Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi
 Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...
 Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...
 

Cea mai ciudata chestie "auzita pana acum"!

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
telvanni

telvanni

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 36
  • Înscris: 06.02.2006
Mi-am luat de curand un sistem audio 5.1 marca WUNDERS si am avut urmatoarea suspriza:cand i-am dat drumul am auzit in el un post de radio, se aude destul de incet si cu un gajait puternic (dar se inteleg destul de bine ca este vorba de un radio). Postul respectiv se aude chiar si in cazul in care sistemul e in stanb-by. Cum e posibil asa ceva si cum scap de el?

#2
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.104
  • Înscris: 24.07.2006

View Posttelvanni, on Aug 27 2006, 09:42, said:

Mi-am luat de curand un sistem audio 5.1 marca WUNDERS si am avut urmatoarea suspriza:cand i-am dat drumul am auzit in el un post de radio, se aude destul de incet si cu un gajait puternic (dar se inteleg destul de bine ca este vorba de un radio). Postul respectiv se aude chiar si in cazul in care sistemul e in stanb-by. Cum e posibil asa ceva si cum scap de el?
foloseste Search ...sa mai discutat

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate