Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

cic

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
mondan

mondan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 29.05.2008
Salut
Daca are cineva cunostinte despre o speta rog frumos sa mi zica si mie:)

Eu am nascut in 9 oct 2009 am intrat in cic cu cei 85%din veniturile pe ultimele 12 luni 2 ani - pana in data de 9 oct 2011.
Intre timp am ramas din nou insarcinata.Cel de al doile copil se v a naste in iunie 2011, timp in care eu sunt inca in cic cu primul copil.

Acum, nu stiu exact cum se procedeaza...

sunt obligata sa intru in post natal si atunci se intrerupe cic ptr primul copil??daca da cine plateste acest post natal?
daca sa zicem intru in post natal in cele 126 de zile, in iunie cand se naste cel de al doile copil, apoi intru in cic ptr cel de al doilea??si cum se calculeaza dupa noa lege?
85 %din ce??din indemnizatia care am avut o pana acum sau??

Sper ca mi ati inteles situatia:)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate