Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

Cod MCK Decodare Tab S2 T815

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
the_ice_master

the_ice_master

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 849
  • Înscris: 20.03.2008
Salutare!

Am o tableta Tab S2 de 9,7 inch, luata de la Vodafone si cu un abonament de date. Au trecut cei 2 ani, abonamentul respectiv nu mai este si am vrut sa-mi decodez tableta, sa pot sa-mi pun alta cartela in ea.
Problema este ca acel cod oferit de Vodafone nu-mi merge fiindca am blocat tableta inainte. Cum? Odata, inainte sa imi fie decodata, am vrut de curiozitate sa incerc o alta cartela si mi-a aparut sa introduc un cod, nestiind atunci ca de fapt e codul de decodare si ca nu pot sa-l introduc de mai mult de 3x, altfel se blocheaza.
Asa ca, acum nu imi merge codul real si am nevoie de codul MCK/ unfreeze code= codul care te lasa din nou sa introduci codul de decodare.
Poate v-ati mai lovit careva de asta si stiti ce si cum sa fac. Am sunat la vodafone, la relatii cu clientii, iar doamna de acolo mi-a zis de magazin Vodafone, dar am zis sa incerc si aici.

Mersi anticipat!

Editat de the_ice_master, 27 februarie 2019 - 22:22.


#2
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.442
  • Înscris: 06.02.2016
Mergi la un magazin Vodafone.

#3
MariusXT

MariusXT

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 953
  • Înscris: 03.03.2008
Tableta trebuie dusa in service si vei suporta cheltuielile aferente. Ti s-a oferit codul de deblocare care se genereaza pe imei si dupa ca sa rescrie alt cod , cei de la service iti vor cere o taxa, o suma de plata.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate