Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......
 

Vreau sa incep un proiect web

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Cichi-Cian

Cichi-Cian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 02.04.2016

View Postpuya4ever, on 31 august 2016 - 21:21, said:


Daca asta ti-e hobby-ul, invata programare. Poti incepe cu manualele de clasa a 9-a.

Ma voi gandi la asta. ^-^

#20
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,786
  • Înscris: 06.09.2004

View PostCichi-Cian, on 31 august 2016 - 20:51, said:

Intreb oamenii ca tine  despre ce si-ar dori.
eu unul mi-as dori ceva care sa atraga, sa fie social si in acelasi timp original.

Edited by althea, 01 September 2016 - 04:55.
limbaj nepotrivit


#21
Cichi-Cian

Cichi-Cian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 02.04.2016

View Postborn2lose, on 31 august 2016 - 21:36, said:


eu unul mi-as dori ceva care sa atraga, sa fie social si in acelasi timp original.

Da, si eu. ^-^

#22
GlontzZz

GlontzZz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,288
  • Înscris: 08.02.2014
Un forum unde discutam despre ce hartie igienica folosim.

Serios, vrei sa fie original, dar vrei recomandari? Nimic nu s-a nascut intreband oamenii ce si-ar dori. Totul e ca cineva sa vina cu o idee buna si sa o puna in practica. Nimeni nu o sa iti dea idei cu care ar putea sa dea lovitura, stai tu linistit.

#23
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View PostCichi-Cian, on 31 august 2016 - 20:33, said:

As vrea sa incep un nou proiect web, dar as vrea ceva care sa atraga, sa fie social si in acelasi timp original. Vreau sa imi dati niste idei daca se poate.

Un comparator de preturi la mancare / produse de baza intre marile magazine: Auchan, Carrefour, Billa, Lidl, etc.
E social (vei avea trafic buluc, de nu vei putea sa-l duci) si original (n-a mai facut nimeni pana acum), dar iti trebuie echipa care sa colecteze preturi (hipermarketurile nu le furnizeaza de-a gata).

Exista o lista de 50-200 de produse / branduri pe care romanul mediu le cumpara in permanenta pentru acasa. Daca poti posta undeva odata la 2-3 zile un comparator de preturi intre diverse magazine (eventual promotiile, pe unde sunt), ai dat lovitura. Romanul e mort dupa promotii /reduceri de pret (chiar si cu 50 de bani la un produs).

#24
Cichi-Cian

Cichi-Cian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 02.04.2016

View Postrosix, on 01 septembrie 2016 - 05:34, said:



Un comparator de preturi la mancare / produse de baza intre marile magazine: Auchan, Carrefour, Billa, Lidl, etc.
E social (vei avea trafic buluc, de nu vei putea sa-l duci) si original (n-a mai facut nimeni pana acum), dar iti trebuie echipa care sa colecteze preturi (hipermarketurile nu le furnizeaza de-a gata).

Exista o lista de 50-200 de produse / branduri pe care romanul mediu le cumpara in permanenta pentru acasa. Daca poti posta undeva odata la 2-3 zile un comparator de preturi intre diverse magazine (eventual promotiile, pe unde sunt), ai dat lovitura. Romanul e mort dupa promotii /reduceri de pret (chiar si cu 50 de bani la un produs).

E nevoie de cativa oameni ca sa faca asta, ma gandeam sa fac un forum despre orice, dat tin sa cred ca exista multe la noi.

#25
puya4ever

puya4ever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,987
  • Înscris: 21.12.2006

View PostCichi-Cian, on 01 septembrie 2016 - 19:56, said:

E nevoie de cativa oameni ca sa faca asta, ma gandeam sa fac un forum despre orice, dat tin sa cred ca exista multe la noi.
E nevoie de un singur om care stie ce face.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate