Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cafeneaua unde se discută despre testele de la U.P.C.

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
5470 replies to this topic

#55
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006
Așa de greu vine la el porumbița cu biletul în cioc?Posted Image Să-și schimbe porumbița.Posted Image

Edited by megafanro, 20 October 2015 - 23:57.


#56
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
Eu nu stiu ce sa mai cer UPC-ului.. Ceea ce ma derajeaza e recomandari pe pozitia 1 si mi-as dori un my prime cu o oferta bogata. Poate momentan online prin horizon go.. Oricum e bine ca s-a miscat anul asta si poate de sarbatori ne mai dau vreun pachet gratis..in rest, timp sa avem sa ne uitam la canale

#57
andreiandu

andreiandu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 13.04.2015
@cocomex Tu stii ce se intampla cu 24 de ore inainte, pana si tu ai zis o acum. Decat sa spui ca eu spun aberatii, iti amintesc ca eu de 5 luni vorbeam ca intra trace urile si myzen, si surpriza ca au intrat, si ca sursa am vecinul, care pana acum s a demostrat ce a spus desi cu 5 luni dupa. Si mai sa fie, chiar trace utile si myzen din sutele de canale care puteau au intrat? Mai sa fie ce imaginatie am...

Schimba porumbita...  ;)

Ce treaba avem noi casnici cu corporate???

#58
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
Puteti spune ce vreti. Eu sun fan CocoMex! asta e si sloganul meu pentru acest deosebit Domn.

Attached Files


Edited by a_d_y, 21 October 2015 - 00:08.


#59
andreiandu

andreiandu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 13.04.2015
@ady nu contesta nimeni ca esti fan cocomex :)))... Doar ca cum stii si ti ai amintit si tu, nici eu nu am zis aberatii cand ziceam de trace uri si myzen, iar acum tot o tine ca eu spun aberatii, dar in acelasi timp recunoste ca amicului lui afla cu maxim 24 de ore ce se intampla...  :))))

Ps: Eu cred ca megafanro stie ce va intra in cateva zile dar se abtine :)))))! Are si el porumbelui lui, care stie cu mai mult de 24 ore ce intra :D.

Edited by andreiandu, 21 October 2015 - 01:07.


#60
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,897
  • Înscris: 14.08.2007
Parca nu mai e asa slaba calitatea imaginii la TNT ... la inceput era groaznica compresia. Daca se confirma afirmatia lui andreiandu si se va introduce un canal de film, sper sa fie TNT HD si nu AXN HD.

#61
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
Intr-un cuvand, vor fi mai agresivi .. ceea ce e bine.Continua ceea ce a inceput Severina

#62
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
Sa bage bani ca altfel nu se dezvolta in veci :)

#63
bacefaci

bacefaci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 22.01.2013

View PostXeNonX89, on 21 octombrie 2015 - 08:55, said:

Ca sa ne intelegem.Si eu am upc, am aproape tot(panonia nu am ca nu inteleg) maxim plus pachete.sunt ffff multumit de upc...si culmea au băgat niste canale perfecte dar totuși ...sa pastram calmul...pana acum, anul asta ma refer nu prea s' au omorât cu hd'uri.ca in alti ani. Ce spuneti voi acolo...sunt presupuneri...doar atât

Ca urmeaza my zen si nustiu ce...presupuneri
Myzen hd nu e presupunere e sigur 100 la suta si va intra pana la sfarsitul lunii pe pozitia 168.

#64
andreiandu

andreiandu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 13.04.2015
@gigsnet Dar te ai uitat cand a fost publicata stirea? :))). Astazi la ora 00:08. Eu cand am scris? Ieri! :D


@utopium Inainte doar citeam :).

Edited by andreiandu, 21 October 2015 - 12:24.


#65
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
Ce stire domle, ce ai scris tu ? Iti zic eu, ai facut fix nimic. Nu te iau sa te intreb cine a scris stirea ca deja o dam in altele. Stai in banca ta ca ti s-a zis de atatea ori sa nu te mai chinui cu predictiile din imaginatie. Ai putin respect fata de Cocomex care stie ce zice.

#66
satanistu

satanistu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,639
  • Înscris: 09.03.2011
andreiandu, gata cu aberatiile ca ne plictisesti, ti.a taiat Cocomex macaroana, stop.

mersi moderatorului care a facut topicul asta special pentru teste Posted Image

testele si Cocomex sunt cele mai concrete lucruri care anunta posturi noi. sa nu uitam de mladen care a dat primul tonul Posted Image

Edited by megafanro, 21 October 2015 - 13:23.


#67
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006
Cu plăcere! Done.Posted Image

#68
andreiandu

andreiandu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 13.04.2015
Voi cred ca nu vedeti ce scrie Cocomex. El a zis ca stie cu 24 DE ORE CE INTRA INAINTE! A scris chiar el, dar voi vad ca ignorati acest fapt. Practic daca in ziua respectiva intrebi la RC ce intra iti spune, cam asta ofere Cocomex, dupa exact spusele lui!

Eu nu am disparut dupa, am fost mereu aici chiar daca m ati injurat :)!

Eu sunt pus la coltz de fiecare daca, chiar daca s a confirmat ca am avut dreptate si cu Trace urile si cu MyZen, de care vorbeam acum cateva luni, iar curand SIGUR unul de documentare unul de filme in HD.

Apropo, dar de Trace urile despre care vorbeam ca intra tot cu ceva timp in urma, si toti ati zis ca e imposibil si sa nu mai spun prostii? Si asta a fost aberatie si vrajeala sau ceva gen mama omida? Ca sa vezi, am nimerit chiar alea 3, plus unul de filme si unul de documentare care va intra.

Edited by andreiandu, 21 October 2015 - 13:18.


#69
andreiandu

andreiandu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 13.04.2015
@satanistu Auzi, dar Cocomax nu a zis ca intra in teste decodor Horizon in curand, si s a dovedit a fii "fals? Nu a zis ca domne intra in teste curand la abonati? Uitasei? Si pana la urma nu a fost cum a zis el Si a spus ca domne s a amanat. Si tocmai a zis ca ala a lui de acolo nu prea mai stie ce si cum, decat cu 24 de ore intainte...  Acum daca unu stie cu 24 de ore ce se intampla inainte e deja un fel de semizeu....Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Daca vreti sa fim corecti... hai sa fim pana la capat. Posted Image

Edited by andreiandu, 21 October 2015 - 13:24.


#70
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
@andreiandu: Da un citat unde ziceai ca intra canalele astea :)

#71
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006
Acest topic se va muta acolo unde trebuie. Până atunci vă rog să vă calmați.

#72
andreiandu

andreiandu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 13.04.2015
@kalman2007 Cand am intrat in aprilie pe acest forum, am anuntat ca intra Trace urile si MyZen. Asta stiam de la vecinul meu, care este director (nu directorash) prin conducere la UPC. Problema este ca nu au intrat odata cu Taraf, si au intrat acum. Iar daca iti amintesti bine, toata lumea zicea ca nu o intre never asemenea canale premium la UPC. Problema mea a fost ca am zis ca intra odata cu Taraf HD, ceea ce nu s a intamplat.

Bineinteles ca toata lumea a uitat ce ziceam eu, ca intra curand, daca nu intra atunci, tot conform vecinului. De atunci nu prea am mai vb cu omu. Iar de alaltaieri am reluat legaturile mai stranse sa zicem sa vad ce se mai intampla. Avand in vedere ca a dat informatii corecte, doar ca nu au intrat atunci!

Iar acum toata lumea sare pe mine ca il atac pe Cocomex, care e un fel de "intocabil", care stie ce se intampla cu 24 de ore inainte. Dar eu care am avut informatia cu 5/6 luni inainte sunt un nimeni... Asta se intampla!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate