware

TheBigDealerIsHardware

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 27.07.2013
Salut. Am si eu o problema. Sunt impreuna cu o fata de 2 ani, (eu am 23 de ani, ea 24). Ma iubeste foarte mult, si eu o iubesc pe ea foarte mult, dar nu prea vrea sa facem nimic. Nici sa incercam ceva nou, sa mergem in vreo vacanta, la vreun local, ei ii place cam tot ce-mi place mie, dar nu in sensul bun, nu prea are preferintele proprii, nici la capitolul sex nu stam prea bine, fiind prea clasica la modul ce mai clasic....Adica tot ce face e sa se duca la facultate, sa invete, si sa se uite la stiri... Sunt sigur ca nu ma insala, s-a mutat cu mine, si mergerm la aceeasi facultate (medicina)
Nu stiu ce sa zic, adica, stiu ca e un cuvant cam dur, e cam plictisitoare...Pur si simplu niciodata nu are chef de nimic mai "iesit din comun" sau "diferit.
Eu o iubesc, 2 ani e o perioada destul de mare, dar nu-mi pot trai viata asa? Cum as putea sa o determin sa incerce si alte lucruri?

#2
GradinariuD

GradinariuD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 27.09.2016
Vorbeste cu ea, explica ce te doare si sunt sigur ca o sa te inteleaga daca te iubeste...

#3
A-d-r-i-a-n

A-d-r-i-a-n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 849
  • Înscris: 26.09.2014
Ii arati topicul asta cu ce ai scris.

#4
lotharragnar

lotharragnar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,191
  • Înscris: 14.08.2016
Parerea mea: desparte-te de aia si cauta-ti una care e pusa pe distractii, care e vesela, care iti ridica moralul oricand esti posomorat........oricat de urata ar fi, dar te scoate din monotonie.

Sa nu-ti traiesti tineretea la maxim din cauza unor convingeri ce tin de aspecte fizice  e ca naiba....boring as fuck.

Edited by lotharragnar, 18 October 2016 - 12:31.


#5
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

 TheBigDealerIsHardware, on 18 octombrie 2016 - 12:24, said:

Salut. Am si eu o problema. Sunt impreuna cu o fata de 2 ani, (eu am 23 de ani, ea 24).

Prin februarie aveai 21 de ani :) Crești ca Făt Frumos?  

 TheBigDealerIsHardware, on 19 februarie 2016 - 12:46, said:

Pai, sa o luam logic. Incep munca la 12 : 30 si termin la 20 : 30. De dimineata ma spal, ma pregatesc, scot cainele pe afara de vreo 2 ori sa nu simta lipsa, dau o tura pe net, si la 11-11 :20 tre sa plec de acasa. Deci dimineata nu am timp sa fac nimic. Vin la 20 : 30 obosit, scot cainele vreo 30 min pe afara, deci termin la 9. Stau pe net, ca nu stiu ce activitate sa fac la 9 seara, si pe la 11 ma culc. In zilele libere [3 pe saptamana] fac miscare, ma plimb etc. Dar cam atat, nu ceva foarte intens.
Frate, am 21 de ani, n-am nici prietena deocamdata, dar nevasta =)). Bogat nici nu se pune problema, sunt un om obisnuit, nici nu pot sa zic ca duc lipsa, dar nici nu pot sa zic ca imi permit de exemplu "haifon cinci es"

Am greutate normala. Am facut analize generale de sange.
http://forum.softped...8#entry18782102

De medicină și alte alea nu mai zic.

#6
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,137
  • Înscris: 22.05.2003
Toate se fac la timpul lor in viata.
Faza e ca daca acum e asa comoda si apartica, precum o descrii tu, pe viitor va fi si mai rau pt amandoi.

Oamenii rar se schimba, mai ales cand situatia e comoda.

#7
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008

 althea, on 18 octombrie 2016 - 12:37, said:

Prin februarie aveai 21 de ani :) Crești ca Făt Frumos?
Cred ca mai are timp sa creasca. Pana in decembrie poate ajunge la 30 de ani, insurat si cu 5 copii (copiii lui).Posted Image

Edited by Hider141, 18 October 2016 - 12:41.


#8
CaptainMe

CaptainMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 31.12.2014
Nu o poti schimba asa usor, ei ii trebuie un baiat cu alt ritm. Un baiat care vrea o viata linistita, calma, cu o sotie si copii, cu un serivicu si o cariera si cam atat.
Iubita mea e bipolara, obsesiv-compulsiva, e "sefa mea" in pat, dar cand nu e in pat e foarte timida, asculta Satra BENZ, se uita la anime-uri ii plac filmele horror, dar ii e frica de intuneric si are o imaginatie de te sperii Posted Image Posted Image
Nu ai cum sa te plictisesti cu asemenea tip de fata Posted Image
Cauta in alte locuri, nu numai la facultatea in care esti tu.

#9
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,383
  • Înscris: 01.12.2001

 althea, on 18 octombrie 2016 - 12:37, said:

Prin februarie aveai 21 de ani Posted Image Crești ca Făt Frumos?  
Au trecut exact aia 2 ani de cand e cu prietena lui ;)

#10
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009
vrei ceva nou si in materie de sex ?

#11
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005

 TheBigDealerIsHardware, on 18 octombrie 2016 - 12:24, said:

Cum as putea sa o determin sa incerce si alte lucruri?
O poti trimite la cursuri intensive de dez-plictisire, de invatat sex salbatic, de socializare si invatat bancuri porcoase.
Sa ceara bon fiscal la iesire, e o obligatie legala!

Edited by Quantum, 18 October 2016 - 12:49.


#12
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009

 CaptainMe, on 18 octombrie 2016 - 12:44, said:


Iubita mea e bipolara, obsesiv-compulsiva, e "sefa mea" in pat,
baga detalii ca nu se intelege nimic

#13
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

 dorin_2k, on 18 octombrie 2016 - 12:45, said:

Au trecut exact aia 2 ani de cand e cu prietena lui Posted Image
Asta o fi însemnând să-ți mănânce una zilele  :)

#14
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Petre, nu vrei si poze?

#15
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006

 TheBigDealerIsHardware, on 18 octombrie 2016 - 12:24, said:

... nici la capitolul sex nu stam prea bine, fiind prea clasica la modul ce mai clasic......
Spune ma omule ca e "scandura".
Am stat 5 minute sa caut pozitia "prea clasica la modul cel mai clasic".

#16
Hitmaker

Hitmaker

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,876
  • Înscris: 05.10.2014

 TheBigDealerIsHardware, on 18 octombrie 2016 - 12:24, said:

Salut. Am si eu o problema. Sunt impreuna cu o fata de 2 ani, (eu am 23 de ani, ea 24). Ma iubeste foarte mult, si eu o iubesc pe ea foarte mult, dar nu prea vrea sa facem nimic. Nici sa incercam ceva nou, sa mergem in vreo vacanta, la vreun local, ei ii place cam tot ce-mi place mie, dar nu in sensul bun, nu prea are preferintele proprii, nici la capitolul sex nu stam prea bine, fiind prea clasica la modul ce mai clasic....Adica tot ce face e sa se duca la facultate, sa invete, si sa se uite la stiri... Sunt sigur ca nu ma insala, s-a mutat cu mine, si mergerm la aceeasi facultate (medicina)
Nu stiu ce sa zic, adica, stiu ca e un cuvant cam dur, e cam plictisitoare...Pur si simplu niciodata nu are chef de nimic mai "iesit din comun" sau "diferit.
Eu o iubesc, 2 ani e o perioada destul de mare, dar nu-mi pot trai viata asa? Cum as putea sa o determin sa incerce si alte lucruri?

Tipic fetelor de la medicina. Ghinion!

Pe de alta parte, sa nu te trezesti ca o lasi si dai peste una asa de plina de viata incat...si-o imparte cu toti.

#17
lelali

lelali

    Vrăjeală, multă vrăjeală!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,645
  • Înscris: 07.11.2009

 Quantum, on 18 octombrie 2016 - 12:48, said:


O poti trimite la cursuri intensive de dez-plictisire, de invatat sex salbatic, de socializare si invatat bancuri porcoase.
Sa ceara bon fiscal la iesire, e o obligatie legala!

Nu mai bine o trimiteai sa admire cumintenia pamantului? -_-

#18
badboy69on

badboy69on

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 05.01.2008
Schimb-o (mana stanga cu aia dreapta). Peste juma` de an prevad ca o sa ai 30 de ani.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate