Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...
 Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...
 

caut baterist punk

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
1stpaul

1stpaul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.09.2008
Recent mi-am luat si eu chitara si am inceput sa cant impreuna cu un prieten muzica punk. Nu e nushtiuce deocamdata dar avem nevoie de un baterist din Cluj.

Daca ai baterie si esti interesat atunci vedem daca iese ceva. Oricum distractie o sa iasa;) Avem deja niste indei pt cateva piese dar vrem sa vedem cum suna cu baterie:>

#2
elaxalien

elaxalien

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 24.06.2007
Si cam ce influente aveti?

#3
1stpaul

1stpaul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.09.2008
nu mai facem formatie:)) acuma cred ca trebuie sa caut o trupa intreaga:-J:)) de cantat la electrica nu m-am apucat de mult timp da vreau sa invatz numai ca am nevoie de oameni cu care sa repet...:> la cele cateva schelete muzicale ce le-am facut nu prea aveam influente pt ca ne-am propus sa avem propriul nostru stil dar dupa cum ziceam nu a mers faza:-?? cine vrea sa faca trupa e binevenit;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate