Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...
 Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 

Amenintat

- - - - -
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#55
Marchis002

Marchis002

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.12.2015
Pai mi-a trimis cerere de prietenie. După ce i-am dat ignore pe Y!M.
Și i-am cerut facebook-ul înainte de a ne înțelege. Ăsta fiind cu mult timp în urma.


#56
hightech-sys

hightech-sys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,955
  • Înscris: 23.06.2009

View PostMarchis002, on 12 decembrie 2015 - 18:51, said:

Pai mi-a trimis cerere de prietenie. După ce i-am dat ignore pe Y!M.
Și i-am cerut facebook-ul înainte de a ne înțelege. Ăsta fiind cu mult timp în urma.

care-i pagina lui de fb? ..... asa de curiozitate Posted Image

Edited by hightech-sys, 12 December 2015 - 18:55.


#57
Marchis002

Marchis002

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.12.2015

View Postdexterash, on 12 decembrie 2015 - 18:46, said:

Nu mai bine nu va incurcati voi cu tot felul de afaceri din astea? Parintii tai stiu ce faci si cu ce-ti ocupi timpul? Pentru ce i-ai cerut bani unui strain?
Eu zic sa discuti foarte deschis problema cu parintii, pentru ca asa este normal.

Si sa inveti sa folosesti functiile de "privacy" ale lui Facebook ca sa nu mai afle oricine tot felul de detalii despre tine, familia ta, amici & co.

Nu e ușor sa ți un server în top. Trebuie și bani. Cei ce vor acces la server trebuie sa ajute și ei ci bani pentru a plăti host&boost. Eu eram ca un intermediar. El dorind acces la server i-am spus cât trebuie sa doneze. Toate astea sunt donații nu altceva. Și i-am dat contul bancar al deținătorului principal unde se faveau donațiile.  Majoritatea așa procedează. Dar văd ca respectivul nu stie..

View Posthightech-sys, on 12 decembrie 2015 - 18:55, said:



care-i pagina lui de fb? ..... asa de curiozitate Posted Image
https://m.facebook.c...ihai.75?fref=ts

#58
s3ekon

s3ekon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 713
  • Înscris: 24.03.2009
De ce nu se ia de detinatorul contului in care ar fi facut plata cică, ca ii apare pe chitanČ›ă tot, nume prenume, si vedea ca sunteti doua persoane diferite......
Iar daca chipurile prezinta vreo dovada, totul se poate verifica, extras de cont, si daca apare acea plata asta e, dar cum Č›i-am zis e foarte ciudat faptul ca el te agasează pe tine si nu detinatorul contului in care ar fi facut plata, cea ce înseamnă ca el nu a facut plata punct

Edited by s3ekon, 12 December 2015 - 19:25.


#59
Marchis002

Marchis002

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.12.2015
A vorbit și cu el. I-Am dat nr lui. Dar tot cu mine are treaba. :))

#60
s3ekon

s3ekon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 713
  • Înscris: 24.03.2009
Pai atunci prietenul tau a știut ce să-i zică ai punct, si acum continuă cu tine, dar sincer pt 20 €, e jenant, nush cum aveți unii norocul asta

#61
rid

rid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,785
  • Înscris: 23.02.2006
Vezi sa nu fie noul tip de cocalar care obisnuia sa stea la coltul scolii si care intimida viitorii "sponsori". Sa nu te stie mai fraier, printr`o cunostinta comuna, si sa stea pe capul tau pana cedezi si incepi sa decartezi.

Edited by rid, 12 December 2015 - 19:33.


#62
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

View PostMarchis002, on 12 decembrie 2015 - 18:56, said:

Nu e ușor sa ți un server în top. Trebuie și bani. Cei ce vor acces la server trebuie sa ajute și ei ci bani pentru a plăti host&boost. Eu eram ca un intermediar. El dorind acces la server i-am spus cât trebuie sa doneze. Toate astea sunt donații nu altceva. Și i-am dat contul bancar al deținătorului principal unde se faveau donațiile.  Majoritatea așa procedează. Dar văd ca respectivul nu stie..
Pai si de ce ar trebui sa aiba X acces la serverul tau? E al tau, bye bye - n'are treaba X cu tine.
Altfel, asteapta-te sa tot patesti din astea.

Si, totusi, de ce nu vorbesti si cu parintii tai?

#63
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005
Cocalarul ala coclit iti pare tie om serios??? Cioara aia penala??? Pe asta il face gramatica KO in repriza I si tu ai frica de un fluffy de genul asta? Pai tu la 17 ani ai mai multa vacanta decat a avut ala scoala toata viata :D

In primul rand, banii aia au intrat in contul prietenului tau sau nu? E un raspuns simplu: da sau nu, fara alte divagari.
Tu vorbeste cu parintii tai si doar daca nu sufera de vreun retard sever, te vor crede pe tine, nu pe el. Luni va duceti frumos cu toate dovezile si ii faceti plangere pt amenintare. Iar daca vrei sa faci si tu pe durul cu el (desi nu pari sa fii genul, dimpotriva), ii postezi pe pagina lui de fb plangerea scanata (evident cu datele tale blurate, ca nu trebuie sa stie tot fb-ul cine esti si unde stai; dar sa se vada clar numele lui). Si ii transmiti frumos ca de acum incolo in loc sa-si faca planuri sa vina sa te caute, ar fi bine sa-si faca planuri sa-ti plateasca un bodyguard, pt ca daca ti se intampla ceva, el e primul suspect invitat la un pahar de declaratii la sectie.
Genul asta de jegosi sunt smecheri doar in spatele tastaturii sau doar fata de oameni slabi. In rest, cum au dat de unul mai pe pozitie, sunt numai cu "da boss, sa traiti boss" in gura.

#64
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005
Mno, cum au mai decurs ostilitatile?

#65
djxhouse

djxhouse

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,033
  • Înscris: 21.10.2006
Au trecut 2 luni.... a disparut tipul, nu? :)
Daca erau probleme, scria sigur.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate