Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 

Ajutor alegere multifunctionala cerneala

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
biceman

biceman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 922
  • Înscris: 19.06.2006
Mersi mult de raspunsuri. Acum m-am convins si am toate motivele sa merg pe HP. Daca reusesti te rog sa postezi ce cartuse compatibile exista si pe unde se gasesc.

#20
biceman

biceman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 922
  • Înscris: 19.06.2006
Mersi mult de raspunsuri. Acum m-am convins si am toate motivele sa merg pe HP. Daca reusesti te rog sa postezi ce cartuse compatibile exista si pe unde se gasesc.

#21
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,135
  • Înscris: 22.05.2005
Variantele cele mai bune de imprimante HP sunt cele care folosesc cartusele Nr.56 si 57 de 18ml Ex: HP5510 OfficeJet.
Cartuse compatibile gasesti - aici -

#22
biceman

biceman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 922
  • Înscris: 19.06.2006
Am luat HP-ul in final. Sunt multumit de el, singura problema pe are am descoprit-o este faptul ca la scanarea fotografiilor lucioase, imaginea rezultata prezinta benzi verticale. La scanarea materialelor nelucioase imaginea e impecabila. Ce stiti de aceasta problema?

#23
Solaris13

Solaris13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 17.07.2006
Daca vreti o opinie despre HP va pot da eu una ca administrator a 20 de imprimante HP.
PROASTE toate, mai putin modelul HP 845c care nu are mandrie si functioneaza super. Celelalte de la 640 si pana la 6540 toate sunt numai cu probleme: la refil, la timpul de imprimare (de la darea comenzii pana la imprimare), la hardware, etc.
Cea mai proasta imprimanta HP este 3820.

#24
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,135
  • Înscris: 22.05.2005

Quote

Daca vreti o opinie despre HP va pot da eu una ca administrator a 20 de imprimante HP.
PROASTE toate, mai putin modelul HP 845c care nu are mandrie si functioneaza super. Celelalte de la 640 si pana la 6540 toate sunt numai cu probleme: la refil, la timpul de imprimare (de la darea comenzii pana la imprimare), la hardware, etc.
Cea mai proasta imprimanta HP este 3820.

Explica si noua ce inseamna la tine "proaste" si "bune" - care sunt criteriile dupa care le clasifici, care sunt alea bune si mai putin bune (proaste) - de ce ?

Edited by Doru_Neo, 10 January 2007 - 16:37.


#25
mascotzel

mascotzel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,130
  • Înscris: 07.06.2006
sunt interesat si eu de un multifunctional
mai detaliati despre C3180,cam la asta m-am oprit si eu
cam cat rezista cartusele?cam cat costa o reumpleresi cat de usor merge?

#26
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,135
  • Înscris: 22.05.2005
Mai multe - AICI -

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate