Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 

Probleme cu SONY DSC-W5

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
Acum cateva zile mi s-a blocat "ochiul" de la W5 cat era in mana unui prieten. El a "reparat" camera rotind-o in sensul in care se rotea ochiul si ochiul se deschide si se inchide iarasi bine. Insa, pozele sunt defocalizate (cred ca acesta e termenul, nu ma pricep foarte mult la Foto, desi imi place sa fac fotografii :) ), adica sunt blurred in stanga cel mai mult si in dreapta mai putin. In centru se vede bine (ca inainte sa fie jammed). Inainte facea poze f. bune. Ca si comparatie pozele cele doua de mai jos. Ce pot sa fac? S-o duc la un service?

Attached Files



#2
Ddf_eu

Ddf_eu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 18.11.2004
Incearca sa pui camera pe auto mode, si daca si atunci nu focalizeaza trebuie dusa la service, ar fi bine daca mai ai garantie.
Si "ochiul" = obiectivul. :)

#3
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
Multumesc ptr. raspuns. Si pe Auto face tot asa, ca am incercat si inainte. Un service bun (si ieftin :) ) in Bucuresti sau in Timisoara stie careva?

#4
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Garantia...

#5
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
Garantia e la Media Markt in Germania!!! Si n-am pe cine sa-l trimit in Germania, ca am inteles ca nu-i valabila aici.

#6
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Mai bine il trimiti. Vezi ca exista servicii postale, nu stiu cat sunt de scumpe... dar decat sa iti strici de tot aparatul, eu zic ca mai bine merita asa ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate