Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

Dezamagit complet de Cosmote

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
estebe

estebe

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 23.01.2012
Mi-a petrecut ultimele 3 zile cautind prin tot orasul (Arad) un telefon Nokia N8 care figureaza pe situl Cosmote ca facind parte din oferta curenta....Evident ghinion maxim, desi pe site figureaza nici vorba de asa ceva in magazine. Stoc epuizat si culmea nici nu mai pot comanda de la alte magazine din tara (mai erau 5 disponibile pe ro) etc iar o domnisoara de la un magazin Germanos m-a informat senina cum ca au mai avut un client pentru care au comandat un telefon (acelasi) in decembrie si nici pina azi nu a venit...

Extrem dar extrem de profesionisti astia de la Cosmote...

#2
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.426
  • Înscris: 27.01.2010

View Postestebe, on 29th January 2012, 22:36, said:

Mi-a petrecut ultimele 3 zile cautind prin tot orasul (Arad) un telefon Nokia N8 care figureaza pe situl Cosmote ca facind parte din oferta curenta....Evident ghinion maxim, desi pe site figureaza nici vorba de asa ceva in magazine. Stoc epuizat si culmea nici nu mai pot comanda de la alte magazine din tara (mai erau 5 disponibile pe ro) etc iar o domnisoara de la un magazin Germanos m-a informat senina cum ca au mai avut un client pentru care au comandat un telefon (acelasi) in decembrie si nici pina azi nu a venit...

Extrem dar extrem de profesionisti astia de la Cosmote...
Nu toate produsele prezentate la ei pe site trebuie sa fie neaparat in stoc in toate orasele.Acel site este universal, nu doar pt un oras.Cat despre comanda, nu este vina lor, ci a celor de unde fac ei comenzile.

#3
estebe

estebe

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 23.01.2012
Absolut, inteleg perfect ca  e un sit universal. Problema mea este ca desi am fost pregatit sa nu-l gasesc in stoc ( desi asta e oarecum nefiresc) mi se pare normal sa mi-l duca la comanda DACA apare ca fiind parte dintr-o oferta actuala si valabila. Angajatii au fost de treaba, am primit chiar un telefon azi la 8 seara de la un angajat Germanos care m-a informat ca nu o sa-mi poata aduce telefonul nici pe comanda. De ce-ul este marea mea nemultumire.

Editat de estebe, 29 ianuarie 2012 - 23:04.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate