Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV
 

gantere

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
bogdan_tm

bogdan_tm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 05.01.2007
Buna!Sunt din timisoara si as vrea sa cumpar niste gantere pentru acasa.Aveti idee de unde se pot cumpara unele si pentru brate si pentru piept de aici din oras...si sa fie cat mai ieftine.As vrea discuri de pana la 30 kg.va multumesc

#2
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,496
  • Înscris: 17.04.2006
http://forum.softped...p?showforum=156

Am vazut ceva la Real dar de 15 kg si una era 80 lei

#3
scorojit

scorojit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 12.06.2007
Salut. Nu stiu daca te ajuta foarte mult dar daca aveti magazin First Bike in oras, fa-le o vizita. In Focsani, aici la magazinul First Bike se gasesc pe langa biciclete si role si bare, greutati, gantere. E adevarat ca sunt cam scumpe...adica asa mi se pare dar cel mai bine ar fi sa te duci tu sa te uiti.

#4
alexvl

alexvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 18.06.2007

 scorojit, on Jun 25 2007, 11:33, said:

Salut. Nu stiu daca te ajuta foarte mult dar daca aveti magazin First Bike in oras, fa-le o vizita. In Focsani, aici la magazinul First Bike se gasesc pe langa biciclete si role si bare, greutati, gantere. E adevarat ca sunt cam scumpe...adica asa mi se pare dar cel mai bine ar fi sa te duci tu sa te uiti.
la 1st Bike sunt doar pana la 15 kg. :( si cam scumpe. incearca sa gasesti pe cineva de la o uzina, firma care se ocupa cu metalurgie... etc sa dai ceva bani si sa iti faca ce ii ceri. vei iesi muuuuult mai ieftin asa :D

#5
flavius12345

flavius12345

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.07.2007
Salut. poate as putea sa te ajut. am eu greutati de gantere/haltere inclusiv bari(filetate +piulita). Greutatile le am de diferite dimensiuni, aproape orice dimens. preturile sunt de : 3.5 RON/kg bara gantera ii 30 RON iar cea de haltera ii 60 RON. AM mai facut pt cateva persoane si pana acuma nu am avut plangeri :P . Astept parerea ta la [email protected]

#6
alexvl

alexvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 18.06.2007

 flavius12345, on Jul 27 2007, 18:59, said:

Salut. poate as putea sa te ajut. am eu greutati de gantere/haltere inclusiv bari(filetate +piulita). Greutatile le am de diferite dimensiuni, aproape orice dimens. preturile sunt de : 3.5 RON/kg bara gantera ii 30 RON iar cea de haltera ii 60 RON. AM mai facut pt cateva persoane si pana acuma nu am avut plangeri :P . Astept parerea ta la [email protected]
asta e reclama tinere !

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate