Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota
 Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...
 Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...
 Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi
 

Fractura distala tibie

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
ioio01

ioio01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.02.2009
hello everybody.acum o luna si o saptamana(cred) am fost la patinoar si am avut ghinionul ca un tip sa se izbeasca in mine.am cazut si m-am capatat cu o fractura de tibie distala.am tinut o atela 30 de zile,iar acum o sapt mi-am scos-o,iar doctorul,fara sa mai faca vreo radiografie mi-a zis sa nu pun piciorul in pamant inca 15 zile,pt ca e o fractura interna si se  recupereaza mai greu.nu mi-a fost usor cand am auzit ca trebuie sa mai pierd alte 2 saptamani..acum ma incadrezz in acea perioada de 15 zile si maine ma duc la recuperare,fiind prima zi pt mine.piciorul inca mi se umfla si se invineteste.si mi-e frica tare.a mai avut cineva fractura de genul asta si imi poate spune cate ceva?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate