Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cod MCK Decodare Tab S2 T815

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
the_ice_master

the_ice_master

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 849
  • Înscris: 20.03.2008
Salutare!

Am o tableta Tab S2 de 9,7 inch, luata de la Vodafone si cu un abonament de date. Au trecut cei 2 ani, abonamentul respectiv nu mai este si am vrut sa-mi decodez tableta, sa pot sa-mi pun alta cartela in ea.
Problema este ca acel cod oferit de Vodafone nu-mi merge fiindca am blocat tableta inainte. Cum? Odata, inainte sa imi fie decodata, am vrut de curiozitate sa incerc o alta cartela si mi-a aparut sa introduc un cod, nestiind atunci ca de fapt e codul de decodare si ca nu pot sa-l introduc de mai mult de 3x, altfel se blocheaza.
Asa ca, acum nu imi merge codul real si am nevoie de codul MCK/ unfreeze code= codul care te lasa din nou sa introduci codul de decodare.
Poate v-ati mai lovit careva de asta si stiti ce si cum sa fac. Am sunat la vodafone, la relatii cu clientii, iar doamna de acolo mi-a zis de magazin Vodafone, dar am zis sa incerc si aici.

Mersi anticipat!

Edited by the_ice_master, 27 February 2019 - 22:22.


#2
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Mergi la un magazin Vodafone.

#3
MariusXT

MariusXT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 953
  • Înscris: 03.03.2008
Tableta trebuie dusa in service si vei suporta cheltuielile aferente. Ti s-a oferit codul de deblocare care se genereaza pe imei si dupa ca sa rescrie alt cod , cei de la service iti vor cere o taxa, o suma de plata.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate