Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 

Barbatii pe trotinete electrice au inceput sa vaneze pokemoni prin bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#55
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Nu ai inteles ce am vrut sa spun.Atat timp cat se poate trisa jocul isi pierde valoarea/joci degeaba.Jocurile de strategie sunt benefice, multe jocuri sunt binefice(fiecare are un scop) , dar asta nu are mai nimic special atat timp cat alerg pokemonul cu masina.Se traseaza!

Eu jucam inainte jocuri, dar mi s-a luat de ele din cauza cheat-urilor.Nici nu prea mai am timp de ele...am chiar si masa de biliard, nu mai am timp de el.

Edited by ionutz_joe2009, 29 July 2016 - 12:13.


#56
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,372
  • Înscris: 12.07.2010

 marrrius, on 28 iulie 2016 - 19:44, said:

ma jur pe viata mea, uneori nu stiu ce se intampla in orasul asta, acum 30 de secunde m-am uitat pe geam si pe trotuar un batran ca sa zic asa, cu par alb in cap pe la vreo 50 si ceva de ani, isi plimba potaia pe role

Muta-te la tara. Avantaje:

1. Nu ai mai vedea hipsteri pe trotinete electrice.
2. Daca totusi ai vedea, ai putea sa-i barfesti la coltul gardului, cu celelalte babe.

#57
DdorinN

DdorinN

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 15.05.2007
Nu ma joc pokemon, dar pe voi de ce va deranjaza/pasa de ce fac altii ? Asta e boala romanului..il intereseaza mai mult de altii decat de el. Astea sunt vremurile si trebuie sa ne adaptăm.

#58
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Nu-i pbl ca se plimba pe role, bv lui.Pbl e cand te plimbi cu diferite mijloace de deplasare motorizate (mai ales in parc) si mai ales cand se joaca acest joc in combinatie cu ele.

Edited by ionutz_joe2009, 29 July 2016 - 13:23.


#59
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011

 DdorinN, on 29 iulie 2016 - 13:16, said:

Nu ma joc pokemon, dar pe voi de ce va deranjaza/pasa de ce fac altii ? Asta e boala romanului..il intereseaza mai mult de altii decat de el. Astea sunt vremurile si trebuie sa ne adaptăm.
Ti-i frica ca nu reusesti sa prinzi pokemoni inaintea altora ? Posted Image

#60
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
sa se dea mai putini, sa ajunga pentru toata lumea...
cred ca merg si cumparati...
http://playtech.ro/2...-mii-de-dolari/
http://www.okazii.ro...15&ibid=listing
deci e normal sa fie bataie pe ei...

Edited by Nero-d, 29 July 2016 - 14:07.


#61
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,046
  • Înscris: 26.04.2007
deci este ca mine...trotinetele chiar si electrice sunt legale !
cum, si unde si mai ales ce obligatii ai atunci cand conduci un astfel de vehicul aia este altceva.
cine inca mai are indoieli sa citeasca legea specificata de mine mai sus apoi mai discutam.

#62
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Normal ca merg cumparati sau vandute conturile.Toate jocurile de genul sau din ultima perioada merg pe aceasta idee.Personal nu cad in plasa, consider ca pot face bani altfel.



#63
Werewolfc

Werewolfc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 13.03.2007

 marrrius, on 28 iulie 2016 - 19:44, said:

ma jur pe viata mea, uneori nu stiu ce se intampla in orasul asta, acum 30 de secunde m-am uitat pe geam si pe trotuar un batran ca sa zic asa, cu par alb in cap pe la vreo 50 si ceva de ani, isi plimba potaia pe role

Attached Files



#64
zyraxes27

zyraxes27

    connaisseur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,112
  • Înscris: 31.01.2010
Ce aveti fratilor cu pokemonii. Asa am zis si eu la inceput ca doar prostii umbla dupa pokemoni, dar ieri m-am invoit de la serviciu sa prind 4 pokemoni intr-o padure de la marginea orasului.

#65
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,524
  • Înscris: 06.01.2012
Cum cacat sa-ti iei liber de la munca sa alergi pe coclauri de nebun?

#66
SheHateMe

SheHateMe

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,822
  • Înscris: 03.01.2016
Pentru ca pokemonul este mai important ca job-ul =))) Dar daca lui ii face placere, de ce nu?

#67
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
nici nu mai stii cine pe cine vaneaza...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mPkykle5MuY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#68
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014

 marrrius, on 28 iulie 2016 - 19:44, said:

ma jur pe viata mea, uneori nu stiu ce se intampla in orasul asta, acum 30 de secunde m-am uitat pe geam si pe trotuar un batran ca sa zic asa, cu par alb in cap pe la vreo 50 si ceva de ani, isi plimba potaia pe role

Maxim! =))) Ce-ai fumat mancati-as?!

 DdorinN, on 29 iulie 2016 - 13:16, said:

Nu ma joc pokemon, dar pe voi de ce va deranjaza/pasa de ce fac altii ? Asta e boala romanului..il intereseaza mai mult de altii decat de el. Astea sunt vremurile si trebuie sa ne adaptăm.

Un om sanatos nu da semne de sanatate daca se adapteaza la o societate profund bolnava. E mult mai adinca problema dar nu cred ca are rost sa dezbatem, fac pariu ca nici nu esti constient de ceea ce se intampla defapt.

Edited by Kevlar111, 30 July 2016 - 21:51.


#69
wattu

wattu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,782
  • Înscris: 30.03.2014

 gunman78, on 29 iulie 2016 - 11:20, said:

Depinde si ce se joaca, ca si poker sau biliard sunt jocuri, dar cand vezi oameni in toata firea jucand jocuri de copii sub 10 ani incepi sa iti pui intrebari. Cum ar fi sa vezi un om la 50 de ani la plaja cu galeata si lopatica, facand castele de nisip?
Se cheama arta la varsta aia :))

 Kevlar111, on 30 iulie 2016 - 21:50, said:

Un om sanatos nu da semne de sanatate daca se adapteaza la o societate profund bolnava. E mult mai adinca problema dar nu cred ca are rost sa dezbatem, fac pariu ca nici nu esti constient de ceea ce se intampla defapt.
Ia o gura de aer si linisteste-te. Peste 3 luni jocul o sa fie o amintire.

#70
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

 MrReason, on 29 iulie 2016 - 06:48, said:


Tu nu vezi, dar in bucuresti se intampla. Unii cred ca merg la servici cu ele. :)
Mi-a taiat fata un bou cu trotineta si cind l-am claxonat tot el obraznic si sfidator, aste e, aveam o clienta in masina, a scapat. Culmea, boul in cauza era imbracat gen corporatist, nu vre-un copil zapacit sau ceva.
Avea barba, cred ca se credea viking sau ceva spartan ca sa te iei cu un taximetrist in trafic...stiu si eu ?

#71
noone2v1

noone2v1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 31.03.2016

 marrrius, on 28 iulie 2016 - 19:44, said:

ma jur pe viata mea, uneori nu stiu ce se intampla in orasul asta, acum 30 de secunde m-am uitat pe geam si pe trotuar un batran ca sa zic asa, cu par alb in cap pe la vreo 50 si ceva de ani, isi plimba potaia pe role

Unde a gasit role asa de mici?

#72
MrReason

MrReason

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,266
  • Înscris: 08.10.2010

 lil debul, on 31 iulie 2016 - 08:18, said:

Mi-a taiat fata un bou cu trotineta si cind l-am claxonat tot el obraznic si sfidator, aste e, aveam o clienta in masina, a scapat. Culmea, boul in cauza era imbracat gen corporatist, nu vre-un copil zapacit sau ceva.
Avea barba, cred ca se credea viking sau ceva spartan ca sa te iei cu un taximetrist in trafic...stiu si eu ?
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VWDwIjgvsvU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

:)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate