Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...
 Robot de spalat geamuri

nume strazi

Fundație casa

Cadastru pentru vanzare apartament
 Cantarete care v-au placut si ca ...

Pompa fantana manuala 18-20m adan...

CUI de PFA pe bon

Laptop cu procesor echivalent i7 ...
 Giorgio Mazonakis-Gucci Forema

Zgarieturi in diferite locuri

Ajutor inlocuire LCD masuna de ca...

Ce impozite , taxe platesc daca c...
 

Smart TV cum sa aflu cat timp sunt folosite aplicatiile

* * - - - 1 votes
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
jimmyy

jimmyy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 697
  • Înscris: 21.04.2008
Salut,

Am un Smart TV LG OLED55C7 cu OS cu versiunea 06.10.30
As vrea sa stiu, ideal pe zi, cam cat timp a fost folosita aplicatia NetFllix sau Disney+...

Am vazut pe un filmulet pe youtube
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/91s7T9z5E4Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
ca se poate cu Family... dar eu nu al optiunea asta pe TV-ul meu.

Am creeat un cont la LG si m-am logat pe televizor sperand ca o sa am access la ceva statstici dar nu vad nimic pe contul ala, chiar nimic...

Am vre-o sansa sa aflu la ce e folosit televizorul cu ce aplicatii sau daca se poate pe ce porturi de intrare e.g. HDMI1 daca vine un semnal de la receiver...

Va multumesc

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate