Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 

Nokia n97 mini software update error

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
robikvl

robikvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 30.03.2011
Am un nokia n97 mini white si i-am schimbat prdoduct code cu nss pentru limba romana!Am vrut sa ii dau software update insa problema e ca la 90 mi sa bulit de tot pierde conexiune cu portul!problema e ca nu sa bulit de tot insa merge dar cu restarturi din cand in cand limba romana nu e toata!Am incercat cu phoenixul insa aici buba e la 98 efectiv iese din modul flashing se restarteaza si apare nokia si asa ramane cauta conexiune i scot i bag usb degeba...Nici macar nu ma lasa de tot sa ma duc la garantie ca e nou are 5 zile ce asi putea sa ii fac?daca are cineva vreo sugestie sau vreo rezolvare !stima

#2
robikvl

robikvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 30.03.2011
nimeni nu are nici o idee?

#3
Cooginy

Cooginy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 21.03.2010

 robikvl, on 1st June 2011, 10:30, said:

Am un nokia n97 mini white si i-am schimbat prdoduct code cu nss pentru limba romana!Am vrut sa ii dau software update insa problema e ca la 90 mi sa bulit de tot pierde conexiune cu portul!problema e ca nu sa bulit de tot insa merge dar cu restarturi din cand in cand limba romana nu e toata!Am incercat cu phoenixul insa aici buba e la 98 efectiv iese din modul flashing se restarteaza si apare nokia si asa ramane cauta conexiune i scot i bag usb degeba...Nici macar nu ma lasa de tot sa ma duc la garantie ca e nou are 5 zile ce asi putea sa ii fac?daca are cineva vreo sugestie sau vreo rezolvare !stima
Pune-ti softu cu j.a.f. sau nemesis.Sunt mai multe programe de resoftat.Cauta pe google.

#4
robikvl

robikvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 30.03.2011

 Cooginy, on 1st June 2011, 20:03, said:

Pune-ti softu cu j.a.f. sau nemesis.Sunt mai multe programe de resoftat.Cauta pe google.
ai idee de unde pot face rost de un firmware pentru nokia n97mini pe mobilewave nu mai e fisierul si pe blue-nokia nu ma lasa sa il downloadez!Stima

#5
Cooginy

Cooginy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 21.03.2010
A aparut update la sw pt nokia n97 mini.
---> 16-06-2011

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate