Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...
 

cic

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
mondan

mondan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 29.05.2008
Salut
Daca are cineva cunostinte despre o speta rog frumos sa mi zica si mie:)

Eu am nascut in 9 oct 2009 am intrat in cic cu cei 85%din veniturile pe ultimele 12 luni 2 ani - pana in data de 9 oct 2011.
Intre timp am ramas din nou insarcinata.Cel de al doile copil se v a naste in iunie 2011, timp in care eu sunt inca in cic cu primul copil.

Acum, nu stiu exact cum se procedeaza...

sunt obligata sa intru in post natal si atunci se intrerupe cic ptr primul copil??daca da cine plateste acest post natal?
daca sa zicem intru in post natal in cele 126 de zile, in iunie cand se naste cel de al doile copil, apoi intru in cic ptr cel de al doilea??si cum se calculeaza dupa noa lege?
85 %din ce??din indemnizatia care am avut o pana acum sau??

Sper ca mi ati inteles situatia:)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate