Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 

Mama surogat de la Biotexcom

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
maryandy3

maryandy3

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.08.2017

View PostA-d-r-i-a-n, on 22 noiembrie 2017 - 13:50, said:

Topicul asta e mai mult reclama sau e facut la misto? numai useri/noi cu 2-3 postari care s-au trezit ca vor mama surogat.
Te salut..Dar eu cu ce sunt vinovata ca am dat de el acum?Si apropo e deschis acu un an,daca ceva)))

View Postalinaludmilaalb, on 22 noiembrie 2017 - 12:50, said:

Buna din nou.
O alta intrebare: trebuie sa sunam direct la clinica sau sunt agentii/comisionari care pentru un comision te ajuta mai repede sa intri in contact cu clinica?
Am citit cum ca s-a scris ca dureaza si 6 luni pana te programeaza sa mergi la un interviu la clinica.
Multumesc.
Poti sa le scrii un email.Ia legatura coordonatorul pentru Romania cu voi.La noi era Olga,nu stiu acum cine este.Da,e adevarat ca dureaza,din pacate.Si recent primisem un email precum ca din 1 ianuarie 2018 vor fi disponibile doar 39 de pachete economic pe an,din cauza numarului mare de pacienti.Plus ca timpul minim de asteptare va fi de 6 luni(pina acum putea fi si 4 luni).La noi a fost 5.cel putn.Asa ca daca va hotariti ,nu ezitati.Multa bafta

#38
ADAMCLISI-2020

ADAMCLISI-2020

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,308
  • Înscris: 07.05.2020

View Postsebulbus, on 19 mai 2016 - 21:59, said:

Poate. Sau poate nu.

Am mers anul trecut intr-o calatorie de afaceri si am cunoscut o tanara cu care am avut o aventura. Anul asta am mers din nou si am reintalnit-o accidental. Intr-una din zilele de lucru i-am lasat cheia camerei de hotel, ea promitandu-mi o surpriza la intoarcere. La intoarcere am gasit un bebelus si un mesaj care ma anunta ca a ramas insarcinata anul trecut, a nascut pe ascuns, iar alaturi e copilul meu pe care nu si-l doreste.
Am anuntat politia, dar identitatea pe care tanara si-a declinat-o era fictiva. Mai mult, testele confirma ca sunt tatal biologic al acelui copil. E posibil ca acea tanara sa fi nascut acasa sau intr-o clinica privata, caci nu se pot gasi inregistrari de stare civila care sa se potriveasca situatiei.

/fictiune
Norocosule !  Posted Image   Posted Image   Posted Image  .  Macar face copii frumosi ? Sa o caut si eu ! Posted Image
\also fiction

Edited by ADAMCLISI-2020, 02 January 2022 - 14:02.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate