Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

Parcarea masinilor pe trotuar va fi interzisa, sau conditionata

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
615 replies to this topic

#613
pro-civilizatie

pro-civilizatie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,012
  • Înscris: 19.02.2011
Mașinile pe trotuar și pietonii pe carosabil.

Daca suni la poliție suni degeaba. Ar trebui ca sute de cetățeni să facă asta .

#614
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006
Eu nu am sunat, am trimis mail la poliție de fiecare dată și s-a rezolvat

Pentru chestiuni de parcare pe trotuar dați mail la poliția locală de.sector (de ex [email protected]) cu poze și ei sunt obligați.sa răspundă cu Nr de înregistrare și în 30.de zile cu soluția și măsurile aplicate, am ridicat așa cel puțin 20 de mașini

Pentru chestiuni de circulație sau parcări ilegale pe bulevarde mari, la poliția.rutiera ([email protected]), la ăștia am apelat pentru diverse încălcări, de exemplu era un șantier de unde basculantele ieșeau încălcând linia dubla.continua și am primit răspuns că au sancționat 27 de conducători auto pt asta in decurs de o săptămână.

#615
a_user

a_user

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 22.04.2017
Pentru ca:

https://www.google.r...re/24773956?amp

Unii.

Altii pentru ca si ei fac la fel, altora nu le pasa, altii nu stiu pe ce lume traiesc, etc,etc.

Eu aveam semn de interzis peste 7.5t la capatul strazii si intrau astia cu betonierele intr o veselie sa construiasca un “rezential”. Cand am sunat la Politia rutiera, printre altele, agentul m a intrebat “da’ ce, dvs. cand ati construita casa cum ati facut?”. Pana nu am schimbat putin tonuk discutiei, nu s a deranjat. Au venit apoi doua echipaje si amendau tot. Doar pt ca m am incapatanat eu...

#616
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,894
  • Înscris: 21.04.2011
Cu riscul ca iar sa faca Maccio misto de mine :) Ciucu are mai multe coaie chiar si decat Basescu. L-am votat si eu asa, ca nu era PSD si parea ok, dar...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate