Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

orange gova

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
florentina_p

florentina_p

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.09.2009
Ce parere aveti de tel Orange Gova?

#2
PS2RO

PS2RO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,694
  • Înscris: 18.08.2009
E o praștie chinezească rebranduită de Orange. Are un prieten. După un an de utilizare au apărut din senin pete maro pe display și cei de la Orange i-au anulat garanția pe motiv că a fost păstrat în condiții precare (expus la îngheț și soare).

#3
MariusH21

MariusH21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 01.04.2015
Eu zic sa nu :D

#4
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
:nonobad: slab, slab, foarte slab, alege un 'Orange Nura' :thumbup: e mai cu "făinoșag"

'Orange' îți va refuza recunoașterea valabilității garanției dacă au măcar niște minime motive temeinice

Momentan 'Orange Nura' ți-se potrivește

#5
Demon000

Demon000

    Lone wanderer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,372
  • Înscris: 09.01.2015
Orange Rono
1. Fiindca il am si se comporta excelent de aproape 1 an
2. Fiindca sunt developer pentru el si ai root, custom recovery si custom rom

#6
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,070
  • Înscris: 18.12.2007

View Postflorentina_p, on 22 iunie 2015 - 15:22, said:

Ce parere aveti de tel Orange Gova?

Nu mai bine spui tu pentru ce ai vrea sa il folosesti ca sa primesti niste raspunsuri mai la obiect?

#7
remus_av

remus_av

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 13.02.2009
Salut,
Eu am un Orange Gova de un an, cumparat din joaca pur si simplu pentru ca mi-a placut cum arata, in special culoarea albastra care este superba, si iata ca a trecut un an si am ramas cu el. Merge foarte bine, nu a fost nevoie nici macar sa dau un factory reset pana acum si l-am folosit intens. Defapt acum vreau sa trec la un telefon mai sprinten, de diagonala 6.3 si din cauza asta vreau sa-l deblochez din orange ca sa-l pot vinde mai usor.
Nu sunt un cunoscator in lumea android, chiar as putea spune novice, dar am inceput sa ma informez si as vrea daca ma puteti ajuta sa-mi spuneti cum il pot debloca de retea fara sa ma trimiteti la un service :). Cu cei de la orange nu am sanse pentru ca m-am portat si vor in afara de taxa de service, si despagubiri, saracii de ei, desi contractul cu ei este reziliat de comun acord. Pana acum am reusit sa deblochez bootloaderul cu o parola furnizata de site-ul oficial Huawei si am facut root cu TWRP. Ce ar trebui sa fac in continuare? Un alt ROM? De unde? Cum il instalez? Va multumesc.

#8
xmariuS75

xmariuS75

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,760
  • Înscris: 15.07.2005
Vezi pe decodare.info,e 40 lei,deblocare pe baza imei-ului.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate