Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Liviu Dragnea appreciation thread

* * - - - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
5379 replies to this topic

#3763
morenno

morenno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,361
  • Înscris: 11.09.2007
ce vorbesti acolo prietene? am avut de'a face cu politicieni toata viata mea, sunt oameni buni, intotdeauna au facut ce le-am cerut.
cum ai vrea sa fie? sa castige alegerile in functie de popularitate? am avea la putere pe maruta si capatos. pe guta cantaciosul si pe floricica dansatoarea. nu-i bine. pentru un popor care se scalda in politica si reclame, e potrivit sa traim intr-o lume a iluziei. ne-am uita si la fotbal daca am avea.

romanul crede ca omul prost e mai sincer decat cel destept( hehe, oare de ce?) motiv pentru care politicienii nostri fac abuz de prejudecata oamenilor intruchipand prostul mai prost decat l-a lasat natura, dar nu e cazul.
ziceai de meserii, au si meserii. fix astia sunt politicienii, cei ai caror valori etice si morale erau prea mici si slabe pentru a indeplini functia cum se cuvine. n-ai vazut-o pe olguta, nu numai ca nu-si poate scrie speech-ul, dar nici nu-l poate citi. frustrarea ei are si ea un pret. acum, numele lor e corect, politicieni. pe vremuri se numeau oameni de stat, dar aia se gandeau la urmatoarele generatii, astia la urmatoarele alegeri.
nici nu stiu de ce te agiti, un politician bun e un politician cumparat.

#3764
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,337
  • Înscris: 31.08.2006

 morenno, on 27 aprilie 2017 - 19:59, said:


nici nu stiu de ce te agiti, un politician bun e un politician cumparat.

Pai nu ma agit. Eu doar constat.

#3765
garett

garett

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 41,874
  • Înscris: 28.06.2006

 miromulus, on 27 aprilie 2017 - 15:55, said:

Inteleg ca tovarasu' Dragnea vrea sa ne dea in judecata la CEDO. Pai ce facem, prietene? Ori sunt smecheri, ori nu mai suntem?
Imbecilitatea maximă este că pușcăriașul dracnea îl dă în judecată indirect pe șeful camerei "derutaților" și lider al partidului de guvernământ...dracnea! :D
Schizo much? :rolleyes:

#3766
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,395
  • Înscris: 06.02.2008
Da, bine a zis și CTP. Boul ăsta mustăcios dă în judecată statul pe care-l reprezintă. Iar spalații pe creier, votanții, uită că a atacat în campanie tot ce e european, corporații, multinaționale, străini. Tot discursul electoral s-a bazat pe vrăjeală pentru prostul "român verde". Și acum ce faci nea mustață? România pute și-ți cauți dreptatea la dușmani? FMM

#3767
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

https://republica.ro...decat-de-dracul

#3768
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,861
  • Înscris: 31.10.2002

Quote

PSDragnea a declarat că va lupta până la capăt cu diavolul Soros și rețelele lui imperialiste. Că n-o să mai trăiască românii după ordinele Bruxellesului. Că Occidentul, care și-a trimis aici multinaționalele ca să-i sclavagească pe românași, dar să-i plătească per copil/câine ca să iasă la demonstrații, nu va mai suge sângele poporului, să-și pună pofta-n cui.

Cum explicați atunci, stimați Republicani, și stimați susținători ai PSDragnea, că d-sa își caută dreptatea în dosarul referendumului la CEDO

mintea de trepan pesedist functioneaza pe baze axiomatice. li se pune galusca..si ei inghite. aia care mai rationeaza ceva e... hoti si mitomani.

Edited by christig, 28 April 2017 - 08:11.


#3769
Nick_85

Nick_85

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,564
  • Înscris: 24.01.2014
bp. gresit threadu

Edited by Nick_85, 28 April 2017 - 12:24.


#3770
Ahasverus

Ahasverus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,360
  • Înscris: 22.10.2006
Dragnea-Iohannis, confruntare la prezidențiale în 2019? CE spune Firea

Quote

Primarul Capitalei, social-democrata Gabriela Firea, sugerează că președintele PSD este cel mai îndreptățit să candideze la alegerile prezidențiale din 2019.
Astfel, Firea sugerează că Liviu Dragnea ar putea încerca să ajungă la Palatul Cotroceni.

Nu este exclus, prin urmare, să vedem o competiție între liderul PSD și președintele Klaus Iohannis.

„Întotdeauna și mai ales în acest caz președintele partidului este persoana cea mai îndreptățită să fie candidatul acelei formațiuni politice pentru alegerile prezidențiale. Dacă este să ne uităm în urmă cu câțiva ani, și nu doar în România, ci în țările din jurul nostru în special, aceasta este regula, președintele partidului să fie și vocea cea mai importantă a formațiunii politice, să aibă cea mai mare susținere din partea membrilor de partid și a simpatizanților.

Categoric da, sunt în totală consonanță cu afirmațiile care s-au făcut acum câteva zile că președintele partidului, Liviu Dragnea, este cea mai îndreptățită personalitate să devină — dacă nu a dorit, și știm noi bine cine nu a dorit, să fie prim-ministru — să fie candidatul nostru la prezidențiale și să și câștige”, a spus Firea.
Ea a menționat că PSD va veni în anul în care se vor organiza alegeri prezidențiale cu un candidat bun, care să răspundă nevoilor românilor.
Firea a spus de mai multe ori că nu este interesată de candidatura la prezidențiale.

Domne fereste, cu ce am gresit noi ca natie?
Tovarasul Dragnea presedinte, apoi iesirea din UE, sa ne indreptam iar catre orizonturi pline de belsug, pe ideologia Jim John-X!

Presimt ca la urmatoarele alegeri masinaria de partit PSD va scoate fum ca un capor cu zbaturi pe Mississippi! Televiziunile vor arata non-stop cele 10 case ale neamtului vs bojdeuca din Teleorman a sarmanului Dragnea! Ce o sa fie....

Edited by Ahasverus, 30 April 2017 - 11:58.


#3771
tzopinel

tzopinel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 405
  • Înscris: 02.03.2017
Hai să nu băgăm totuși în seamă toate trăznăile Firioatei, nici măcar Dragnea nu-i așa idiot.. Lucrează prin interpuși.

#3772
User107

User107

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 990
  • Înscris: 13.01.2017
Ce spune Firea nu este important, la fel a fost si cu ce spunea Ponta.
Ea spune ca sa sondeze opinia publica si prostii sa se obisnuiasca cu ideea, pentru a vota din obisnuinta.
Daca ii da CEDO un raspuns negativ lui Dragnea, subiectul va fi inchis for ever.

#3773
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

Quote

Liviu Dragnea presedinte?

Da!

#3774
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

 Ahasverus, on 30 aprilie 2017 - 11:58, said:

Dragnea-Iohannis, confruntare la prezidențiale în 2019? CE spune Firea



Domne fereste, cu ce am gresit noi ca natie?
Tovarasul Dragnea presedinte, apoi iesirea din UE, sa ne indreptam iar catre orizonturi pline de belsug, pe ideologia Jim John-X!

Ce-i cu drobul asta de sare?Luam de buna ce zice pandelica sau orice slujitor impins de la spate,ala da in judecata toata planeta sa scape de condamnari si viseaza presedintie,hai sa o lasam balta

#3775
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,577
  • Înscris: 05.11.2009
eu cred ca madama firea avea ascuns la spate saturul cu care abia asteapta sa-l mazileasca pe dragnea, cand o spus cuvintele astea. . Sa vedem ce ne va pregati pesedeul.. o fripturista cu bunul gust al unei maneliste sau tatucul hotilor cu dinti stricati.

#3776
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

 User107, on 30 aprilie 2017 - 12:01, said:

Daca ii da CEDO un raspuns negativ lui Dragnea, subiectul va fi inchis for ever.
Dupa ce a zis ca se pisa cu bolta pe UE ,pe valorile ei si pe multinationale,acum merge ca milogul sa ceara"dreptate" pe la CEDO?Crede ca aia-s prosti ca el?

#3777
ShadowBroker

ShadowBroker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 09.03.2017

 Ahasverus, on 30 aprilie 2017 - 11:58, said:

Tovarasul Dragnea presedinte, apoi iesirea din UE,
Asta o zis dragnea sau asta ii pui tu in gura, asa, gratis? Posted Image

 caiuscorneliu, on 28 aprilie 2017 - 03:44, said:

Iar spalații pe creier, votanții, uită că a atacat în campanie tot ce e european, corporații, multinaționale, străini.
Baga probele, sa vedem unde a zis dragnea ca vrea sa ne scoata din UE, sau ca nu vrea investitori straini? Dar probe directe, clare, nu interpretari imbecile...

Edited by ShadowBroker, 30 April 2017 - 12:11.


#3778
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006

 Ahasverus, on 30 aprilie 2017 - 11:58, said:

Tovarasul Dragnea presedinte

Cica in momentul asta pleaca din tara 400 de romani zilnic. Daca iese asta presedinte, o sa fie "ceva" mai multi.

#3779
varanhia

varanhia

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,192
  • Înscris: 20.09.2015

 ShadowBroker, on 30 aprilie 2017 - 12:09, said:

Asta o zis dragnea sau asta ii pui tu in gura, asa, gratis? Posted Image


Baga probele, sa vedem unde a zis dragnea ca vrea sa ne scoata din UE, sau ca nu vrea investitori straini? Dar probe directe, clare, nu interpretari imbecile...
Cine, ce, îi pune în gură.....

#3780
G.I.C.U.

G.I.C.U.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 04.09.2006
Foarte Ok implicarea lui Dragnea si a ministresei Carmen Dan in cazul nevazatorului Petrica.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate