Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Se retrag abonam. digi mobil share?

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#1
sorryyn

sorryyn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 09.09.2009
stie cineva daca se retrag abonamentele digi mobil share ca am fost sunat de la RC si am zis ca nu doresc ca prelungesc abonamentele de catv si net(imi oferea ceva reducere daca semnez pe un an) ,si a zis ca oricum trebuie sa merg sa schimb abonamnetul de digi mobil share.A mai patit cineva asa ,sau doar ca sa ma aibe la mana a zis de mobil share

#2
Bukovina

Bukovina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,139
  • Înscris: 24.09.2009
Sunt retrase de cativa ani, ar fi indicat sa le schimbi, pentru ca abonametul share nu mai este avantajos.

#3
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014
In momentul de fata avem si o promotie in ceea ce priveste acest pachet:

In cazul in care doresti sa faci upgrade de la un pachet Share pe orice pachet Optim/Complet vei beneficia de un discount de 50% pe abonamentul lunar pentru o perioada de 6 luni (lunile 1-3 si lunile 7-9 de la activarea pachetului). Perioada contractuala va fi de 24 de luni.

#4
talex007

talex007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,087
  • Înscris: 18.11.2005

 Bukovina, on 24 martie 2015 - 14:44, said:

Sunt retrase de cativa ani, ar fi indicat sa le schimbi, pentru ca abonametul share nu mai este avantajos.

5 lei = 5 GB de net nu e convenabil?Posted Image

#5
Bukovina

Bukovina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,139
  • Înscris: 24.09.2009
Daca folosesti acele abonamente pe partea de voce, nu sunt deloc convenabile, doar daca ai in agenda doar numere de digi. Nu ajung niciodata sa fac trafic de peste 3 gb, la birou, acasa, la prieteni imi intra pe wi-fi

#6
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Deci daca detin un abonament Optim Nelimitat si il transform pe Share in Optim Nelimitat, atunci va fi doar 2 euro pe luna abonamentul pentru 6 luni?

#7
talex007

talex007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,087
  • Înscris: 18.11.2005
Asta asa e dar pentru voce folosesc numarul principal intr-un abonament Digi Optim iar numarul de share.......in tableta pentru datePosted Image

#8
Bukovina

Bukovina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,139
  • Înscris: 24.09.2009
Si eu fusesem nemultumit ca s.au scos abonamentele share, cand eram pe share faceam cost de 5 euro, acum ma incadrez in 2 euro + cateva sms-uri

#9
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014
@lk1 - Da. Perioada contractuala va fi de 24 de luni pentru a beneficia de aceasta promotie.

Edited by DIGI_Helper, 24 March 2015 - 15:28.


#10
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,293
  • Înscris: 12.08.2006

 sorryyn, on 24 martie 2015 - 14:38, said:

...,si a zis ca oricum trebuie sa merg sa schimb abonamnetul de digi mobil share.A mai patit cineva asa ,sau doar ca sa ma aibe la mana a zis de mobil share
Stai linistit.
   Minciuni de agent comercial.
  Acum un an au incercat sa ma abureasca si pe mine ca mai am un mobil share la fix.

  Helper-ul poate sa clarifice situatia.

Edited by alexa32, 24 March 2015 - 18:41.


#11
sorryyn

sorryyn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 09.09.2009
sunt bune abonamentele optim,dar cel share il foloseste mama mea care mai mult de 0.5 centi pe luna nu face cost de aia nu l-am transferat pe un abonament optim,vorbeste destul de putin.Deci totusi nu sunt obligat sa-l schimb :)

 talex007, on 24 martie 2015 - 15:16, said:

Asta asa e dar pentru voce folosesc numarul principal intr-un abonament Digi Optim iar numarul de share.......in tableta pentru datePosted Image

tu ai la mobil share si net 3 sau 5 GB?din cate stiu eu nu aveam,doar minute in romtelecom si digi,fara internet

#12
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Pentru cine foloseste un telefon dualsim cu abonamentul respectiv numai pentru date mi se pare un abonament excelent.

#13
talex007

talex007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,087
  • Înscris: 18.11.2005

 sorryyn, on 24 martie 2015 - 19:48, said:

sunt bune abonamentele optim,dar cel share il foloseste mama mea care mai mult de 0.5 centi pe luna nu face cost de aia nu l-am transferat pe un abonament optim,vorbeste destul de putin.Deci totusi nu sunt obligat sa-l schimb Posted Image



tu ai la mobil share si net 3 sau 5 GB?din cate stiu eu nu aveam,doar minute in romtelecom si digi,fara internet
Am 5 GB gratuit fara minute gratuite in Romtelecom!Gratis in Digi! Abonamentul se chema Digi net mobil 4 Asociat!

Edited by talex007, 24 March 2015 - 21:54.


#14
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,437
  • Înscris: 08.06.2005
Si eu am oferta retrasa Digi In Familie la €1.24 + Digi Net Mobil Smartphone (vechiul Digi Net Mobil Asociat 4) cu 5GB trafic gratuit datorita abonamentului Fiberlink.
Din pacate abonamentele Optim nu ofera niciun beneficiu clientilor Fiberlink. Trecerea la Optim 2 ar insemna un trafic redus la 3GB (initial era doar 0.5 GB) si un cost mai mare. In ceea ce priveste traficul aceasta trecere ar fi un downgrade. Cine are nevoie de minute mai bine face un abonament Optim separat cum a zis si colegul, ar fi pacat sa renunti la aceasta oferta.

 talex007, on 24 martie 2015 - 15:16, said:

pentru voce folosesc numarul principal intr-un abonament Digi Optim iar numarul de share.......in tableta pentru date

Edited by deathnite, 24 March 2015 - 22:55.


#15
danutzld

danutzld

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 01.05.2014
Salutare,
si eu am acest abonament de care sunt multumit mai ales ca pe partea de voce sunt mai mult sunat.
Foarte multi sunt tentati pe partea de voce nu este nici un secret ca ptr.cativa centi in plus ai 200 min.nat dar se uita faptul ca taxarea se face la min.adica ,,mai taie din ele,da le...,,.Asa ca eu am ales solutia de mijloc,sotia are DO2 si folosesc min.nat. fiecare cum se descurca mai ales ca nu este solutia perfecta.
Poate ca in viitorul apropiat digi mobil v-a introduce extraoptiunii atat la ab. dar mai ales la prepay unde toata lumea crede ca este o cauza pierduta.

#16
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,559
  • Înscris: 15.05.2010
Detin si eu un astfel de abonament, share cu telefonia fixa ce imi ofera nelimitat in digi fara net. Eu nu as renunta la el, pt fix platesc 5 lei si acest digi share il folosesc din digi oriunde, ce pot sa cer mai mult la 5 lei. Telefonul a cedat de mult, simul zace aruncat cine stie pe unde.

#17
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,437
  • Înscris: 08.06.2005
Am fost si eu sunat astazi de un reprezentant pentru a trece la oferta curenta. Era vorba de Digi Optim Complet si l-am refuzat imediat, tot insista ca pot face modificarea telefonic sau sa revina cu un telefon saptamana viitoare, i-am zis ca nu e nevoie.

Nu ma intereseaza minutele nationale, telefoanele gratuite, vreau in special internet. Pana nu primesc 5GB trafic la Optim 2 cat am la abonamentul curent nu prea am de gand sa fac upgrade. Chiar daca foarte rar am trecut de 3GB, e bine sa fie acolo pentru cand e nevoie.
Pe langa cei 3GB de la DO2 ar putea adauga inca 2GB pentru cei abonati la Fiberlink sau ofere contra cost extra optiuni cu trafic inclus, ce pot fi activate la nevoie. Vreau sa stiu ca am optiuni in cazul epuizarii traficului, nu sufocati clientul.

Edited by deathnite, 03 April 2015 - 16:24.


#18
agricola_wind

agricola_wind

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 07.03.2015
Teoretic, in conditiile contractului, nu prea au cum sa te determine sa renunti la Digi mobil Share. Incearca si ei. Merge, bine, nu merge, asta e.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate