Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Anti "La Maruta" si "Acces direct"

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#37
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014
pfaaai, ce m-am saturat de sparcaielile astea vadit pretioase. "dar ce porcarie, domnule, dar ce mizerie, dar cum sa te uiti la asa ceva"

culmea e ca toti stiu despre ce-i vorba, stiu si detalii, iar comentariile lor vin fix pe un subiect ca asta. care, cica, nu-i intereseaza

fatarnicie much?

#38
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 17.08.2012

View PostByblos4, on 11 februarie 2015 - 07:31, said:

Pe mine ma scarbeste lipsa de morala a realizatorilor si prezentatorilor.

Pai Maruta ala nu e deloc prost, de ce naiba se inglodeaza in halul asta, inteleg ca iti plac banii, dar chiar asa ma?
Cand avea emisiunea "Tonomatul de pe 2" ma uitam cu placere de cate ori il nimeream.

#39
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014

View PostLolopoco, on 11 februarie 2015 - 13:02, said:

Cand avea emisiunea "Tonomatul de pe 2" ma uitam cu placere de cate ori il nimeream.

Felicitari!

sunt convins ca Maruta regreta si-acum ca te-a pierdut ca fan cand s-a duc la un post cu-o audienta cam de 20 de ori mai mare ca TVR 2, PE UN SALARIU DE VREO 10 ORI MAI MARE

#40
djl

djl

    Smrt faąizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,702
  • Înscris: 13.06.2004
Nu vreau să fiu înconjurat de proşti. Dacă s-ar uita, nu ar fi o problemă, problema e că înţeleg anumite chestii de acolo.

#41
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014

View Postdjl, on 11 februarie 2015 - 13:12, said:

Nu vreau să fiu înconjurat de proşti. Dacă s-ar uita, nu ar fi o problemă, problema e că înţeleg anumite chestii de acolo.

dude, tu esti inconjurat de chestii vechi si ai colectie de reviste cu Miss World 1970..cum ar fi ca toti dimprejurul tau sa-ti impartaseasca obsesia? nu ti s-ar parea ca ar fi o lume de cretini?

#42
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

View PostLolopoco, on 11 februarie 2015 - 13:02, said:

Cand avea emisiunea "Tonomatul de pe 2" ma uitam cu placere de cate ori il nimeream.

Era chiar fain, apoi a avut ,,Plaja lui Maruta'', chiar era fain si aducea vedete de calitate.

#43
ionut3107

ionut3107

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 522
  • Înscris: 16.09.2014
Dar de Wow Bizz si Un show Pacatos ce zice-ti?
Ce sa invete copii nostri cand vad asemenea porcarii, toti tigani si prostituatele se promoveala la tv.
Eu acasa ma uit doar la Discovery, National Geografic, si un film bun cateodata.

Edited by ionut3107, 11 February 2015 - 14:03.


#44
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014

View Postionut3107, on 11 februarie 2015 - 14:01, said:

Dar de Wow Bizz si Un show Pacatos ce zice-ti?
Ce sa invete copii nostri cand vad asemenea porcarii, toti tigani si prostituatele se promoveala la tv.
Eu acasa ma uit doar la Discovery, National Geografic, si un film bun cateodata.

minti!

te uiti exact la Wow Bizz si Un show Pacatos!

nu ma-ntreba de unde stiu

#45
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014

View Postwiseguy76, on 11 februarie 2015 - 08:19, said:

pe pagina de facebook a emisiunii e o poza cu Bianca Rus- comentarii de la fani:

-''Arată bine si așa la sa lumia sa vorbiasca mie ami placi așa eu a-și face un sex cu tine''

- ''Aratiii minunat succes mai de parte aiii tot cetiii trabue si você. De aur si aiii mare frumusetie''

Haha am auzit si eu de Bianca Rus, era o tiganca grasa, acum cica e doar tiganca.

#46
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,146
  • Înscris: 10.07.2013

View Postgerbil, on 11 februarie 2015 - 11:45, said:


...de Sandra Brown.

Decat bazaconiile de la tv, mai bine o carte de......Sanda Brown!Posted Image

#47
Tavi24

Tavi24

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 783
  • Înscris: 18.04.2011
Raspunsul cu "telecomanda..." e pentru retarzi.

E vorba de a scapa de fenomenul social al "prostirii prin tembelizor", de favorizare si stimulare a prostiei, superficialitatii si nepasarii. In mod practic, nu se poate scapa de unele emisiuni abjecte... caci fenomenele sint implicite democratiei (spiritului afaceristic); sint interdependente, se autoregleaza in timp.

Prostia genetica e una si aceeasi, dar modelata din exterior (uneori involuntar / imperceptibil) poate capata diverse forme... mai mult sau mai putin nocive, distructive etc.

PS: Ori cel mult, printr-un CNA mai bine definit, care sa-si respecte niste atributii clare. (nu-mi propun sa intru in dezbateri amanuntite)

PS2: Apropo de amanunte, la fel de stupida e si replica unora (intilnita pe net, nu doar aici): "Ba, da' voi, potrivnicii, stiti detaliat ce se intimpla acolo"! Ba nu, va intreb eu: Bai, dar voi ati auzit de "ESANTION" (reprezentativ)?!

#48
Tarara09

Tarara09

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,116
  • Înscris: 23.04.2014
Daca sunt 15 milioane de prosti si 5 milioane de destepti in tara, de ce nu baga un documentar sau ceva frumos la care sa se uite cei 5 milioane si o parte din cei prosti? Asa i-ar mai ajuta si pe cei 15 milioane. Eu cred ca fac asa pentru a prosti lumea, nicidecum pentru bani. Daca intr-adevar doreau bani puteau sa faca, sau macar sa incerce, ideea mea de mai sus.

#49
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013

View PostTarara09, on 11 februarie 2015 - 22:24, said:

Daca sunt 15 milioane de prosti si 5 milioane de destepti in tara, de ce nu baga un documentar sau ceva frumos la care sa se uite cei 5 milioane si o parte din cei prosti? Asa i-ar mai ajuta si pe cei 15 milioane. Eu cred ca fac asa pentru a prosti lumea, nicidecum pentru bani. Daca intr-adevar doreau bani puteau sa faca, sau macar sa incerce, ideea mea de mai sus.
pentru ca aia 5 mil. nu face raiting mare cum fac aia 15 mil. asa ca nu sunt bagati in seama, dupa cum observi

#50
mecoparsapteplus

mecoparsapteplus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 08.05.2012
Trebuie avut grije ! Mare grije cu discutiile si parerile.Nu am avut ce face si i-am zis la vecina de la parter intr-o discutie asa aiurea : Da de ce te uiti maica la Emisiune ? Auleooo parca i-am fi zis ceva de neam.Nu mai raspunde la salut si se uita urat domnule.Ba mai mult cred ca i-a spus si la duduia de la 3(fana si Ea) ca m-am intalnit cu dansa in lift si se uita urat si dumneaei.Belea.Posted Image

#51
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

View Postmecoparsapteplus, on 11 februarie 2015 - 22:41, said:

Trebuie avut grije ! Mare grije cu discutiile si parerile.Nu am avut ce face si i-am zis la vecina de la parter intr-o discutie asa aiurea : Da de ce te uiti maica la Emisiune ? Auleooo parca i-am fi zis ceva de neam.Nu mai raspunde la salut si se uita urat domnule.Ba mai mult cred ca i-a spus si la duduia de la 3(fana si Ea) ca m-am intalnit cu dansa in lift si se uita urat si dumneaei.Belea.Posted Image

Si eu am vecine din acestea, cred ca au fost la un pas de sinucidere cand s-a inchis OTV-ul, noroc cu emisiunile astea le-au salvat, acum au cu ce sa isi ocupe timpul liber si asa prea mult.

#52
Demon000

Demon000

    Lone wanderer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,372
  • Înscris: 09.01.2015
Au mai degrabă as scqpq se serialele turcești, telenovele, KNalDe si Mireasa pentru fiul meu.

#53
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013
Putem sa fim noi cat de anti vrem, prostia tot invinge.

#54
AlexxTM

AlexxTM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 774
  • Înscris: 26.08.2014
Daca in loc de emisiunile astea ar fi o emisine de genul''Vrei sa fi miliardar''cu elevi,in care sa fie intrebari de cultura generala si nunumai,oare ce efect va avea asupra elevilor adolescenti?,nu cumva iar motiva sa invete mai mult ,sa se autodepaseasca,acum se promoveaza incultura prin promovarea tiganilor si pitipoancelor si curvarasimea si se vede efectul in toti idiotii care ies de prin bancile scolii

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate