Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Nokia n97 mini software update error

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
robikvl

robikvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 30.03.2011
Am un nokia n97 mini white si i-am schimbat prdoduct code cu nss pentru limba romana!Am vrut sa ii dau software update insa problema e ca la 90 mi sa bulit de tot pierde conexiune cu portul!problema e ca nu sa bulit de tot insa merge dar cu restarturi din cand in cand limba romana nu e toata!Am incercat cu phoenixul insa aici buba e la 98 efectiv iese din modul flashing se restarteaza si apare nokia si asa ramane cauta conexiune i scot i bag usb degeba...Nici macar nu ma lasa de tot sa ma duc la garantie ca e nou are 5 zile ce asi putea sa ii fac?daca are cineva vreo sugestie sau vreo rezolvare !stima

#2
robikvl

robikvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 30.03.2011
nimeni nu are nici o idee?

#3
Cooginy

Cooginy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 21.03.2010

 robikvl, on 1st June 2011, 10:30, said:

Am un nokia n97 mini white si i-am schimbat prdoduct code cu nss pentru limba romana!Am vrut sa ii dau software update insa problema e ca la 90 mi sa bulit de tot pierde conexiune cu portul!problema e ca nu sa bulit de tot insa merge dar cu restarturi din cand in cand limba romana nu e toata!Am incercat cu phoenixul insa aici buba e la 98 efectiv iese din modul flashing se restarteaza si apare nokia si asa ramane cauta conexiune i scot i bag usb degeba...Nici macar nu ma lasa de tot sa ma duc la garantie ca e nou are 5 zile ce asi putea sa ii fac?daca are cineva vreo sugestie sau vreo rezolvare !stima
Pune-ti softu cu j.a.f. sau nemesis.Sunt mai multe programe de resoftat.Cauta pe google.

#4
robikvl

robikvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 30.03.2011

 Cooginy, on 1st June 2011, 20:03, said:

Pune-ti softu cu j.a.f. sau nemesis.Sunt mai multe programe de resoftat.Cauta pe google.
ai idee de unde pot face rost de un firmware pentru nokia n97mini pe mobilewave nu mai e fisierul si pe blue-nokia nu ma lasa sa il downloadez!Stima

#5
Cooginy

Cooginy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 21.03.2010
A aparut update la sw pt nokia n97 mini.
---> 16-06-2011

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate