Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 

De unde a stiut Pro Tv-ul că o să rupă cu show-ul lor ?

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#19
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,297
  • Înscris: 13.01.2011
Foarte slab.

Dacă era făcut de americani cred că erai cu sufletul la gură.

Bobonete parcă este apucat, cînd numără confundă secundele cu picosecundele.

Adaosul cu tipa de la sfîrșit,  nu își are rostul.

Aiurea, aiurea, aiurea  :(  nu știu ce rost are supraemisiunea de după emisiune.

Edited by crisstonne, 24 February 2015 - 22:30.


#20
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,850
  • Înscris: 26.02.2010
E in Africa stati linistiti si nu va mai faceti atatea griji. Am un coleg de munca, tatal lui se ocupa de filmare si sunet la Protv. A refuzat sa plece in Africa de Sud din cauza conditiilor periculoase, a riscurilor, a vaccinurilor care trebuia sa le faca si pentru ca nu li se ofera niciun cent in plus la salariul de baza. In paralel cu show-ul acesta se mai filmeaza unul intr-o padure, la o ferma in care ”vedetele” ingrijesc animalele. Din punctul meu de vedere Protv si Telekom cheltuie niste bani aiurea, pe niste vedete parlite.

Edited by aris86, 24 February 2015 - 22:34.


#21
StudioOne

StudioOne

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,501
  • Înscris: 21.07.2008
Scuze dar nu m-am putut abtine

Attached Files



#22
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 17.08.2012

View Postboggy20, on 24 februarie 2015 - 22:24, said:

Tare reactia lu' mă-ta
Măcar mama nu e proastă.Posted Image

#23
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014
Nu ma uit.

La nciun "shoew" de asta de seara nu ma uit.

Sunt bullshituri, prosteala de doi lei cu oameni lipsiti de substanta si de la care n-ai nimic ce invata.

#24
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014
E o porcarie de show copiat in premiera in Romania , cum a fost copiate ''master sef'' si alte porcarii de show-uri de doi lei de la televiziunile altor tari.

Acest show este numit ''Isola dei Famosi'' adica ''insula celebritatilor'' care a aparut cu mult timp in urma ....

http://isola.mediaset.it/

#25
0x0c

0x0c

    Membru inferior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,799
  • Înscris: 28.07.2014

View Postaris86, on 24 februarie 2015 - 22:28, said:

Dpdv al meu Protv si Telekom cheltuie niste bani aiurea, pe niste vedete parlite.
Așa e. Mergea filmat și în România. Telekom mai bine dă bani pe publicitate, decât pe îmbunătățirea serviciilor lor.

#26
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014
Dar sa fim seriosi, din punctul meu de vedere este gresita abordarea showului. Daca nu ai voie sa vanezi acolo , nu exista posibilitatea reala sa dai nas in nas cu leul, iti duci singur la cos fecalele, la ce te mai duci in Africa si de ce nu faci showul intrun parc din Romania si sa ne uitam la ei ca la zoo? Unde este farmecul ?

Edited by Benderbut, 24 February 2015 - 22:45.


#27
prisonbreak

prisonbreak

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,209
  • Înscris: 15.05.2007

View PostThorin_scut_de_stejar, on 24 februarie 2015 - 21:53, said:

Eu ma intreb....

Din moment ce zici ca nu te uiti, ce rost au intrebarile astea? Pe bune acum, te framanta un rahat de subiect din asta? Da, niste fraieri iau parte la o emisiune de doi bani. Who gives a shit?

#28
JaJe

JaJe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,102
  • Înscris: 03.08.2008
ProTV-ul inainte baga numai filme, dupa stirile de la ora 17 un film sau serial -> stirile de la ora 19, apoi iarasi un film.

De ce s-a umplut televiziunea de show-uri? Aduc mai multi bani pentru ei?

Imi aduc aminte in 2007 cand pe ProTV a difuzat o emisiune "Mega Clever" cu Smiley, pot spune ca a fost singura emisiune interesanta, dar uite ca nu a durat mult ca au oprit difuzarea, prostimea nu le plac experimentele? nu au ce barfi pe urma experimentelor sau care a fost treaba?

[ http://www.click.ro/sites/default/files/medias/2014/11/19/img_1543.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#29
marian_xxx

marian_xxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 29.05.2014
ce nu inteleg eu daca e un realiy show si se spune ca e  live dc nu poti accesa camerele video oricand vrei poate eu vreau sa vad ce fac la 2 noaptea:))) ar trebuisa poti accesa oricand camerel video de pe internet asa da ai zice ca stau in  "jungla" non stop:)
ori ei se duc acolo la fel ca la o emisiune regizata isi fac treaba apoi se lafaie la hotel in piscina si jacuzzi:))
eu unu nu cred nimik din emisiunea asta fake total

Edited by Adm, 24 February 2015 - 23:46.


#30
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 20.12.2007
Dacă-i acord calificativul insuficient deja sunt  indulgent.
Cine are un minim nivel de cultură, schimbă canalul după maxim 30s.

#31
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Show-ul este pe bune, nu este nici la Câmpina, nici la Buftea. Se filmează în apropiere de parcul național Kruger unde au mai filmat și alte țări acest show. Nu este o copie românească după Survivor sau alte emisiuni asemănătoare, este un show care a mai fost și în alte țări și care chiar așa se numește „I'm a Celebrity...Get Me Out of Here!”.

Pe mine mă amuză mereu când este deschis un astfel de topic, unde toți sunt Maria Tereza, nimeni nu ascultă manele, nimeni nu se uită la reality show-uri, toți se uita doar la Discovery sau emisiuni științifice. Dar în realitate știm și noi cum stau lucrurile.

Edited by gerbil, 24 February 2015 - 22:51.


#32
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Eu n-am inteles de ce scrie In Direct.
Nu le fute CNA-ul o amenda?

#33
lik_lights

lik_lights

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,153
  • Înscris: 31.08.2009

View PostStudioOne, on 24 februarie 2015 - 22:29, said:

Scuze dar nu m-am putut abtine
Cu Voiculescu nu ai gasit?

#34
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Suuper tare gerbil ,te cred ca nu asculti manele !  Ascultand doar Under the rain  e de inteles ! mare surpriza  si placere pentru mine ,Great job ,man !

Edited by gingisKHAN2015, 24 February 2015 - 22:58.


#35
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,297
  • Înscris: 13.01.2011

View Postgerbil, on 24 februarie 2015 - 22:48, said:

Show-ul este pe bune, nu este nici la Câmpina, nici la Buftea. Se filmează în apropiere de parcul național Kruger unde au mai filmat și alte țări acest show.

Nu știu cine a zis că este Maica Tereza ! :)

Ca să exprimi o părere trebuie să urmărești un pic, te prinde sau nu.

Pe mine nu mă captivează să zic wow, las totul că mă uit.

Este nașpa și gata.

Nu înseamnă că nu mă uit la Pro tv, să nu amestecăm lucrurile  :)

Și nu, nu ascult manele, nici de frică nici de rușine.

Edited by crisstonne, 24 February 2015 - 23:01.


#36
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,566
  • Înscris: 20.08.2014
Parca lui Bobo ii sedea mai bine in barul ala din Las Fierbinti, era in mediul lui Posted Image
Apropo, cred ca daca faceau ca-n America, cu oameni obisnuiti si nu cu aceiasi cunoscuti "muzicanti", poate ar fi parut mai natural. Asa, astia deja stiu meserie, sunt obisnuiti, stiu ce sa faca, cum sa se comporte in fata camerelor etc.
Pe bune, tot cu "raspopitii" astia, gen Morosanu, Plugaru, Traistariu etc....Astia-s angajatii lor pe care-i tot invartesc la diverse showuri pentru niste parale chioare...
Urmatorul show>>in cimitir: sunt schelet, scoate-ma de aici :D

Edited by toto_riina, 24 February 2015 - 23:03.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate