Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

De unde a stiut Pro Tv-ul că o să rupă cu show-ul lor ?

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#55
lik_lights

lik_lights

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,153
  • Înscris: 31.08.2009
Sanchi,nu e adevarat! a fost platit de protveu sa scrie,e prosteala pe fata,am vazut eu cu ochiu'meu ca e filmat in padure la Baneasa,Veto!

#56
joseph_lacroix

joseph_lacroix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 17.09.2013
dar nu e platit, de conturile asa zise personale ale vedetelor se ocupa firme de PR,  ei au cu totul si cu totul alte conturi, care in marea lor parte nu sunt publice.

#57
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,987
  • Înscris: 18.09.2008
Eu cred ca sunt in Africa, dar nu in jungla. Intr-un parc natural. Fac audienta, pentru ca asta stiu sa faca cel mai bine de 20 de ani. Stati sa vedeti cand incepe Romanii Au Talent cum va fi. Acolo vor avea varfuri si de 6 milioane. Nimic neobisnuit. Asta e Pro TV. Restul sunt "mereu aproape", orice ar face.

Eu sunt cel mai fericit, nu ma uit la TV decat la Starea Natiei (foarte rar) si la Biziday.

#58
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
Bobonete și cu Cabral sunt la Buftea, iar ceilalți sunt în Africa de Sud! Nu sunt în junglă, nu sunt pericole ci sunt într-un fel de studio în aer liber al unei case de filme din A.S.!
Am văzut și eu câteva minute într-o seară și mi-am dat seama că este o porcărie și de atunci nici că m-am mai uitat! Plus că Bobonete nu este spontan deloc( cum este felul lui), ci citește de pe prompter și este cam deranjat, dar banul face legea!
Eu nu cred în sondajele acelea și 100% aceasta va fi prima și ultima emisiune pe acest subiect!
Protv-ul numai este demult cea fost! Mai au câteva "reality" ok, dar în rest sunt praf, dar totuși pe primul loc și asta se datorează anilor de aur cu Sârbu la conducere!

#59
varu_sandel

varu_sandel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 03.10.2011
Pai si cum ii teleporteaza de la Buftea in Africa cand le citeste cine intra la proba de a 2-a zi?Am prins marti seara finalul si erau cu aia acolo :P

#60
varu_sandel

varu_sandel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 03.10.2011
Sunt Celebru! Scoate-ma, dracului, de aici!Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/P5_ap2UVd7s?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by varu_sandel, 28 February 2015 - 10:40.


#61
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010

View Postvaru_sandel, on 26 februarie 2015 - 17:19, said:

Pai si cum ii teleporteaza de la Buftea in Africa cand le citeste cine intra la proba de a 2-a zi?Am prins marti seara finalul si erau cu aia acolo :P
La început au fost la Buftea, dar apoi au plecat acolo, pentru că bătea la ochi!

#62
lik_lights

lik_lights

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,153
  • Înscris: 31.08.2009

View Postmiki07, on 25 februarie 2015 - 15:54, said:



Eu sunt cel mai fericit, nu ma uit la TV decat la Starea Natiei (foarte rar) si la Biziday.
Eu  cand ma plictisesc ma uit pe balcon,deci,sunt mai fericit ca tine!

#63
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

View Postmatyred, on 28 februarie 2015 - 18:42, said:


La început au fost la Buftea, dar apoi au plecat acolo, pentru că bătea la ochi!

De ce ai zis mai sus ca sunt la Buftea?

View Postmatyred, on 25 februarie 2015 - 23:29, said:

Bobonete și cu Cabral sunt la Buftea

Edited by don_dannielo, 28 February 2015 - 19:20.


#64
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
Pentru că la începutul emisiunii ei erau în studioul de la Buftea!Mi-a spus cineva!Doar Cabral și Bobonete! Poate nu amenajase studioul lor acolo, nu știu exact!

#65
OmulLLORT

OmulLLORT

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,756
  • Înscris: 06.09.2014
Am vazut si eu niste secvente la stirile protv.
Deci astia chiar isi bat....  de cu...ele care au ajuns vedete doar pentru aptitudinile lor de de a.. mulge. Posted Image

Edited by OmulLLORT, 28 February 2015 - 20:17.


#66
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Daca vreti sa va convingeti ca filmarile sunt intr-un studiou, (si atunci pica varianta cu Africa), uitati-va la umbre, cate umbre au in jurul lor si din cate directii. Sau si mai simplu, urmariti cate reflectoare se reflecta in lucioasa chelie a maimutoiului sef  in acelasi timp, pe parcursul  emisiunii .

#67
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,453
  • Înscris: 01.12.2001
Cand e ultima emisiune?  Sa vad si eu un film pe protv.

#68
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
Azi, "navigând" printre canale am dat de emisiunea asta pe Sport.ro! Am "zăbovit" vreo 10 minute și am observat că-n zonă ploua , dar pe ei nu picau picături( cu toate că aveau câteva)! Concluzia mea fiind că ăștia le-au montat vreun "nailon" peste tabără! Mai bine ar "fura" ceva de la Survivor și nu ar trebui să protejeze aceste "pseudovedete" :)

#69
lik_lights

lik_lights

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,153
  • Înscris: 31.08.2009
Am ajuns la o concluzie,e plin forumul de ..."concluzionisti si pareristi",parerea mea!

#70
StudioOne

StudioOne

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,501
  • Înscris: 21.07.2008

View Postdorin_2k, on 01 martie 2015 - 16:25, said:

Cand e ultima emisiune?  Sa vad si eu un film pe protv.
Asta ma intrebam si eu. Intre timp am descoperit un site cu filme bune si in format HD. Chiar nu ma mai intereseaza Proteveu'

#71
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,048
  • Înscris: 22.09.2013
pe 8.03 (duminica) este ultima emisiune

#72
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,348
  • Înscris: 01.09.2012

View Postmatyred, on 28 februarie 2015 - 18:42, said:

La început au fost la Buftea, dar apoi au plecat acolo, pentru că bătea la ochi!
Hai ca asta e aiurea rau .Totusi la orice format pe care l-a facut protv-ul totul a fost supravegheat de catre un repezentant al firmei care detine licenta . Nu cred ca aia de la ITV UK ar fii acceptat sa faca astia din Romania asa ceva .Daca stau bine sa ma gandesc si mie mi-a spus cineva ca emisiinea pe care o pregateste antena 1 ( Temtaion Iceland ) care este filmata in Thailanda , defapt se filmeaza la Mamaia pe Siutghiol

Edited by alexandrubold, 07 March 2015 - 16:11.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate