Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Her (2013)

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
37 răspunsuri în acest subiect

#37
Tinkerbelle

Tinkerbelle

    Post Tenebras Lux

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.305
  • Înscris: 22.04.2013
Nefiind un hopeless romantic ( :rolleyes: ), nu m-a fermecat absolut deloc filmul.
Ba chiar m-a incomodat > cum poate un individ în deplinătatea facultăţilor mintale să se îndrăgostească de un sistem de operare? Posted Image
Iar scena cu double-date, pffffff, o tipă, doi tipi şi vocea sistemului de operare. Yay!
Oare ăsta e viitorul relaţiilor umane? Cum ar putea cineva prefera vreodată o simplă voce versus unei persoane reale? Posted Image

Spike Jonze e mai bun, clar...la scris scenarii pentru Jackass decât pentru filme serioase. Posted Image
Metaforele din film nu-l fac mai puţin tern şi previzibil. Un 6/10 cu indulgenţă...

#38
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 22.274
  • Înscris: 07.01.2009
Nu l-am vazut dar nici n-am avut de gand cand am auzit ca tipa nu apare niciodata. Dar totusi, in aceeasi categorie, mi-a placut mult mai mult ''s1m0ne'', cu Pacino.
Si s1m0ne putea fi mult mai bun, daca-l mai lungeau si cizelau oleaca pe ici-colo era memorabil, asa a fost doar simpatic.

Editat de searcher-star, 30 aprilie 2014 - 14:58.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate