Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Robotul martian european, revigor...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...
 Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 Smart Switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 

Ce se intampla cu Antena 3

* * - - - 13 voturi
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
16959 răspunsuri în acest subiect

Sondaj: Antena 3 (789 membri au votat)

Cum apreciati activitatea postului de televiziune Antena 3 ?

  1. Votat Excelent (98 voturi [12.42%] - Vezi)

    Procentaj al voturilor: 12.42%

  2. Votat Execrabil (547 voturi [69.33%] - Vezi)

    Procentaj al voturilor: 69.33%

  3. Votat Nu-i urmaresc, n-am nicio opinie (144 voturi [18.25%] - Vezi)

    Procentaj al voturilor: 18.25%

Votează

#10765
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 35.456
  • Înscris: 27.06.2004
Stai ca mai are vreo 2 zile si ajunge la postarile de azi..

#10766
belafonte

belafonte

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 514
  • Înscris: 27.01.2006

 r_murphy, on 09 mai 2017 - 20:59, said:

SUNT PROFUND DEZILUZIONAT!!!

tinerii frumosi si liberi, intelectuali si ultrascoliti s-au dus la shusha antenei 3 si firei de la universitate?  s-au dus sa faca act de prezenta la o porcarie, opera a unei televiziuni pernicioase?

ru-si-neeeeeee!
Da, aşa sunt tinerii frumoşi şi liberi, se duc oriunde este gratuit. Mai rău este când se duc în Piaţa Victoriei şi dau jos guverne instalate democratic...

#10767
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.613
  • Înscris: 25.01.2006

 belafonte, on 10 mai 2017 - 23:24, said:

Da, aşa sunt tinerii frumoşi şi liberi, se duc oriunde este gratuit. Mai rău este când se duc în Piaţa Victoriei şi dau jos guverne instalate democratic...

Batranii sclavi ai PSD se duc doar platiti :)) Si merg la Cotroceni, sa dea jos presedinti alesi democratic

#10768
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 35.456
  • Înscris: 27.06.2004
Badea in direct intr-un tricou cu trump si prezinta buci..
Nu mai sunt la curent, despre ce era aceasta emisiune?


#10769
belafonte

belafonte

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 514
  • Înscris: 27.01.2006

 don_dannielo, on 10 mai 2017 - 22:28, said:

Daca tot te-ai apucat de scormonit, vezi ca am postat chiar si acum 3 luni..

Dar e bine ca te-ai activat, un suflu nou fata de celalalt activat.
Intru şi eu din când în când să văd pe ce culmi a mai ajuns prostia, ipocrizia, ticăloşia. Vezi, eu nu am timp ca tine toată ziua să fac propagandă, intru şi eu seara după ce termin toate treburile casei. Te-ai fi gândit vreodată la asta..?

 figo1988, on 10 mai 2017 - 22:28, said:


Pentru unii demnitatea este mai importanta decat banii.

Sa nu uitati sa puneti si filmulete cu Basescu in studioul Antena 3, ca invitat special, e aproape momentul. Posted Image
Dar tu cine eşti să ne vorbeşti nouă despre demnitate, Petre Ţuţea reloaded? Mai uşor cu demnitatea pe scări, să nu se spargă! Înţeleg că te uiţi la Antena 3... E sarcină de serviciu..?!?

 don_dannielo, on 10 mai 2017 - 22:57, said:

Salubritate si tavalire prin mocirla nu prea se pupa.
E doar opinia ta

 don_dannielo, on 10 mai 2017 - 23:10, said:

Ei lupta chiar si acum, cand basescu nu mai exista..
Eşti naiv dacă pui semnul egal între băsescu şi sistemul creat de băsescu. Apa trece, pietrele rămân.

 belafonte, on 10 mai 2017 - 23:46, said:

Intru şi eu din când în când să văd pe ce culmi a mai ajuns prostia, ipocrizia, ticăloşia. Vezi, eu nu am timp ca tine toată ziua să fac propagandă, intru şi eu seara după ce termin toate treburile casei. Te-ai fi gândit vreodată la asta..?


Dar tu cine eşti să ne vorbeşti nouă despre demnitate, Petre Ţuţea reloaded? Mai uşor cu demnitatea pe scări, să nu se spargă! Înţeleg că te uiţi la Antena 3... E sarcină de serviciu..?!?


E doar opinia ta


Eşti naiv dacă pui semnul egal între băsescu şi sistemul creat de băsescu. Apa trece, pietrele rămân.
Şi Ceauşescu a murit şi sistemul securist s-a perpetuat...

 christig, on 10 mai 2017 - 23:22, said:

din postari am aflat ai un IQ mai mult decat 1..ca stai cu nasu-n cacastoarea3 plin de salubritate morala..de unde aparusi nene p-acilea sa ne freci la ridiche? Posted Image

discutam si noi ceva despre cracanatii lu felix purcarie...sau in sputa ne-necam?!
Eşti liber să nu mă citeşti, te rog să mă ignori!

 don_dannielo, on 10 mai 2017 - 23:24, said:

Stai ca mai are vreo 2 zile si ajunge la postarile de azi..
Am venit! Posted Image

 miromulus, on 10 mai 2017 - 23:29, said:


Batranii sclavi ai PSD se duc doar platiti Posted Image) Si merg la Cotroceni, sa dea jos presedinti alesi democratic
Aleşi "democratic" de sistemul securist creat de băsescu. Eu îl tolerez pe Mutulică până la sfârşitul mandatului. Oricum e "praf"... sper că nu intenţionezi să te mândreşti cu el.

#10770
catalinn

catalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.878
  • Înscris: 25.10.2004

 don_dannielo, on 10 mai 2017 - 23:29, said:

Badea in direct intr-un tricou cu trump si prezinta buci..
Nu mai sunt la curent, despre ce era aceasta emisiune?
evolutia speciilor de maimute pe diverse  continente, prezentata de unicul exemplar neatins de ....evolutie

Editat de catalinn, 11 mai 2017 - 00:22.


#10771
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.613
  • Înscris: 25.01.2006

 belafonte, on 11 mai 2017 - 00:02, said:

Aleşi "democratic" de sistemul securist creat de băsescu.

Cum ne dam bronzu' pe fata. Numai ai nostri sunt alesi democratic, restu' nu

#10772
ianos76

ianos76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.646
  • Înscris: 01.09.2011

 belafonte, on 10 mai 2017 - 22:24, said:

Şi pe tine te roade invidia că Badea câştigă bani mulţi din manele? Invidie???? Pe Badea?????  AHAHAHA.....
Poate o să ai şi tu noroc în viaţă şi într-o bună zi o să ajungi şi tu "cocalar manelist"...  Mai bine ma arunc in BEGA.....Eu vreau sa ma pot privi in oglinda fara sa ma scuip........
Si apropo, ce te ataci asa-n personal? Nu avem voie sa zicem nimic rau de Badea&Co.?

#10773
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.861
  • Înscris: 31.10.2002
sa marcam:

Cum apreciati activitatea postului de televiziune Antena 3 ?

Excelent-  71 votes [13.08%]

41ex, Sucre-Bolivar88, ramiz, bietu, Mikexe, chaosss, casuta_papusilor, marco36, sarac.lipit, r_murphy, bogdan286, ivo22, aerdem, stantudor, tonys10, Groot, cristian_e, zoom0mooz, un_el, diesel, andrei100, goguboeru, akayy, desdemona, dimiuser, freestyle18, carlisian, overseas, qawHaq1, kommodore_ss, Claudio_, joseph_lacroix, biogood, gmartau, a3ds, Fizicaozn, CaleaAdevarulSiViata, Damascus77, kiario, Rusty_, westerndigital, Bourgeois, free_like_a_flying_demon2, loveplus_go, lucikorleone, KrstikV, lucas22010, suzuki_fan, erapav, flovio, Tic1, dan1980_25, Lopatar, veltryx, valy277, XL700VA, vj_Heaven, tulanu, Alecsandru010, silicipi, Calderon-de-la-Barca, paunas, MotanMotanovici, Floryn, marmo, sorin40, Minimalistul, madagascar123, belafonte, Hamdoulillah, franta


sunt curios cum se va schimba zmardoiu zmardoit la zicala...internetu e..basist...acum ca are acces la fbucile lui bas.

politica editoriala a postului e facuta din puscarie..de al mare.... "la un bas..sunteti toti istorie..de altceva decat laturi si ponegrire pe justitie nu turnati, ca prin antiteza, sa ies eu sfanta maria neprihanita"

internetu e mai tare ca slugoiul bardea...pentru ca "lumineaza" mai tare mintile oamenilor. Posted Image

tinereii cu android...pesedeii cu proteze.

Editat de christig, 11 mai 2017 - 08:45.


#10774
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.920
  • Înscris: 29.03.2005

 miromulus, on 10 mai 2017 - 21:34, said:

Nu insolventa dar foarte aproape: ProTV.

Posted Image Posted Image
Pro TV și toate operațiunile sale din România au devenit cele mai profiitabile pentru Central European Media, comparativ cu operațiunile din celelalte cinci țări în care este prezentă.
Datele vin din cel mai recent raport al companiei listată la bursă, pentru primul trimestru al acestui an.
Publicitate
CME a avut în primul trimestru al acestui an venituri totale de 135 de milioane de dolari. Aproape 39 de milioane au fost „partea” Pro TV (cu toate cele nouă televiziuni, inclusiv cele din republica Moldova). veniturile companiei au crescut cu 25% față de același trimestru din 2016, fiind cea mai consistentă creștere a grupului de media.
La capitolul profit operațional (OIBDA), Pro TV a obținut 14,6 milioane de dolari în perioada ianuarie - martie 2017. Este cea mai importantă evoluție din grup: un plus de 62% față de aceeași perioadă din 2016, când Pro TV a avut un profit operațional de 9,4 milioane de dolari. (paginademedia)

Curat la marginea insolventei, asta ca sa nu zic ca tre' sa fii smarfonist rau de tot sa o compari pe Simona Halep cu Ronald Gavril, doar pt unu' d'ala  nu conteaza ca unu' e tenisman si celalalt boxer chiar daca sint sportivi.

 don_dannielo, on 10 mai 2017 - 23:10, said:

Ei lupta chiar si acum, cand basescu nu mai exista..

Deci in Parlament , in comisii, etc, e pixelu' albastru, iar aia pusi de el nu continua sa fie la (unele) butoane. Posted Image

 miromulus, on 10 mai 2017 - 23:29, said:

Batranii sclavi ai PSD se duc doar platiti Posted Image) Si merg la Cotroceni, sa dea jos presedinti alesi democratic

Cel putin s-ar alege cu ceva, nu cu harneala precum smarfonistii din Piata Victoriei  Posted Image  care desigur ca nu vroiau sa dea jos un guvern ales democratic.

 don_dannielo, on 10 mai 2017 - 23:29, said:

Badea in direct intr-un tricou cu trump si prezinta buci..
Nu mai sunt la curent, despre ce era aceasta emisiune?

Stiti ca nu-i pe baza de citit pentru a fi complicat de inteles, da? Doar priviti.Posted Image

Editat de active95, 11 mai 2017 - 15:01.


#10775
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 35.456
  • Înscris: 27.06.2004

 active95, on 11 mai 2017 - 15:01, said:

Stiti ca nu-i pe baza de citit pentru a fi complicat de inteles, da? Doar priviti.Posted Image

Stiu ca cei care stiu sa citeasca nu sunt in publicul tinta al emisiuniii, dar incerc si eu (~o zi la trei luni), sa cresc nivelul. Posted Image

Editat de don_dannielo, 11 mai 2017 - 15:22.


#10776
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.920
  • Înscris: 29.03.2005

 don_dannielo, on 11 mai 2017 - 15:13, said:

Stiu ca cei care stiu sa citeasca nu sunt in publicul tinta al emisiuniii, dar incerc si eu (~o zi la trei luni), sa cresc nivelul. Posted Image

Aveti dreptate, publicu' tinta e cel comercial, din care se pare ca nu faceti parte. :console:

#10777
GreyBeard

GreyBeard

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 608
  • Înscris: 02.05.2017
Ce inseamna public comercial?

#10778
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 35.456
  • Înscris: 27.06.2004

 active95, on 11 mai 2017 - 16:05, said:

Aveti dreptate, publicu' tinta e cel comercial, din care se pare ca nu faceti parte. :console:

Publicul comercial nu stie sa citeasca? Posted Image

Editat de don_dannielo, 11 mai 2017 - 16:10.


#10779
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.920
  • Înscris: 29.03.2005

 GreyBeard, on 11 mai 2017 - 16:08, said:

Ce inseamna public comercial?

Ala intre 18-49 de ani.

 don_dannielo, on 11 mai 2017 - 16:10, said:

Publicul comercial nu stie sa citeasca? Posted Image

Stie, da's preocupati sa faca bani gen, deci nu domnia voastra.

Editat de active95, 11 mai 2017 - 16:15.


#10780
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.613
  • Înscris: 25.01.2006

 active95, on 11 mai 2017 - 16:15, said:

Ala intre 18-49 de ani.

Ala din care A3 are 80-90k, si in timpul breaking news-ului

#10781
GreyBeard

GreyBeard

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 608
  • Înscris: 02.05.2017
Cine e prost sa urmareasca aneta 3? Posted Image

#10782
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.920
  • Înscris: 29.03.2005

 miromulus, on 11 mai 2017 - 16:18, said:


Ala din care A3 are 80-90k, si in timpul breaking news-ului

Daca nu-s foarte aproape de involventa ca ProTV. :lol:

 GreyBeard, on 11 mai 2017 - 16:18, said:

Cine e prost sa urmareasca aneta 3? Posted Image

Cautati audienta, da' sa stati jos ca va va cauza la lingurica  :lol:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate