Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Her (2013)

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
Tinkerbelle

Tinkerbelle

    Post Tenebras Lux

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,305
  • Înscris: 22.04.2013
Nefiind un hopeless romantic ( :rolleyes: ), nu m-a fermecat absolut deloc filmul.
Ba chiar m-a incomodat > cum poate un individ în deplinătatea facultăţilor mintale să se îndrăgostească de un sistem de operare? Posted Image
Iar scena cu double-date, pffffff, o tipă, doi tipi şi vocea sistemului de operare. Yay!
Oare ăsta e viitorul relaţiilor umane? Cum ar putea cineva prefera vreodată o simplă voce versus unei persoane reale? Posted Image

Spike Jonze e mai bun, clar...la scris scenarii pentru Jackass decât pentru filme serioase. Posted Image
Metaforele din film nu-l fac mai puţin tern şi previzibil. Un 6/10 cu indulgenţă...

#38
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009
Nu l-am vazut dar nici n-am avut de gand cand am auzit ca tipa nu apare niciodata. Dar totusi, in aceeasi categorie, mi-a placut mult mai mult ''s1m0ne'', cu Pacino.
Si s1m0ne putea fi mult mai bun, daca-l mai lungeau si cizelau oleaca pe ici-colo era memorabil, asa a fost doar simpatic.

Edited by searcher-star, 30 April 2014 - 14:58.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate