Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
suport/cutie fixare SSD in locul ...

De ce ard asa de violent masinile...

Sfat achizitie bicicleta MTB

Imi tot apare ipconfig
 Degresant auto eficient

Pistol care sa pulverizeze vopsea...

Cursuri inot apa netratata

Telefoane vechi, fixe si mobile c...
 Sa desparțim cuvintele in cuvinte

Apartament complex rezidential no...

[UNDE] reciclare cd / dvd

Foliere geamuri
 Microsoft Defender

cartela Internet Europa

Sondaj EV

Testerul pe VAG arata devieri la ...
 

Stocare VHS pe DVD

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
38 replies to this topic

#37
Soacra

Soacra

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 04.06.2004
:D ... acu observ eu ca tot ii dai cu clientul in sus si in jos, eu am multe filmari de-ale mele pe care vreau sa le fac, nu am clienti. Tu poate esti profesionist. Deci nu ma intereseaza reclama pe care ti-o faci pe topicul meu. Acest topic se refera la o chestie pur tehnica, o provocare, voi astia cu bani multi si scule destepte cred ca nu stiti ce-i aia. Hai ca am obosit si eu.  :P

#38
Ankh

Ankh

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,976
  • Înscris: 04.08.2004

Soacra, on May 14 2005, 15:22, said:

:D ... acu observ eu ca tot ii dai cu clientul in sus si in jos, eu am multe filmari de-ale mele pe care vreau sa le fac, nu am clienti. Tu poate esti profesionist. Deci nu ma intereseaza reclama pe care ti-o faci pe topicul meu. Acest topic se refera la o chestie pur tehnica, o provocare, voi astia cu bani multi si scule destepte cred ca nu stiti ce-i aia. Hai ca am obosit si eu.  :P

<{POST_SNAPBACK}>

  Spor la munca, ca esti pe drumul cel bun...... :coolspeak:  ;) ..

#39
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Suficient.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate