Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Prietena mea, prea neinteresa(n)ta? Ce ar trebui sa fac?

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#19
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,999
  • Înscris: 07.11.2006

View PostTheBigDealerIsHardware, on 18 octombrie 2016 - 12:24, said:

Salut. Am si eu o problema. Sunt impreuna cu o fata de 2 ani, (eu am 23 de ani, ea 24). Ma iubeste foarte mult, si eu o iubesc pe ea foarte mult, dar nu prea vrea sa facem nimic. Nici sa incercam ceva nou, sa mergem in vreo vacanta, la vreun local, ei ii place cam tot ce-mi place mie, dar nu in sensul bun, nu prea are preferintele proprii, nici la capitolul sex nu stam prea bine, fiind prea clasica la modul ce mai clasic....Adica tot ce face e sa se duca la facultate, sa invete, si sa se uite la stiri... Sunt sigur ca nu ma insala, s-a mutat cu mine, si mergerm la aceeasi facultate (medicina)
Nu stiu ce sa zic, adica, stiu ca e un cuvant cam dur, e cam plictisitoare...Pur si simplu niciodata nu are chef de nimic mai "iesit din comun" sau "diferit.
Eu o iubesc, 2 ani e o perioada destul de mare, dar nu-mi pot trai viata asa? Cum as putea sa o determin sa incerce si alte lucruri?

Ai fost foarte concis.Ai reusit in linii mari sa-ti descrii prietena.
Dar acum urmeaza hopul:descrie-te si pe tine.Sau cel mai bine,roag-o pe ea sa-ti faca o descriere pe acest topic.
Eu cred ca cel plictisitor esti mai degraba tu decat ea.Ea doar se muleaza dupa tine.
Ce zici,gresesc?

Edited by adisz, 18 October 2016 - 13:30.


#20
lotharragnar

lotharragnar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,191
  • Înscris: 14.08.2016
Initiator, eu iti spun inca o data: desparte-te de ea si cautati una energica, vesela, spontana care sa-ti faca bucurii.  

Tineretea si vremea p*** trec repede.

Decat una frumoasa, dar rigida ca o papusa gonflabila, mai bine una urata care sa te faca sa te simti bine.

Mie mi-au placut mai mult fetele cu aer de liceene, spontane, vesele, care pun mai mult accent pe trairi si distractie decat pe aspect fizic.

#21
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,676
  • Înscris: 07.04.2010
Fuck este femeia perfecta.

#22
atoni

atoni

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.10.2016
Ce funny este la voi aici...Posted Image

#23
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,999
  • Înscris: 07.11.2006

View Postlotharragnar, on 18 octombrie 2016 - 13:16, said:

Initiator, eu iti spun inca o data: desparte-te de ea si cautati una energica, vesela, spontana care sa-ti faca bucurii.  


Tu n-ai de unde sa stii daca prietena lui nu este exact asa cum ai descris mai sus.

Edited by adisz, 18 October 2016 - 13:31.


#24
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,540
  • Înscris: 15.06.2004

View PostTheBigDealerIsHardware, on 19 februarie 2016 - 12:46, said:

Frate, am 21 de ani, n-am nici prietena deocamdata, dar nevasta =)).

Deci acu 8 luni cand avea 21 de ani, n-avea prietena.
Acu la 23 are prietena de 2 ani. Adica din Februarie 2016....

Pe ce planeta frate ?

Nu ma ipun link de unde am dat citatul, ca e dat si pe pagina anterioara :D

#25
un_dac

un_dac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,651
  • Înscris: 13.06.2011

View PostTheBigDealerIsHardware, on 18 octombrie 2016 - 12:24, said:

nici la capitolul sex nu stam prea bine, fiind prea clasica la modul ce mai clasic....

View PostCaptainMe, on 18 octombrie 2016 - 12:44, said:

Iubita mea e bipolara, obsesiv-compulsiva, e "sefa mea" in pat,

Print screen or it never happened.

LE: eu zic sa incercati swingin

Edited by un_dac, 18 October 2016 - 14:10.


#26
FanOnePlus

FanOnePlus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 15.10.2016

View PostTheBigDealerIsHardware, on 18 octombrie 2016 - 12:24, said:

Salut. Am si eu o problema. Sunt impreuna cu o fata de 2 ani, (eu am 23 de ani, ea 24). Ma iubeste foarte mult, si eu o iubesc pe ea foarte mult, dar nu prea vrea sa facem nimic. Nici sa incercam ceva nou, sa mergem in vreo vacanta, la vreun local, ei ii place cam tot ce-mi place mie, dar nu in sensul bun, nu prea are preferintele proprii, nici la capitolul sex nu stam prea bine, fiind prea clasica la modul ce mai clasic....Adica tot ce face e sa se duca la facultate, sa invete, si sa se uite la stiri... Sunt sigur ca nu ma insala, s-a mutat cu mine, si mergerm la aceeasi facultate (medicina)
Nu stiu ce sa zic, adica, stiu ca e un cuvant cam dur, e cam plictisitoare...Pur si simplu niciodata nu are chef de nimic mai "iesit din comun" sau "diferit.
Eu o iubesc, 2 ani e o perioada destul de mare, dar nu-mi pot trai viata asa? Cum as putea sa o determin sa incerce si alte lucruri?
Dar tu esti mai mic, cum naiba. Eu stiam ca la astea le trebuie baieti mai mari pentru o  .... stiti voi

#27
FanOnePlus

FanOnePlus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 15.10.2016

View PostTheBigDealerIsHardware, on 18 octombrie 2016 - 12:24, said:

Salut. Am si eu o problema. Sunt impreuna cu o fata de 2 ani, (eu am 23 de ani, ea 24). Ma iubeste foarte mult, si eu o iubesc pe ea foarte mult, dar nu prea vrea sa facem nimic. Nici sa incercam ceva nou, sa mergem in vreo vacanta, la vreun local, ei ii place cam tot ce-mi place mie, dar nu in sensul bun, nu prea are preferintele proprii, nici la capitolul sex nu stam prea bine, fiind prea clasica la modul ce mai clasic....Adica tot ce face e sa se duca la facultate, sa invete, si sa se uite la stiri... Sunt sigur ca nu ma insala, s-a mutat cu mine, si mergerm la aceeasi facultate (medicina)
Nu stiu ce sa zic, adica, stiu ca e un cuvant cam dur, e cam plictisitoare...Pur si simplu niciodata nu are chef de nimic mai "iesit din comun" sau "diferit.
Eu o iubesc, 2 ani e o perioada destul de mare, dar nu-mi pot trai viata asa? Cum as putea sa o determin sa incerce si alte lucruri?
Dar daca esti la asa zisa ''facultate de medicina'' pentru bisnitari :) crezi ca mai ai timp de vacante?

#28
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

View PostQuantum, on 18 octombrie 2016 - 12:48, said:

invatat bancuri porcoase.

Cura de vulgaritate

https://sites.google...-de-vulgaritate

#29
FanOnePlus

FanOnePlus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 15.10.2016
Si cred ca cel mai tare te deranjeaza ca nu vrea sa  faca s*x cu tine

#30
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,890
  • Înscris: 27.01.2016

View PostTheBigDealerIsHardware, on 18 octombrie 2016 - 12:24, said:


Io zic sa mergi la curve, mai schimbi si tu atmosfera ce mai....

Edited by Testosteron, 18 October 2016 - 14:56.


#31
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

View Postadisz, on 18 octombrie 2016 - 13:03, said:

Ai fost foarte concis.Ai reusit in linii mari sa-ti descrii prietena.
Dar acum urmeaza hopul:descrie-te si pe tine.Sau cel mai bine,roag-o pe ea sa-ti faca o descriere pe acest topic.
Eu cred ca cel plictisitor esti mai degraba tu decat ea.Ea doar se muleaza dupa tine.
Ce zici,gresesc?
Pai o sa se descrie cu cealalta mana...

OP pare troll. dar macar ne inveseleste zilele :)

#32
FanOnePlus

FanOnePlus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 15.10.2016

View Posteasy90rider, on 18 octombrie 2016 - 15:16, said:

Pai o sa se descrie cu cealalta mana...

OP pare troll. dar macar ne inveseleste zilele Posted Image
cine-i OP? Sper ca nu-s eu Posted Image, nu sunt troll, doar inveselesc atmosfera
Si ca un raspuns serios pentru @initiator, mai bine o lesi naibi daca nu vrea sa se distreze cu tine, nici sex nu vrea, nu vrea nimic. Dormit, mancat, scoala, teme, dormit, mancat, scoala, teme, dormit, mancat, scoala, teme, dormit...ect

Edited by FanOnePlus, 18 October 2016 - 15:32.


#33
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
OriginalPoster, in cazul de fata TheBigDealerIsHardware.

Nu da citat/quote la postarea anterioara!!

Edited by easy90rider, 18 October 2016 - 15:26.


#34
Hitmaker

Hitmaker

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,876
  • Înscris: 05.10.2014

View Postlotharragnar, on 18 octombrie 2016 - 13:16, said:

Initiator, eu iti spun inca o data: desparte-te de ea si cautati una energica, vesela, spontana care sa-ti faca bucurii.  

Tineretea si vremea p*** trec repede.

Decat una frumoasa, dar rigida ca o papusa gonflabila, mai bine una urata care sa te faca sa te simti bine.

Mie mi-au placut mai mult fetele cu aer de liceene, spontane, vesele, care pun mai mult accent pe trairi si distractie decat pe aspect fizic.

Varule, nu poti sa-ti iei sotie din asta, nu stiu cum sa-ti explic...


Sau poti, dar o sa o imparti. Cu multi...

#35
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View PostTheBigDealerIsHardware, on 18 octombrie 2016 - 12:24, said:

Salut. Am si eu o problema. Sunt impreuna cu o fata de 2 ani, (eu am 23 de ani, ea 24). Ma iubeste foarte mult, si eu o iubesc pe ea foarte mult, dar nu prea vrea sa facem nimic.

Ar trebui sa te comporti ca un mega-armasar de rasa.. masculul Alpha intruchipat care poate sa-si gaseasca pe cineva oricand,.. doar asa o poti motiva sa iasa din carapace. Fara sa propui direct... doar sa bati apropouri, fara sa insisti ca si cand ai avea un harem de femei goale in camera vecina, care te asteapta. Fii cal de rasa, sa vezi cum se schimba situatia...

Edited by rosix, 18 October 2016 - 19:57.


#36
TheRipper0607

TheRipper0607

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 649
  • Înscris: 14.11.2015

View Postlotharragnar, on 18 octombrie 2016 - 12:30, said:

Parerea mea: desparte-te de aia si cauta-ti una care e pusa pe distractii, care e vesela, care iti ridica moralul oricand esti posomorat........oricat de urata ar fi, dar te scoate din monotonie.

Sa nu-ti traiesti tineretea la maxim din cauza unor convingeri ce tin de aspecte fizice  e ca naiba....boring as fuck.
viitorul romaniei

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate