Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

România în grupa 1 la tragerea la sorți a preliminariilor C.M. 2018!

- - - - -
  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#37
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 04.01.2006
Un meci cu adevarat exploziv.

#38
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,068
  • Înscris: 30.07.2006

View Postambr0zie, on 11 noiembrie 2016 - 23:01, said:

Un meci cu adevarat exploziv.

I-am batut si pe polaci.
Asteptam cu optimism meciul cu danezii.

#39
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Hai egalarea! Posted Image

#40
MrDerpson

MrDerpson

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,471
  • Înscris: 09.09.2012
I-am batut si p-astia de ne-am cacat pe noi.

#41
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,876
  • Înscris: 27.04.2010
Niste epave !!!! Chiriches si Grigore, lasati-va de teatru, asta nu e fotbal. Chipciu, Stanciu, au fost in teren azi ??? Nu cred ... il tine pe Popa pe mijloc (...) pe bune ??? Hai sa facem o cheta, sa platim un drum doar dus catre Siberia, pt Daum, Chiriches, Grigore, Chipciu, Tantalusanu si toata sleahta asta de epave. 20 de ani de acum inainte nu vom face altceva decat sa visam ... si nu ne vom trezi decat in urma unor cosmaruri, pisati pe noi, urland ca boii ca ne-au furat arbitrii (ca atata stim ...). RUSINE !!!!
LE: astia chiar si-au invatat bine de tot rolurile ... cat de adevarat suna din gura lor "ne pare rau !!!" Lasati-va, ba, de fotbal !!! Jucatori de kkt ...

Edited by shymano, 11 November 2016 - 23:55.


#42
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Adevarul ii ca Daum asta-i un prost, m-am convins. Cum sa incepi o campanie noua cu aceleasi tentative de jucatori care au facut un cacat moale la europenele de anul asta si sa te astepti la alte rezultate?

Bai frate, astia n-au invatat nimic din greseli si din trecut. Posted Image

Edited by Bucifon, 11 November 2016 - 23:55.


#43
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,876
  • Înscris: 27.04.2010
N-au invatat ei de 30 de ani incoace, vrei s-o faca acum ???

#44
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Credeam ca neamtul vine cu alte mentalitati, cu alt ochi la jucatori, cu alte tactici. Nimic.

Tot cu obositii de chiriches, stancu, grigorie si restul, unu' mai pisat pe el decat celalalt.

Sa joci acasa cu un singur atacant? Esti prost? Pffff

Edited by Bucifon, 12 November 2016 - 00:00.


#45
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006

View PostBucifon, on 11 noiembrie 2016 - 23:54, said:

Adevarul ii ca Daum asta-i un prost, m-am convins. Cum sa incepi o campanie noua cu aceleasi tentative de jucatori care au facut un cacat moale la europenele de anul asta si sa te astepti la alte rezultate?

Bai frate, astia n-au invatat nimic din greseli si din trecut. Posted Image

Scuza-ma ca te dezamăgesc dar toți jucătorii romani sunt praf. Nu mai dați vina pe antrenori ca aia săracii trebuie sa lucreze cu amatori.
Niște nulitati. :)))

I-auzi la grigore. El crede ca in Qatar e un campionat foarte greu. Bine mai grigore, ce sa zic, bănuiesc ca Mutu era la apogeul carierei când juca in India.

Popa ăla e un fel de florentin Dumitru reloaded. Are un dribling pe care l-a învățat pe de rost si il folosește la fiecare meci. Problema e ca adversarul se prinde înainte sa apuca sa-l facă.

Edited by mihaigerard, 12 November 2016 - 00:23.


#46
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 04.01.2006
Terenul a dezavantajat echipa mai tehnica; nu am stiut sa profitam de superioritatea tehnico-tactica; arbitraj tendentios - cum domle sa dai penalty in minutul 91, eram aproape de egalare; lipsa de experienta in fata ,,,Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image
Avem un fotbal foarte slab. Si la nivel de club, si la nivel de nationala. Eu am inceput sa fiu interesat serios de fotbal de cand eram foarte mic, dar asa nationala slaba nu am vazut de 25 de ani. Per total, nu un meci, ca si Hagi si ai lui si-au luat 0-3 cu Bulgaria o data.
Nu-s viteaz dupa 0-3. Sincer, nici nu stiam de acest topic, nu am postat niciodata in ariile de fotbal.
Nu stiu cat e vina lui Daum - mi-e greu sa cred ca se putea incropi o echipa mult mai buna. Nu prea ai cu cine.
De asta eu m-am lasat de microb de ceva timp; cand am chef de fotbal, ma uit la meciuri vechi Posted Image

Edited by ambr0zie, 12 November 2016 - 00:23.


#47
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Daum e mediocru. Un antrenor peste medie si-ar da imediat seama ca ceva nu merge si ar incearca sa mai schimbe ceva pe ici pe colo in speranta ca se schimba ceva in bine. Chiar daca nu in 2-3 meciuri dar macar pe viitor sa se vada ceva imbunatatiri.

Daum are deja cateva meciuri la carma, dar sa continui sa-i chemi tot pe aceasi dovleci in speranta ca poate prinde o zi mai prosta adversarul ca sa castigi si tu un joc mi se pare sinucidere curata ca sa nu zic amatorism.

Parerea mea ii ca sunt jucatori buni in campionat, si ma gandesc la echipa lui Hagi, care ar face o treaba cel putin ca vitele astea selectionate azi. Macar aia au dezinvoltura, tineete, lipsa plafonarii.

Edited by Bucifon, 12 November 2016 - 00:32.


#48
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Aia n-au nici un fel de experiența. In plus, iau bătaie de la echipe care se bat la retrogradare.
Dar sunt de acord ca sunt destule mâini moarte, mai ales de la Steaua, la echipa naționala.
Nu știu dacă mai poate lua ceva de la astra sau CFR, dacă mai sunt romani pe acolo, in rest praf si pulbere.

Edited by mihaigerard, 12 November 2016 - 00:36.


#49
free_like_a_flying_demon2

free_like_a_flying_demon2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 09.10.2016
Parerea mea e ca singura speranta e Piturca.

#50
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Hahahaha
Iconițele lui tata puiu mai degrabă.

#51
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 04.01.2006
Vom vedea. Trebuie "rabdare".
Rabdare tot avem din 2000 incoace. 2008 si 2016 eu consider ca au fost excursii turistice, funduletul in poarta si cum o prinzi, bubui-o la Hagi ca e cu Raducioiu acolo...
Da' stai ca nu mai sunt astia. De la Euro 2000 eu nu mai stiu niciun jucator roman care sa fi tras nationala dupa el. A fost Mutu, cand a vrut, OK, a mai miscat Marica. a fost si Chivu dar mult prea putin. Si nu vorbesc de goluri, ci un lider de echipa care prin joc si atitudinea in teren sa te faca sa te uiti la meci. De grup n-are sens sa vorbesc.

#52
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Cică a apărut un zeu acum, Stanciu. Noul număr 10. Ce-or fi văzând la el nu știu...
Joaca la echipa mare...Anderlecht :))))

#53
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Vrei sa zici ca Cocis si Florescu n-au tras echipa dupa ei? Posted Image

#54
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Au tras înapoi.

Nu credeam ca o sa-mi aduc aminte cu nostalgie de filipescu.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate