Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

gantere

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
5 răspunsuri în acest subiect

#1
bogdan_tm

bogdan_tm

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 05.01.2007
Buna!Sunt din timisoara si as vrea sa cumpar niste gantere pentru acasa.Aveti idee de unde se pot cumpara unele si pentru brate si pentru piept de aici din oras...si sa fie cat mai ieftine.As vrea discuri de pana la 30 kg.va multumesc

#2
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.519
  • Înscris: 17.04.2006
http://forum.softped...p?showforum=156

Am vazut ceva la Real dar de 15 kg si una era 80 lei

#3
scorojit

scorojit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 231
  • Înscris: 12.06.2007
Salut. Nu stiu daca te ajuta foarte mult dar daca aveti magazin First Bike in oras, fa-le o vizita. In Focsani, aici la magazinul First Bike se gasesc pe langa biciclete si role si bare, greutati, gantere. E adevarat ca sunt cam scumpe...adica asa mi se pare dar cel mai bine ar fi sa te duci tu sa te uiti.

#4
alexvl

alexvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 220
  • Înscris: 18.06.2007

 scorojit, on Jun 25 2007, 11:33, said:

Salut. Nu stiu daca te ajuta foarte mult dar daca aveti magazin First Bike in oras, fa-le o vizita. In Focsani, aici la magazinul First Bike se gasesc pe langa biciclete si role si bare, greutati, gantere. E adevarat ca sunt cam scumpe...adica asa mi se pare dar cel mai bine ar fi sa te duci tu sa te uiti.
la 1st Bike sunt doar pana la 15 kg. :( si cam scumpe. incearca sa gasesti pe cineva de la o uzina, firma care se ocupa cu metalurgie... etc sa dai ceva bani si sa iti faca ce ii ceri. vei iesi muuuuult mai ieftin asa :D

#5
flavius12345

flavius12345

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 27.07.2007
Salut. poate as putea sa te ajut. am eu greutati de gantere/haltere inclusiv bari(filetate +piulita). Greutatile le am de diferite dimensiuni, aproape orice dimens. preturile sunt de : 3.5 RON/kg bara gantera ii 30 RON iar cea de haltera ii 60 RON. AM mai facut pt cateva persoane si pana acuma nu am avut plangeri :P . Astept parerea ta la [email protected]

#6
alexvl

alexvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 220
  • Înscris: 18.06.2007

 flavius12345, on Jul 27 2007, 18:59, said:

Salut. poate as putea sa te ajut. am eu greutati de gantere/haltere inclusiv bari(filetate +piulita). Greutatile le am de diferite dimensiuni, aproape orice dimens. preturile sunt de : 3.5 RON/kg bara gantera ii 30 RON iar cea de haltera ii 60 RON. AM mai facut pt cateva persoane si pana acuma nu am avut plangeri :P . Astept parerea ta la [email protected]
asta e reclama tinere !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate