Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

costuri amenajare pareri

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#55
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,671
  • Înscris: 10.10.2011
salut, revin cu poze. foaia de dush inca nu e montata, sper sa o aduca maine. pozele sunt facute cu telefonul, nu ma pricep deloc la facut poze pentru ca nu prea fac de fel dar am promis aici Posted Image . mesterii care au lucrat au zis ca o sa imi aduca fotograf de al lor ca sa treaca ap la portofoliu asadar dupa ce am poze profi mai bun daca doreste cineva Posted Image deranjul e la locul lui.

http://imgur.com/a/GIy2O

p.s. culorile alese si toate celelalte nu se discuta. fiecare cu gusturile lui .  :)

Edited by zile_san, 27 February 2017 - 13:48.


#56
bobalex18

bobalex18

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,488
  • Înscris: 18.06.2007
mie îmi place cum a ieșit. camera copilului este amenajată degeaba (sau la mine așa s-a dovedit). măcar dacă îmi făceam CRAMĂ de la început acolo.

#57
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,671
  • Înscris: 10.10.2011
nu nu e, asta e prima regula pe care mi-am impus-o cu sotia. pe cand apare are patul lui, locul lui. avem baby monitor. daca e ceva mergem la el. fiecare doarme in patul lui.este luat pat langa patul copilului pentru alaptat si alte chestii de stat cu copilul. fiecare cu camera lui :D

#58
bobalex18

bobalex18

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,488
  • Înscris: 18.06.2007

View Postzile_san, on 27 februarie 2017 - 13:50, said:

nu nu e, asta e prima regula pe care mi-am impus-o cu sotia. pe cand apare are patul lui, locul lui. avem baby monitor. daca e ceva mergem la el. fiecare doarme in patul lui.este luat pat langa patul copilului pentru alaptat si alte chestii de stat cu copilul. fiecare cu camera lui Posted Image
mai vedem. la fel am zis și noi, pe urmă ne-a fost dragă și am luat pătuțul în cameră cu noi și pe urmă se trezea noaptea și se uită prin zăbrele la noi și nu ne-a lăsat inima iar acum doarme cu noi (are 1 an și 7 luni). legat de copii, nimic din ce crezi inițial nu se adeverește.

#59
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,671
  • Înscris: 10.10.2011
poze http://imgur.com/a/v26WY

#60
Getica

Getica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 28.03.2009
Super! Mi-a placut! Sa va fie de bine! V-ati miscat foarte repede si rezultatul este un apartament complet renovat, mobilat, ingrijit. Sa va bucurati de el! :)

#61
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,671
  • Înscris: 10.10.2011
cum stai Getica?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate