Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...
 Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...
 Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...
 Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 

Dezamagit complet de Cosmote

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
estebe

estebe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.01.2012
Mi-a petrecut ultimele 3 zile cautind prin tot orasul (Arad) un telefon Nokia N8 care figureaza pe situl Cosmote ca facind parte din oferta curenta....Evident ghinion maxim, desi pe site figureaza nici vorba de asa ceva in magazine. Stoc epuizat si culmea nici nu mai pot comanda de la alte magazine din tara (mai erau 5 disponibile pe ro) etc iar o domnisoara de la un magazin Germanos m-a informat senina cum ca au mai avut un client pentru care au comandat un telefon (acelasi) in decembrie si nici pina azi nu a venit...

Extrem dar extrem de profesionisti astia de la Cosmote...

#2
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010

View Postestebe, on 29th January 2012, 22:36, said:

Mi-a petrecut ultimele 3 zile cautind prin tot orasul (Arad) un telefon Nokia N8 care figureaza pe situl Cosmote ca facind parte din oferta curenta....Evident ghinion maxim, desi pe site figureaza nici vorba de asa ceva in magazine. Stoc epuizat si culmea nici nu mai pot comanda de la alte magazine din tara (mai erau 5 disponibile pe ro) etc iar o domnisoara de la un magazin Germanos m-a informat senina cum ca au mai avut un client pentru care au comandat un telefon (acelasi) in decembrie si nici pina azi nu a venit...

Extrem dar extrem de profesionisti astia de la Cosmote...
Nu toate produsele prezentate la ei pe site trebuie sa fie neaparat in stoc in toate orasele.Acel site este universal, nu doar pt un oras.Cat despre comanda, nu este vina lor, ci a celor de unde fac ei comenzile.

#3
estebe

estebe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.01.2012
Absolut, inteleg perfect ca  e un sit universal. Problema mea este ca desi am fost pregatit sa nu-l gasesc in stoc ( desi asta e oarecum nefiresc) mi se pare normal sa mi-l duca la comanda DACA apare ca fiind parte dintr-o oferta actuala si valabila. Angajatii au fost de treaba, am primit chiar un telefon azi la 8 seara de la un angajat Germanos care m-a informat ca nu o sa-mi poata aduce telefonul nici pe comanda. De ce-ul este marea mea nemultumire.

Edited by estebe, 29 January 2012 - 23:04.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate