Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 datasheet crawling

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 

Ajutor alegere multifunctionala cerneala

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
biceman

biceman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 922
  • Înscris: 19.06.2006
Mersi mult de raspunsuri. Acum m-am convins si am toate motivele sa merg pe HP. Daca reusesti te rog sa postezi ce cartuse compatibile exista si pe unde se gasesc.

#20
biceman

biceman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 922
  • Înscris: 19.06.2006
Mersi mult de raspunsuri. Acum m-am convins si am toate motivele sa merg pe HP. Daca reusesti te rog sa postezi ce cartuse compatibile exista si pe unde se gasesc.

#21
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,135
  • Înscris: 22.05.2005
Variantele cele mai bune de imprimante HP sunt cele care folosesc cartusele Nr.56 si 57 de 18ml Ex: HP5510 OfficeJet.
Cartuse compatibile gasesti - aici -

#22
biceman

biceman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 922
  • Înscris: 19.06.2006
Am luat HP-ul in final. Sunt multumit de el, singura problema pe are am descoprit-o este faptul ca la scanarea fotografiilor lucioase, imaginea rezultata prezinta benzi verticale. La scanarea materialelor nelucioase imaginea e impecabila. Ce stiti de aceasta problema?

#23
Solaris13

Solaris13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 17.07.2006
Daca vreti o opinie despre HP va pot da eu una ca administrator a 20 de imprimante HP.
PROASTE toate, mai putin modelul HP 845c care nu are mandrie si functioneaza super. Celelalte de la 640 si pana la 6540 toate sunt numai cu probleme: la refil, la timpul de imprimare (de la darea comenzii pana la imprimare), la hardware, etc.
Cea mai proasta imprimanta HP este 3820.

#24
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,135
  • Înscris: 22.05.2005

Quote

Daca vreti o opinie despre HP va pot da eu una ca administrator a 20 de imprimante HP.
PROASTE toate, mai putin modelul HP 845c care nu are mandrie si functioneaza super. Celelalte de la 640 si pana la 6540 toate sunt numai cu probleme: la refil, la timpul de imprimare (de la darea comenzii pana la imprimare), la hardware, etc.
Cea mai proasta imprimanta HP este 3820.

Explica si noua ce inseamna la tine "proaste" si "bune" - care sunt criteriile dupa care le clasifici, care sunt alea bune si mai putin bune (proaste) - de ce ?

Edited by Doru_Neo, 10 January 2007 - 16:37.


#25
mascotzel

mascotzel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,130
  • Înscris: 07.06.2006
sunt interesat si eu de un multifunctional
mai detaliati despre C3180,cam la asta m-am oprit si eu
cam cat rezista cartusele?cam cat costa o reumpleresi cat de usor merge?

#26
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,135
  • Înscris: 22.05.2005
Mai multe - AICI -

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate