Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Liviu Dragnea appreciation thread

* * - - - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
5379 replies to this topic

#1
Nick_85

Nick_85

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,521
  • Înscris: 24.01.2014

Quote

Inalta Curte de Casatie si Justitie va pronunta pe 6 mai verdictul in dosarul Referendumul, in care procurorii DNA au cerut inchisoare cu executare pentru vicepremierul Liviu Dragnea.
Eu zic ca merita thread personalizat. Are prostul satului ,sova  si nu o avea cel cunost drept godfather de Teleorman.

Pregatim sampania, facem pariurile si ii tinem pumnii stransi.

http://anticoruptie....novatia-mea.htm

#2
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
La puscarie cu hotii care ne fura nonsalant !

Huuoo !!!

#3
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,037
  • Înscris: 31.08.2006
"Eu am spus decat ca sustin in continuare cu tarie nevinovatia mea"


   E clar...

#4
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,219
  • Înscris: 29.07.2013
Ma pis pe aia doi ani cu executare pe care o sa-i primeasca !

Sa-l lase liber, sa-i interzica drepturile de a alege si fi ales ... bla, bla, bla ...  dar sa-i  CONFISTE toti banii nejustificati, casa aia nesimtita dintre 2 strazi, sa-l lase sa-si faca banii la cat se pricepe el ci ingineria lui cu tot !

#5
stormwatch

stormwatch

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,772
  • Înscris: 18.04.2010
Mişto thread-ul (fie şi numai titlul).

Dar serios acuma. Dragnea trebuie puşcăriat fie şi numai ca să se dea un exemplu de cum nu trebuie organizate alegerile (scoşi oamenii la vot aproape cu forţa, plimbatul alegătorilor cu autobuzul, mai mulţi votanţi decît alegători pe liste, etc).

E oarecum ciudat că doar în cazul referendumului cu Băsescu s-au sesizat „organili”, dar nu mai contează, sper să fie o lecţie pentru orice fel de alegeri.

#6
babalaul

babalaul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,308
  • Înscris: 02.08.2012

View Postargonaut, on 22 aprilie 2015 - 17:37, said:

Ma pis pe aia doi ani cu executare pe care o sa-i primeasca !

Sa-l lase liber, sa-i interzica drepturile de a alege si fi ales ... bla, bla, bla ...  dar sa-i  CONFISTE toti banii nejustificati, casa aia nesimtita dintre 2 strazi, sa-l lase sa-si faca banii la cat se pricepe el ci ingineria lui cu tot !

Alea 2 strazi vor fi autostrazi. Deci patrimoniu national. Iar casa lui Dragnea ca acea acel chiosc unde platesti sa intrii pe autostrada.

#7
V_i_c_t_o_r

V_i_c_t_o_r

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,868
  • Înscris: 04.12.2010
Nu inteleg, Dragnea a furat referendumul sau basescu cu sprijinul eratelor CCR? Cine a ignorat votul a 7,4 milioane de romani. E o prostie...

#8
adycoke2

adycoke2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 945
  • Înscris: 03.08.2011
asta zic si eu in discutiile cu prietenii si familia,chiar nu ma intereseaza sa-i vad in puscarie,pt ca tot eu trebuie sa le dau bani sa-i intretin acolo,practic ma fura de 2 ori,imi doresc sa le confiste averile si sa le dea drumul in chiloti pe strada s-o ia de la zero.Pun pariu ca in secunda urmatoare jumatate dintrei ei se sinucid,astfel facem economie la buget.

#9
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,219
  • Înscris: 29.07.2013

View Poststormwatch, on 22 aprilie 2015 - 17:42, said:

Dar serios acuma. Dragnea trebuie puşcăriat fie şi numai ca să se dea un exemplu de cum nu trebuie organizate alegerile (scoşi oamenii la vot aproape cu forţa, plimbatul alegătorilor cu autobuzul, mai mulţi votanţi decît alegători pe liste, etc).

Ce sa zic !? Alegeri, rahat ! L-au prins si pe asta in navod ca pe Nastase, pentru un cacatis !

Sa-l puna sa-si justifice averea aia nesimtita, mismasuri cu fonduri europene, firme facute cu interese ( Teldrum aia ) acolo e buba mare !

Da fura acoperiti, ai dreaq sobolani nesimtiti !

Edited by argonaut, 22 April 2015 - 17:52.


#10
merlin2

merlin2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 672
  • Înscris: 22.08.2014

View PostV_i_c_t_o_r, on 22 aprilie 2015 - 17:45, said:

Nu inteleg, Dragnea a furat referendumul sau basescu cu sprijinul eratelor CCR? Cine a ignorat votul a 7,4 milioane de romani. E o prostie...

Corect, acest dosar e culmea prostiei, in locul lui Dragnea trebuiau judecati cei de la CCR cu eratele lor.

View Postargonaut, on 22 aprilie 2015 - 17:47, said:

Ce sa zic !? Alegeri, rahat ! L-au prins si pe asta in navod ca pe Nastase, pentru un cacatis !

Sa-l puna sa-si justifice averea aia nesimtita, mismasuri cu fonduri europene, firme facute ci interese ( Teldrum aia ) acolo e buba mare !

Da fura acoperiti, ai dreaq sobolani nesimtiti !

La alde Udrea sunt probele in fata, bagati la beci, si voi sustineti p-aici ca-s nevinovati, dar stiti voi bine ca Nastase si Dragnea a furat nu-stiu-cat, pe nu stiu ce probe, ca asa credeti voi.
Mai usor cu vrajeala, vile si casoaie? Pai e plina tara de ele, la marginea oraselor si nu numai.

Edited by radumiki, 22 April 2015 - 17:54.


#11
Mr_Who

Mr_Who

    The One

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,728
  • Înscris: 24.11.2005
Vedea-l-as dupa zabrele, alaturi de prostu' de Sova si de pacaliciu' de Mazare.

#12
Kyth

Kyth

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 22.05.2013

View PostV_i_c_t_o_r, on 22 aprilie 2015 - 17:45, said:

Nu inteleg, Dragnea a furat referendumul sau basescu cu sprijinul eratelor CCR? Cine a ignorat votul a 7,4 milioane de romani. E o prostie...
E foarte posibil ca si Dragnea sa fi trisat pe la el prin ograda. Doar ca o sa si-o ia doar magraonul pesedeu, desi japitza de Baselu a comis o mizerie inca si mai mare.

Oricum, momentul referendumului e unul rusinos prin felul in care a fost deturnat si ingropat rezultatul lui.

#13
mihalexmihalex

mihalexmihalex

    Classified

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,423
  • Înscris: 29.12.2007
Propun sondaj "cu cota" ca la pariuri...:D

#14
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,219
  • Înscris: 29.07.2013

View Postmerlin2, on 22 aprilie 2015 - 17:49, said:

Ia mai taceti ma dreaq, la alde Udrea sunt probele in fata, bagati la beci, si voi sustineti p-aici ca-s nevinovati, dar stiti voi bine ca Nastase si Dragnea a furat nu-stiu-cat, pe nu stiu ce probe, ca asa credeti voi.
Mai usor cu vrajeala, vile si casoaie? Pai e plina tara de ele, la marginea oraselor si nu numai.

Tu esti nepotu' lu' Dragnea sau a lu' Nastase ?!

Ia jura-te tu pe rosu ca crezi cu sfintenie ca aia doi si-au facut averile cinstit, din venituri justificabile, eventual din salariile lor de bugetari !

#15
un huligan

un huligan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 11.09.2006

View Postmerlin2, on 22 aprilie 2015 - 17:49, said:


Corect, acest dosar e culmea prostiei, in locul lui Dragnea trebuiau judecati cei de la CCR cu eratele lor.



Ia mai taceti ma dreaq, la alde Udrea sunt probele in fata, bagati la beci, si voi sustineti p-aici ca-s nevinovati, dar stiti voi bine ca Nastase si Dragnea a furat nu-stiu-cat, pe nu stiu ce probe, ca asa credeti voi.
Mai usor cu vrajeala, vile si casoaie? Pai e plina tara de ele, la marginea oraselor si nu numai.
Asa ceva... greu de comentat!

#16
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,037
  • Înscris: 31.08.2006

View PostMr_Who, on 22 aprilie 2015 - 17:51, said:

Vedea-l-as dupa zabrele, alaturi de prostu' de Sova si de pacaliciu' de Mazare.


        Dupa zabrele nu rezolva absolut nimic, ca tot ca un boier va fi tratat si acolo, si oricum 2 ani trec ca vantul si ca gandul. In schimb, daca i s-ar lua toata averea facuta ilicit, parca ar suna mai bine si mai corect.

#17
un huligan

un huligan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 11.09.2006
Vorba aia : firea-ti ai dreacu cu melcii vostri.

#18
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,037
  • Înscris: 31.08.2006

View Postun huligan, on 22 aprilie 2015 - 17:57, said:

Vorba aia : firea-ti ai dreacu cu melcii vostri.

  Desigur.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate