Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante
 Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 

Actiune abuziva?

- - - - -
  • Please log in to reply
164 replies to this topic

#163
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015

View Postnewbie13, on 03 mai 2015 - 18:38, said:

mi s-a parut corect. cum unii isi permit sa-mi spuna ca iau maxim 7 la bac (sau cel mai probabil il pic), asa mi-am permis si eu. nu zic, sunt si chestii provocatoare legate de economie, dar alea-s mai mult matematica. in rest, ce sa spun... "legende locale" la ce? management or some bullshit? like that's even a thing...



O analiza pe text poti sa faci? Pe mine nu m-ai convins (pe argumentele scrise de tine) ca poti face fata la asa ceva. Daca il vei lua, bravo tie si jos palaria! Imi voi cere scuze fata de tine. Si documenteaza-te inainte, o sa ai suprize la ce o sa descoperi.

#164
newbie13

newbie13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,010
  • Înscris: 13.12.2009

View PostPololica, on 03 mai 2015 - 21:17, said:

O analiza pe text poti sa faci? Pe mine nu m-ai convins (pe argumentele scrise de tine) ca poti face fata la asa ceva. Daca il vei lua, bravo tie si jos palaria! Imi voi cere scuze fata de tine. Si documenteaza-te inainte, o sa ai suprize la ce o sa descoperi.
nu, nu pot. am luat sub 5 la simulare la romana. ;)

#165
ipopovici11

ipopovici11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,547
  • Înscris: 06.06.2015
Se mai poarta, in unele scoli, inchiderea usii, adica daca elevul a intarziat 5 minute, nu-l mai primesti.
Eu cred ca nu e in regula, sa ne imaginam ca elevul acela pleaca hai-hui si pateste ceva(de ex un accident de masina),scoala ar putea raspunde.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate