Neurochirurgie minim invazivă
"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv. Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice. www.neurohope.ro |
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
Ultima postare: apr 28 2024 08:54, Inițiat de
marshall54
, feb 10 2019 15:35
·
0
#415
Publicat: 17 iunie 2023 - 05:23
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 17 iunie 2023 03.00...INDEPENFIENTE DEL VALLE-EL NACIONAL QUITO (derby campeonato serie A...1-IND.DEL VALLE 34 (+17)...2-EL NACIONAL 27 (+6) 18.00...AFRICA DE SUD-MAROC (calificari africa cup of nations 2023)...grupa K...dupa 3/3 ...1-MAROC 6 (+3)...2-AFRICA DE SUD 4 (0) 19.00...PLATENSE (locul 4/35 puncte)-ROSARIO CENTRAL (locul 3/40 puncte) (argentina,primera,etapa 17/2) 19.00...NORVEGIA-SCOTIA (calificare euro 2024) 21.45...BELGIA-AUSTRIA (calificare euro 2024) 23.30...GUYANA FRANCEZA-SINT MARTEEN (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) _________________________________________________________________________ duminica 18 iunie 2023 02.00...SURINAM-PUERTO RICO (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 04.00...GUYANA-GRENADA (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 18.00...OLANDA-ITALIA (meci pentru locul 3,UEFA NATIONS LEAGUE) 21.45...SPANIA-CROATIA (finala UEFA NATIONS LEAGUE,2022-2023) _________________________________________________________________________ luni 19 iunie 2023 20.00...KRISTIAN STADS (locul 4/26 puncte)-HACKEN (locul 1/34 puncte) (suedia,damallswenskan,etapa 14/12) 19.00...UAI URQUIZA (locul 2/42 puncte)-BOCA JUNIORS locul 1/45 puncte) (derby,argentina,primera WOMAN'S,etapa 17/2) 21.45...TURCIA-TARA GALILOR (calificare euro 2024) 21.45...FRANTA-GRECIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ marti 20 iunie 2023 21.45...BULGARIA-SERBIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ miercuri 21 iunie 2023 03.30...BAHIA (locul 15/9 puncte)-PALMEIRAS (locul 2/22 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9/9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) _________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 02.00...CUIABA (locul 14/12 puncte)-BOTAFOGO (locul 1/24 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 03.30...BRAGANTINO (locul 12/14 puncte)-FLAMENGO (locul 3/19 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) ____________________________________________________________________________________ Competitii viitoare : CONCACAF GOLD CUP 2023... va avea loc intre 24 iunie si 16 iulie in doua tari,Canada si SUA. Mai sunt trei meciuri de calificare pentru stabilirea tuturor participantelor,16 echipe. Iata meciurile de calificare : GUYANA FRANCEZA-SINT MARTEEN sambata 17 iunie,de la orele 23.30 (OR) SURINAM-PUERTO RICO duminica 18 iunie,de la orele 02.00 (OR) GUYANA-GRENADA...duminica 18 iunie,de la orele 04.00 (OR) |
#416
Publicat: 17 iunie 2023 - 06:27
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 17 iunie 2023 03.00...INDEPENFIENTE DEL VALLE-EL NACIONAL QUITO (derby campeonato serie A...1-IND.DEL VALLE 34 (+17)...2-EL NACIONAL 27 (+6) 18.00...AFRICA DE SUD-MAROC (calificari africa cup of nations 2023)...grupa K...dupa 3/3 ...1-MAROC 6 (+3)...2-AFRICA DE SUD 4 (0) 19.00...PLATENSE (locul 4/35 puncte)-ROSARIO CENTRAL (locul 3/40 puncte) (argentina,primera,etapa 17/2) 19.00...NORVEGIA-SCOTIA (calificare euro 2024) 21.45...BELGIA-AUSTRIA (calificare euro 2024) 23.30...GUYANA FRANCEZA-SINT MARTEEN (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) _________________________________________________________________________ duminica 18 iunie 2023 02.00...SURINAM-PUERTO RICO (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 04.00...GUYANA-GRENADA (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 18.00...OLANDA-ITALIA (meci pentru locul 3,UEFA NATIONS LEAGUE) 21.45...SPANIA-CROATIA (finala UEFA NATIONS LEAGUE,2022-2023) _________________________________________________________________________ luni 19 iunie 2023 20.00...KRISTIAN STADS (locul 4/26 puncte)-HACKEN (locul 1/34 puncte) (suedia,damallswenskan,etapa 14/12) 19.00...UAI URQUIZA (locul 2/42 puncte)-BOCA JUNIORS locul 1/45 puncte) (derby,argentina,primera WOMAN'S,etapa 17/2) 21.45...TURCIA-TARA GALILOR (calificare euro 2024) 21.45...FRANTA-GRECIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ marti 20 iunie 2023 21.45...BULGARIA-SERBIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ miercuri 21 iunie 2023 03.30...BAHIA (locul 15/9 puncte)-PALMEIRAS (locul 2/22 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9/9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) _________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 02.00...CUIABA (locul 14/12 puncte)-BOTAFOGO (locul 1/24 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 03.30...BRAGANTINO (locul 12/14 puncte)-FLAMENGO (locul 3/19 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) ____________________________________________________________________________________ sambata 24 iunie 2023 12.30...GUANGZHOU-SHANGHAI PORT (china,fa cup,16-mi de finala) 21.30...AL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinala) _______________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 14.00...RUNAVIK-KLAKSVIK (feroe,derby 1 deild women's) _________________________________________________ joi 6 iulie 2023 15.15...HA NOI FC-VIETTEL HA NOI (vietnam,derby v league 1,etapa 12) ______________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ Editat de marshall54, 17 iunie 2023 - 06:29. |
#417
Publicat: 17 iunie 2023 - 07:07
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 17 iunie 2023 03.00...INDEPENFIENTE DEL VALLE-EL NACIONAL QUITO (derby campeonato serie A...1-IND.DEL VALLE 34 (+17)...2-EL NACIONAL 27 (+6) 18.00...AFRICA DE SUD-MAROC (calificari africa cup of nations 2023)...grupa K...dupa 3/3 ...1-MAROC 6 (+3)...2-AFRICA DE SUD 4 (0) 19.00...PLATENSE (locul 4/35 puncte)-ROSARIO CENTRAL (locul 3/40 puncte) (argentina,primera,etapa 17/2) 19.00...NORVEGIA-SCOTIA (calificare euro 2024) 21.45...BELGIA-AUSTRIA (calificare euro 2024) 23.30...GUYANA FRANCEZA-SINT MARTEEN (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) _________________________________________________________________________ duminica 18 iunie 2023 02.00...SURINAM-PUERTO RICO (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 03.00...RIVER PLATE-DEFENSA Y JUSTICIA (argentina,etapa 19) 04.00...GUYANA-GRENADA (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 18.00...OLANDA-ITALIA (meci pentru locul 3,UEFA NATIONS LEAGUE) 21.45...SPANIA-CROATIA (finala UEFA NATIONS LEAGUE,2022-2023) 22.00...FLAMENGO-SANTOS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) 22.00...SAO PAULO-PALMEIRAS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ luni 19 iunie 2023 20.00...KRISTIAN STADS (locul 4/26 puncte)-HACKEN (locul 1/34 puncte) (suedia,damallswenskan,etapa 14/12) 19.00...UAI URQUIZA (locul 2/42 puncte)-BOCA JUNIORS locul 1/45 puncte) (derby,argentina,primera WOMAN'S,etapa 17/2) 21.45...TURCIA-TARA GALILOR (calificare euro 2024) 21.45...FRANTA-GRECIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ marti 20 iunie 2023 21.45...BULGARIA-SERBIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ miercuri 21 iunie 2023 03.30...BAHIA (locul 15/9 puncte)-PALMEIRAS (locul 2/22 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 19.30...NORDSJAELLAND-HJORRING (danemarca,women's,etapa 11) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9/9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) _________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 02.00...CUIABA (locul 14/12 puncte)-BOTAFOGO (locul 1/24 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 03.30...BRAGANTINO (locul 12/14 puncte)-FLAMENGO (locul 3/19 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) ____________________________________________________________________________________ sambata 24 iunie 2023 12.30...GUANGZHOU-SHANGHAI PORT (china,fa cup,16-mi de finala) 13.00...FC TOKYO-NAGOYA GRAMPUS (japonia,etapa 18) 13.00...SANFRECE HIROSIMA-YOKOHAMA MARINOS (japonia,etapa 18) 21.30...AL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinala) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 02.00...LANUS-TALLERES DE CORDOBA (argentina,etapa 19) _____________________________________________________ joi 29 iunie 2023 14.35...BEIJING GUOAN-SHANGHAI PORT (china,etapa 13) ____________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 04.00...AMERICA-JUAREZ (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...MAZATLAN-PACHUCA (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...TIJUANA-PUMAS (mexic,etapa 1,apertura) 14.00...RUNAVIK-KLAKSVIK (feroe,derby 1 deild women's) _________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 02.00...SAN LUIS-MONTERREY (mexic,etapa 1,apertura) 04.00...TIGRES-PUEBLA (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...ATLAS GUADALAJARA-CRUZ AZUL (mexic,etapa 1,apertura) 21.00...TOLUCA-NECAXA (mexic,etapa 1,apertura) _________________________________________________________ marti 4 iulie 2023 05.00...lLEON-DEPORTIVO GUADALAJARA (mexic,etapa 1,apertura) _________________________________________________________ joi 6 iulie 2023 15.15...HA NOI FC-VIETTEL HA NOI (vietnam,derby v league 1,etapa 12) ______________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ |
#418
Publicat: 17 iunie 2023 - 07:46
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 17 iunie 2023 03.00...INDEPENFIENTE DEL VALLE-EL NACIONAL QUITO (derby campeonato serie A...1-IND.DEL VALLE 34 (+17)...2-EL NACIONAL 27 (+6) 18.00...AFRICA DE SUD-MAROC (calificari africa cup of nations 2023)...grupa K...dupa 3/3 ...1-MAROC 6 (+3)...2-AFRICA DE SUD 4 (0) 19.00...PLATENSE (locul 4/35 puncte)-ROSARIO CENTRAL (locul 3/40 puncte) (argentina,primera,etapa 17/2) 19.00...NORVEGIA-SCOTIA (calificare euro 2024) 21.45...BELGIA-AUSTRIA (calificare euro 2024) 23.30...GUYANA FRANCEZA-SINT MARTEEN (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) _________________________________________________________________________ duminica 18 iunie 2023 02.00...SURINAM-PUERTO RICO (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 03.00...RIVER PLATE-DEFENSA Y JUSTICIA (argentina,etapa 19) 04.00...GUYANA-GRENADA (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 18.00...OLANDA-ITALIA (meci pentru locul 3,UEFA NATIONS LEAGUE) 21.45...SPANIA-CROATIA (finala UEFA NATIONS LEAGUE,2022-2023) 22.00...FLAMENGO-SANTOS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) 22.00...SAO PAULO-PALMEIRAS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ luni 19 iunie 2023 20.00...KRISTIAN STADS (locul 4/26 puncte)-HACKEN (locul 1/34 puncte) (suedia,damallswenskan,etapa 14/12) 19.00...UAI URQUIZA (locul 2/42 puncte)-BOCA JUNIORS locul 1/45 puncte) (derby,argentina,primera WOMAN'S,etapa 17/2) 21.45...TURCIA-TARA GALILOR (calificare euro 2024) 21.45...FRANTA-GRECIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ marti 20 iunie 2023 21.45...BULGARIA-SERBIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ miercuri 21 iunie 2023 03.30...BAHIA (locul 15/9 puncte)-PALMEIRAS (locul 2/22 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 19.30...NORDSJAELLAND-HJORRING (danemarca,women's,etapa 11) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9/9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) _________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 02.00...CUIABA (locul 14/12 puncte)-BOTAFOGO (locul 1/24 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 03.30...BRAGANTINO (locul 12/14 puncte)-FLAMENGO (locul 3/19 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) ____________________________________________________________________________________ sambata 24 iunie 2023 12.30...GUANGZHOU-SHANGHAI PORT (china,fa cup,16-mi de finala) 13.00...FC TOKYO-NAGOYA GRAMPUS (japonia,etapa 18) 13.00...SANFRECE HIROSIMA-YOKOHAMA MARINOS (japonia,etapa 18) 21.30...AL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinala) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 02.00...LANUS-TALLERES DE CORDOBA (argentina,etapa 19) _____________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...HAITI-QATAR (gold cup) 03.00...HONDURAS-MEXIC (gold cup) 03.30...SANTOS-FLAMENGO (locul 3/19 puncte) (brazilia,etapa 11) _________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 15.30...ESPERANCE TUNIS-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,derby,championship grup,etapa 12) _______________________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 01.00...PARANAENSE (brazilia)-ALIANZA LIMA (peru) (copa libertadores,grupe) 01.00...ASUNCION (paraguay)-ATLETICO MINEIRO (brazilia) (copa libertadores,grupe) 01.00...LIBERTAD ASUNCION (paraguay)-ATLETICO MINEIRO (brazilia) 03.00...RIVER PLATE (argentina)-THE STRONGEST (bolivia) (copa libertadores,grupe) 03.00...FLUMINENSE (brazilia)-SPORTING CRISTAL (peru) (copa libertadores,grupe) 03.00...ATLETICO NACIONAL (columbia)-PATRONATO PARANA (argentina) (copa libertadores,grupe) _________________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 01.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (brazilia)-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia) (copa libertadores,grupe) 01.00...NACIONAL MONTEVIDEO (uruguay)-METROPOLITANOS CARACAS (venerzuela) (copa libertadores,grupe) 03.30...RACING CLUB AVELLANEDA (argentina)-NUBLENSE (chile) (copa libertadores,grupe) 03.30...INDEPENDIENTE DEL VALLE (ecuador)-ARGENTINOS JUNIORS (argentina) (copa libertadores,grupe) 03.30...FLAMENGO (brazilia)-AUCHAS (ecuador) (copa libertadores,grupe) 03.30...CORINTHIANS (brazilia)-LIVERPOOL MONTERVIDEO (uruguay) (copa libertadores,grupe) 14.35...BEIJING GUOAN-SHANGHAI PORT (china,etapa 13) ____________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 04.00...AMERICA-JUAREZ (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...MAZATLAN-PACHUCA (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...TIJUANA-PUMAS (mexic,etapa 1,apertura) 14.00...RUNAVIK-KLAKSVIK (feroe,derby 1 deild women's) _________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 02.00...SAN LUIS-MONTERREY (mexic,etapa 1,apertura) 04.00...TIGRES-PUEBLA (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...ATLAS GUADALAJARA-CRUZ AZUL (mexic,etapa 1,apertura) 21.00...TOLUCA-NECAXA (mexic,etapa 1,apertura) _________________________________________________________ marti 4 iulie 2023 05.00...lLEON-DEPORTIVO GUADALAJARA (mexic,etapa 1,apertura) _________________________________________________________ joi 6 iulie 2023 15.15...HA NOI FC-VIETTEL HA NOI (vietnam,derby v league 1,etapa 12) ______________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ Editat de marshall54, 17 iunie 2023 - 07:50. |
#419
Publicat: 17 iunie 2023 - 09:55
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 17 iunie 2023 03.00...INDEPENFIENTE DEL VALLE-EL NACIONAL QUITO (derby campeonato serie A...1-IND.DEL VALLE 34 (+17)...2-EL NACIONAL 27 (+6) 18.00...AFRICA DE SUD-MAROC (calificari africa cup of nations 2023)...grupa K...dupa 3/3 ...1-MAROC 6 (+3)...2-AFRICA DE SUD 4 (0) 19.00...PLATENSE (locul 4/35 puncte)-ROSARIO CENTRAL (locul 3/40 puncte) (argentina,primera,etapa 17/2) 19.00...NORVEGIA-SCOTIA (calificare euro 2024) 21.45...BELGIA-AUSTRIA (calificare euro 2024) 23.30...GUYANA FRANCEZA-SINT MARTEEN (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) _________________________________________________________________________ duminica 18 iunie 2023 02.00...SURINAM-PUERTO RICO (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 03.00...RIVER PLATE-DEFENSA Y JUSTICIA (argentina,etapa 19) 04.00...GUYANA-GRENADA (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 18.00...OLANDA-ITALIA (meci pentru locul 3,UEFA NATIONS LEAGUE) 21.45...SPANIA-CROATIA (finala UEFA NATIONS LEAGUE,2022-2023) 22.00...FLAMENGO-SANTOS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) 22.00...SAO PAULO-PALMEIRAS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ luni 19 iunie 2023 20.00...KRISTIAN STADS (locul 4/26 puncte)-HACKEN (locul 1/34 puncte) (suedia,damallswenskan,etapa 14/12) 19.00...UAI URQUIZA (locul 2/42 puncte)-BOCA JUNIORS locul 1/45 puncte) (derby,argentina,primera WOMAN'S,etapa 17/2) 21.45...TURCIA-TARA GALILOR (calificare euro 2024) 21.45...FRANTA-GRECIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ marti 20 iunie 2023 21.45...BULGARIA-SERBIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ miercuri 21 iunie 2023 03.30...BAHIA (locul 15/9 puncte)-PALMEIRAS (locul 2/22 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 19.30...NORDSJAELLAND-HJORRING (danemarca,women's,etapa 11) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9/9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) _________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 02.00...CUIABA (locul 14/12 puncte)-BOTAFOGO (locul 1/24 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 03.30...BRAGANTINO (locul 12/14 puncte)-FLAMENGO (locul 3/19 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) ____________________________________________________________________________________ sambata 24 iunie 2023 12.30...GUANGZHOU-SHANGHAI PORT (china,fa cup,16-mi de finala) 13.00...FC TOKYO-NAGOYA GRAMPUS (japonia,etapa 18) 13.00...SANFRECE HIROSIMA-YOKOHAMA MARINOS (japonia,etapa 18) 21.30...AL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinala) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 02.00...LANUS-TALLERES DE CORDOBA (argentina,etapa 19) _____________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...HAITI-QATAR (gold cup) 03.00...HONDURAS-MEXIC (gold cup) 03.30...SANTOS-FLAMENGO (locul 3/19 puncte) (brazilia,etapa 11) _________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 15.30...ESPERANCE TUNIS-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,derby,championship grup,etapa 12) _______________________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 01.00...PARANAENSE (brazilia)-ALIANZA LIMA (peru) (copa libertadores,grupe) 01.00...ASUNCION (paraguay)-ATLETICO MINEIRO (brazilia) (copa libertadores,grupe) 01.00...LIBERTAD ASUNCION (paraguay)-ATLETICO MINEIRO (brazilia) 03.00...RIVER PLATE (argentina)-THE STRONGEST (bolivia) (copa libertadores,grupe) 03.00...FLUMINENSE (brazilia)-SPORTING CRISTAL (peru) (copa libertadores,grupe) 03.00...ATLETICO NACIONAL (columbia)-PATRONATO PARANA (argentina) (copa libertadores,grupe) _________________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 01.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (brazilia)-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia) (copa libertadores,grupe) 01.00...NACIONAL MONTEVIDEO (uruguay)-METROPOLITANOS CARACAS (venerzuela) (copa libertadores,grupe) 03.30...RACING CLUB AVELLANEDA (argentina)-NUBLENSE (chile) (copa libertadores,grupe) 03.30...INDEPENDIENTE DEL VALLE (ecuador)-ARGENTINOS JUNIORS (argentina) (copa libertadores,grupe) 03.30...FLAMENGO (brazilia)-AUCHAS (ecuador) (copa libertadores,grupe) 03.30...CORINTHIANS (brazilia)-LIVERPOOL MONTERVIDEO (uruguay) (copa libertadores,grupe) 14.35...BEIJING GUOAN-SHANGHAI PORT (china,etapa 13) ____________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 01.00...COLO COLO (chile)-DEPORTIVO PEREIRA (columbia) (copa libertadores,grupe) 01.00...BOCA JUNIORS (argentina)-MONAGAS (venezuela) (copa libertadores,grupe) 03.00...PALMEIRAS (brazilia)-BOLIVAR (bolivia) (copa libertadores,grupe) 03.00...BARCELONA GUAYAQUIL (ecuador)-CERRO PORTENO (paraguay) (copa libertadores,grupe) ___________________________________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 04.00...AMERICA-JUAREZ (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...MAZATLAN-PACHUCA (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...TIJUANA-PUMAS (mexic,etapa 1,apertura) 14.00...RUNAVIK-KLAKSVIK (feroe,derby 1 deild women's) _________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 02.00...SAN LUIS-MONTERREY (mexic,etapa 1,apertura) 04.00...TIGRES-PUEBLA (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...ATLAS GUADALAJARA-CRUZ AZUL (mexic,etapa 1,apertura) 21.00...TOLUCA-NECAXA (mexic,etapa 1,apertura) _________________________________________________________ marti 4 iulie 2023 05.00...lLEON-DEPORTIVO GUADALAJARA (mexic,etapa 1,apertura) _________________________________________________________ joi 6 iulie 2023 15.15...HA NOI FC-VIETTEL HA NOI (vietnam,derby v league 1,etapa 12) ______________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ |
#420
Publicat: 17 iunie 2023 - 15:54
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 17 iunie 2023 03.00...INDEPENFIENTE DEL VALLE-EL NACIONAL QUITO (derby campeonato serie A...1-IND.DEL VALLE 34 (+17)...2-EL NACIONAL 27 (+6) 18.00...AFRICA DE SUD-MAROC (calificari africa cup of nations 2023)...grupa K...dupa 3/3 ...1-MAROC 6 (+3)...2-AFRICA DE SUD 4 (0) 19.00...PLATENSE (locul 4/35 puncte)-ROSARIO CENTRAL (locul 3/40 puncte) (argentina,primera,etapa 17/2) 19.00...NORVEGIA-SCOTIA (calificare euro 2024) 21.45...BELGIA-AUSTRIA (calificare euro 2024) 23.30...GUYANA FRANCEZA-SINT MARTEEN (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) _________________________________________________________________________ duminica 18 iunie 2023 02.00...SURINAM-PUERTO RICO (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 03.00...RIVER PLATE-DEFENSA Y JUSTICIA (argentina,etapa 19) 04.00...GUYANA-GRENADA (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 18.00...OLANDA-ITALIA (meci pentru locul 3,UEFA NATIONS LEAGUE) 21.45...SPANIA-CROATIA (finala UEFA NATIONS LEAGUE,2022-2023) 22.00...FLAMENGO-SANTOS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) 22.00...SAO PAULO-PALMEIRAS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ luni 19 iunie 2023 02.00...PACIFIC FC*-YORK UNITED** (canada,etapa 10,derby,locul 1* contra locul 2**) 20.00...KRISTIAN STADS (locul 4/26 puncte)-HACKEN (locul 1/34 puncte) (suedia,damallswenskan,etapa 14/12) 19.00...UAI URQUIZA (locul 2/42 puncte)-BOCA JUNIORS locul 1/45 puncte) (derby,argentina,primera WOMAN'S,etapa 17/2) 21.45...TURCIA-TARA GALILOR (calificare euro 2024) 21.45...FRANTA-GRECIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ marti 20 iunie 2023 21.45...BULGARIA-SERBIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ miercuri 21 iunie 2023 03.30...BAHIA (locul 15/9 puncte)-PALMEIRAS (locul 2/22 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 19.30...NORDSJAELLAND-HJORRING (danemarca,women's,etapa 11) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9/9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) _________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 02.00...CUIABA (locul 14/12 puncte)-BOTAFOGO (locul 1/24 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 03.30...BRAGANTINO (locul 12/14 puncte)-FLAMENGO (locul 3/19 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) ____________________________________________________________________________________ sambata 24 iunie 2023 12.30...GUANGZHOU-SHANGHAI PORT (china,fa cup,16-mi de finala) 13.00...FC TOKYO-NAGOYA GRAMPUS (japonia,etapa 18) 13.00...SANFRECE HIROSIMA-YOKOHAMA MARINOS (japonia,etapa 18) 21.30...AL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinala) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 02.00...LANUS-TALLERES DE CORDOBA (argentina,etapa 19) _____________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...HAITI-QATAR (gold cup) 03.00...HONDURAS-MEXIC (gold cup) 03.30...SANTOS-FLAMENGO (locul 3/19 puncte) (brazilia,etapa 11) _________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 15.30...ESPERANCE TUNIS-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,derby,championship grup,etapa 12) _______________________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 01.00...PARANAENSE (brazilia)-ALIANZA LIMA (peru) (copa libertadores,grupe) 01.00...ASUNCION (paraguay)-ATLETICO MINEIRO (brazilia) (copa libertadores,grupe) 01.00...LIBERTAD ASUNCION (paraguay)-ATLETICO MINEIRO (brazilia) 03.00...RIVER PLATE (argentina)-THE STRONGEST (bolivia) (copa libertadores,grupe) 03.00...FLUMINENSE (brazilia)-SPORTING CRISTAL (peru) (copa libertadores,grupe) 03.00...ATLETICO NACIONAL (columbia)-PATRONATO PARANA (argentina) (copa libertadores,grupe) _________________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 01.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (brazilia)-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia) (copa libertadores,grupe) 01.00...NACIONAL MONTEVIDEO (uruguay)-METROPOLITANOS CARACAS (venerzuela) (copa libertadores,grupe) 03.30...RACING CLUB AVELLANEDA (argentina)-NUBLENSE (chile) (copa libertadores,grupe) 03.30...INDEPENDIENTE DEL VALLE (ecuador)-ARGENTINOS JUNIORS (argentina) (copa libertadores,grupe) 03.30...FLAMENGO (brazilia)-AUCHAS (ecuador) (copa libertadores,grupe) 03.30...CORINTHIANS (brazilia)-LIVERPOOL MONTERVIDEO (uruguay) (copa libertadores,grupe) 14.35...BEIJING GUOAN-SHANGHAI PORT (china,etapa 13) ____________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 01.00...COLO COLO (chile)-DEPORTIVO PEREIRA (columbia) (copa libertadores,grupe) 01.00...BOCA JUNIORS (argentina)-MONAGAS (venezuela) (copa libertadores,grupe) 03.00...PALMEIRAS (brazilia)-BOLIVAR (bolivia) (copa libertadores,grupe) 03.00...BARCELONA GUAYAQUIL (ecuador)-CERRO PORTENO (paraguay) (copa libertadores,grupe) ___________________________________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 04.00...AMERICA-JUAREZ (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...MAZATLAN-PACHUCA (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...TIJUANA-PUMAS (mexic,etapa 1,apertura) 14.00...RUNAVIK-KLAKSVIK (feroe,derby 1 deild women's) 23.00...ACADEMIA PUERTO GABELLO*-ZAMORA BARINAS (venezuela,etapa 15) * la aceasta echipa evolueaza sapte jucatori straini...ultimul meci TIGRE (argentina,locul 20 in campionatul format din 28 echipe)2-1 PUERTO GABELLO, meci jucat in Copa Sudamericana,acum 10 zile. __________________________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 02.00...SAN LUIS-MONTERREY (mexic,etapa 1,apertura) 04.00...TIGRES-PUEBLA (mexic,etapa 1,apertura) 06.00...ATLAS GUADALAJARA-CRUZ AZUL (mexic,etapa 1,apertura) 21.00...TOLUCA-NECAXA (mexic,etapa 1,apertura) _________________________________________________________ marti 4 iulie 2023 05.00...lLEON-DEPORTIVO GUADALAJARA (mexic,etapa 1,apertura) _________________________________________________________ joi 6 iulie 2023 15.15...HA NOI FC-VIETTEL HA NOI (vietnam,derby v league 1,etapa 12) ______________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
#421
Publicat: 18 iunie 2023 - 07:19
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
duminica 18 iunie 2023 02.00...SURINAM-PUERTO RICO (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 03.00...RIVER PLATE-DEFENSA Y JUSTICIA (argentina,etapa 19) 04.00...GUYANA-GRENADA (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 14.30...SINGAPORE-INSULELE SOLOMON (meci amical) 17.00...INDIA-LIBAN (meci amical) 17.30...PARAGUAY-NICARAGUA (meci amical) 18.00...OLANDA-ITALIA (meci pentru locul 3,UEFA NATIONS LEAGUE) 20.00...EGIPT-SUDANUL DE SUD (meci amical) 21.45...SPANIA-CROATIA (finala UEFA NATIONS LEAGUE,2022-2023) 22.00...FLAMENGO-SANTOS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) 22.00...SAO PAULO-PALMEIRAS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) 23.30...VENEZUELA-GUATEMALA (meci amical) _________________________________________________________________________ luni 19 iunie 2023 01.00...MEXIC-PANAMA (concacaf nations league,finala loc 3) 02.00...PACIFIC FC*-YORK UNITED** (canada,etapa 10,derby,locul 1* contra locul 2**) 03.30...CANADA-SUA (concacaf nations league,finala) 20.00...KRISTIAN STADS (locul 4/26 puncte)-HACKEN (locul 1/34 puncte) (suedia,damallswenskan,etapa 14) 19.00...UAI URQUIZA (locul 2/42 puncte)-BOCA JUNIORS locul 1/45 puncte) (derby,argentina,primera WOMAN'S,etapa 17) 21.45...TURCIA-TARA GALILOR (calificare euro 2024) 21.45...FRANTA-GRECIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ marti 20 iunie 2023 00.00...HONDURAS-BARBADOS (meci amical) 21.45...BULGARIA-SERBIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ miercuri 21 iunie 2023 03.30...BAHIA (locul 15/9 puncte)-PALMEIRAS (locul 2/22 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 19.30...NORDSJAELLAND-HJORRING (danemarca,women's,etapa 11) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11) ________________________________________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) ______________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ______________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
#422
Publicat: 18 iunie 2023 - 09:29
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
duminica 18 iunie 2023 02.00...SURINAM-PUERTO RICO (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 03.00...RIVER PLATE-DEFENSA Y JUSTICIA (argentina,etapa 19) 04.00...GUYANA-GRENADA (meci de calificare pentru GOLD CUP 2023) 14.30...SINGAPORE-INSULELE SOLOMON (meci amical) 17.00...INDIA-LIBAN (meci amical) 17.30...PARAGUAY-NICARAGUA (meci amical) 18.00...OLANDA-ITALIA (meci pentru locul 3,UEFA NATIONS LEAGUE) 20.00...EGIPT-SUDANUL DE SUD (meci amical) 21.45...SPANIA-CROATIA (finala UEFA NATIONS LEAGUE,2022-2023) 22.00...FLAMENGO-SANTOS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) 22.00...SAO PAULO-PALMEIRAS (brazilia,women's,play offs,sferturile de finala) 23.30...VENEZUELA-GUATEMALA (meci amical) _________________________________________________________________________ luni 19 iunie 2023 01.00...MEXIC-PANAMA (concacaf nations league,finala loc 3) 02.00...PACIFIC FC*-YORK UNITED** (canada,etapa 10,derby,locul 1* contra locul 2**) 03.30...CANADA-SUA (concacaf nations league,finala) 20.00...KRISTIAN STADS (locul 4/26 puncte)-HACKEN (locul 1/34 puncte) (suedia,damallswenskan,etapa 14) 19.00...UAI URQUIZA (locul 2/42 puncte)-BOCA JUNIORS locul 1/45 puncte) (derby,argentina,primera WOMAN'S,etapa 17) 21.45...TURCIA-TARA GALILOR (calificare euro 2024) 21.45...FRANTA-GRECIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ marti 20 iunie 2023 00.00...HONDURAS-BARBADOS (meci amical) 21.45...BULGARIA-SERBIA (calificare euro 2024) _________________________________________________________________________ miercuri 21 iunie 2023 03.30...BAHIA (locul 15/9 puncte)-PALMEIRAS (locul 2/22 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 19.30...NORDSJAELLAND-HJORRING (danemarca,women's,etapa 11) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11) ________________________________________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 04.30...JAMAICA-SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ______________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
#423
Publicat: 20 iunie 2023 - 14:46
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
marti 20 iunie 2023 00.00...HONDURAS-BARBADOS (meci amical) 15.30...VIETNAM-SIRIA (meci amical) 21.45...AUSTRIA-SUEDIA (calificare euro 2024) 21.45...GERMANIA-COLUMBIA (meci amical) 21.45...BULGARIA-SERBIA (calificare euro 2024) 22.00...BRAZILIA-SENEGAL (meci amical) 22.00...ALGERIA-TUNISIA (meci amical) _________________________________________________________________________ miercuri 21 iunie 2023 02.30...URUGUAY-CUBA (meci amical) 03.00...BOLIVIA-CHILE (meci amical) 03.30...BAHIA (locul 15/9 puncte)-PALMEIRAS (locul 2/22 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 05.00...BECUADOR-COSTA RICA (meci amical) 19.30...NORDSJAELLAND-HJORRING (danemarca,women's,etapa 11) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11) 11.00...LIBAN-BANGLADESH (meci amical) 15.00...MALDIVE-BHUTAN (meci amical) ________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 18.00...USM ALGER-MC ALGER (algeria,derby,etapa 24) _________________________________________________ sambata 24 iunie 19.15...GERMANIA-VIETNAM (meci amical) 21.30...EL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinale) 22.00...PARANAENSE-CORINTHIANS (brazilia,etapa 12) 23.00...UNION SANTA FE-INDEPENDIENTE (argentina,etapa 21) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 03.00...CRUZEIRO-SAO PAULO (brazilia,etapa 12) 04.30...JAMAICA-SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 11.00...ULAANBAATAR CITY-FC ULAANBAATAR (mongolia,derby,etapa 25) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) 03.00...PALMEIRAS-BOTAFOGO (brazilia,etapa 12) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) 20.30...CLEOPATRA CAIRO-AL ITTIHAD ALEXANDRIA (egipt,cupa ligii,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 02.45...HONDURAS-QATAR (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 05.00...MEXIC-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) ___________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ______________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ Editat de marshall54, 20 iunie 2023 - 14:52. |
#424
Publicat: 20 iunie 2023 - 19:58
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
marti 20 iunie 2023 00.00...HONDURAS-BARBADOS (meci amical) 15.30...VIETNAM-SIRIA (meci amical) 21.45...AUSTRIA-SUEDIA (calificare euro 2024) 21.45...GERMANIA-COLUMBIA (meci amical) 21.45...BULGARIA-SERBIA (calificare euro 2024) 22.00...BRAZILIA-SENEGAL (meci amical) 22.00...ALGERIA-TUNISIA (meci amical) _________________________________________________________________________ miercuri 21 iunie 2023 02.30...URUGUAY-CUBA (meci amical) 03.00...BOLIVIA-CHILE (meci amical) 03.30...BAHIA (locul 15/9 puncte)-PALMEIRAS (locul 2/22 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11/27) 05.00...BECUADOR-COSTA RICA (meci amical) 19.30...NORDSJAELLAND-HJORRING (danemarca,women's,etapa 11) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11) 11.00...LIBAN-BANGLADESH (meci amical) 15.00...MALDIVE-BHUTAN (meci amical) ________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 18.00...USM ALGER-MC ALGER (algeria,derby,etapa 24) _________________________________________________ sambata 24 iunie 19.15...GERMANIA-VIETNAM (meci amical) 21.30...EL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinale) 22.00...PARANAENSE-CORINTHIANS (brazilia,etapa 12) 23.00...UNION SANTA FE-INDEPENDIENTE (argentina,etapa 21) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 03.00...CRUZEIRO-SAO PAULO (brazilia,etapa 12) 04.30...JAMAICA-SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 11.00...ULAANBAATAR CITY-FC ULAANBAATAR (mongolia,derby,etapa 25) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) 03.00...PALMEIRAS-BOTAFOGO (brazilia,etapa 12) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) 20.30...CLEOPATRA CAIRO-AL ITTIHAD ALEXANDRIA (egipt,cupa ligii,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 02.45...HONDURAS-QATAR (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 05.00...MEXIC-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) ___________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 03.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia,etapa 13) 04.30...CANADA-GUATEMALA (meci amical) 16.30...BRAZILIA-CHILE (meci amical) 20.30...FUTURE CAIRO-AL AHLY CAIRO (egipt,etapa 24) 21.45...OLANDA-BELGIA (meci amical) 22.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ luni 3 iulie 2023 02.00...TRINIDAD TOBAGO-SUA (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...HONDURAS-HAITI (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...QATAR-MEXIC (santa clara,sua,concacaf gold cup 2023) 22.00...CUIABA-SANTOS (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ___________________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
|
#425
Publicat: 21 iunie 2023 - 11:28
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
miercuri 21 iunie 2023 19.30...NORDSJAELLAND-HJORRING (danemarca,women's,etapa 11) 21.45...BOHEMIAN DUBLIN-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 21) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 01.45...RIVER PLATE-INSTITUTO CORDOBA (argentina,etapa 19) 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11) 11.00...LIBAN-BANGLADESH (meci amical) 15.00...MALDIVE-BHUTAN (meci amical) ________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 18.00...USM ALGER-MC ALGER (algeria,derby,etapa 24) 21.30...AL QUWA-AL ZAWRAA (iraq,derby,etapa 33) 22.00...ITTIHAD TANGER-FAR RABAT (maroc,etapa 30) 22.00...MAGHREB FES-WYDAD CASABLANCA (maroc,etapa 30) ________________________________________________________ sambata 24 iunie 12.30...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china,fa cup,16-mi de finala) 19.15...GERMANIA-VIETNAM (meci amical) 21.30...EL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinale) 22.00...PARANAENSE-CORINTHIANS (brazilia,etapa 12) 23.00...UNION SANTA FE-INDEPENDIENTE (argentina,etapa 21) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 03.00...CRUZEIRO-SAO PAULO (brazilia,etapa 12) 03.00...PALMEIRAS-BOTAFOGO (brazilia,etapa 12) 04.30...JAMAICA-SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 11.00...ULAANBAATAR CITY-FC ULAANBAATAR (mongolia,derby,etapa 25) 16.00...VITTSJO-HAMMARBY (suedia,etapa 15) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) 17.00...HACKEN-VAXJO (suedia,etapa 15) 22.30...SAINT KITTS&NEVIS-TRINIDAD TOBAGO (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) 20.30...CLEOPATRA CAIRO-AL ITTIHAD ALEXANDRIA (egipt,cupa ligii,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 02.45...HONDURAS-QATAR (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 05.00...MEXIC-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) ___________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 03.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia,etapa 13) 04.30...CANADA-GUATEMALA (meci amical) 16.30...BRAZILIA-CHILE (meci amical) 20.30...FUTURE CAIRO-AL AHLY CAIRO (egipt,etapa 24) 21.45...OLANDA-BELGIA (meci amical) 22.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ luni 3 iulie 2023 02.00...TRINIDAD TOBAGO-SUA (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...HONDURAS-HAITI (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...QATAR-MEXIC (santa clara,sua,concacaf gold cup 2023) 22.00...CUIABA-SANTOS (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ___________________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
#426
Publicat: 21 iunie 2023 - 11:44
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
miercuri 21 iunie 2023 19.30...NORDSJAELLAND-HJORRING (danemarca,women's,etapa 11) 21.45...BOHEMIAN DUBLIN-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 21) 22.15...KEFLAVIK (locul 7/11 puncte)-VALUR REYKJAVIK (locul 1/19 puncte) (islanda,besta deild kvenna,etapa 9) ______________________________________________________________________________________________ joi 22 iunie 2023 01.45...RIVER PLATE-INSTITUTO CORDOBA (argentina,etapa 19) 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11) 11.00...LIBAN-BANGLADESH (meci amical) 15.00...MALDIVE-BHUTAN (meci amical) ________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 18.00...USM ALGER-MC ALGER (algeria,derby,etapa 24) 21.30...AL QUWA-AL ZAWRAA (iraq,derby,etapa 33) 22.00...ITTIHAD TANGER-FAR RABAT (maroc,etapa 30) 22.00...MAGHREB FES-WYDAD CASABLANCA (maroc,etapa 30) ________________________________________________________ sambata 24 iunie 2023 12.30...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china,fa cup,16-mi de finala) 19.15...GERMANIA-VIETNAM (meci amical) 21.30...EL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinale) 22.00...PARANAENSE-CORINTHIANS (brazilia,etapa 12) 23.00...UNION SANTA FE-INDEPENDIENTE (argentina,etapa 21) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 03.00...CRUZEIRO-SAO PAULO (brazilia,etapa 12) 03.00...PALMEIRAS-BOTAFOGO (brazilia,etapa 12) 04.30...JAMAICA-SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 11.00...ULAANBAATAR CITY-FC ULAANBAATAR (mongolia,derby,etapa 25) 16.00...VITTSJO-HAMMARBY (suedia,etapa 15) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) 17.00...HACKEN-VAXJO (suedia,etapa 15) 22.30...SAINT KITTS&NEVIS-TRINIDAD TOBAGO (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) 20.30...CLEOPATRA CAIRO-AL ITTIHAD ALEXANDRIA (egipt,cupa ligii,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 01.00...SAN LORENZO (argentina)-ESTUDIANTES MERIDA (venezuela) (copa sudamericana) 01.00...PALESTINO (chile)-FORTALEZA (brazilia) (copa sudamericana) 03.30...SAO PAULO (brazilia)-TIGRE (argentina) (copa sudamericana) 03.30...DEPORTES TOLIMA (columbia)-PUERTO CABELLO (venezuela) (copa sudamericana) 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 02.45...HONDURAS-QATAR (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 05.00...MEXIC-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) ___________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 03.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia,etapa 13) 04.30...CANADA-GUATEMALA (meci amical) 16.30...BRAZILIA-CHILE (meci amical) 20.30...FUTURE CAIRO-AL AHLY CAIRO (egipt,etapa 24) 21.45...OLANDA-BELGIA (meci amical) 22.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ luni 3 iulie 2023 02.00...TRINIDAD TOBAGO-SUA (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...HONDURAS-HAITI (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...QATAR-MEXIC (santa clara,sua,concacaf gold cup 2023) 22.00...CUIABA-SANTOS (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ___________________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
#427
Publicat: 22 iunie 2023 - 10:46
joi 22 iunie 2023
01.45...RIVER PLATE-INSTITUTO CORDOBA (argentina,etapa 19) 03.00...ESTUDIANTES-SAN LORENZO (argentina,etapa 19) 03.30...FLUMINENSE (locul 5/17 puncte)-ATLETICO MINEIRO (locul 4/18 puncte) (brazilia,serie a,etapa 11) 11.00...LIBAN-BANGLADESH (meci amical) 15.00...MALDIVE-BHUTAN (meci amical) ________________________________________________________________________________________ vineri 23 iunie 2023 18.00...USM ALGER-MC ALGER (algeria,derby,etapa 24) 21.30...AL QUWA-AL ZAWRAA (iraq,derby,etapa 33) 22.00...ITTIHAD TANGER-FAR RABAT (maroc,etapa 30) 22.00...MAGHREB FES-WYDAD CASABLANCA (maroc,etapa 30) ________________________________________________________ sambata 24 iunie 2023 12.30...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china,fa cup,16-mi de finala) 19.15...GERMANIA-VIETNAM (meci amical) 21.30...EL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinale) 22.00...PARANAENSE-CORINTHIANS (brazilia,etapa 12) 23.00...UNION SANTA FE-INDEPENDIENTE (argentina,etapa 21) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 03.00...CRUZEIRO-SAO PAULO (brazilia,etapa 12) 03.00...PALMEIRAS-BOTAFOGO (brazilia,etapa 12) 04.30...JAMAICA-SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 11.00...ULAANBAATAR CITY-FC ULAANBAATAR (mongolia,derby,etapa 25) 16.00...VITTSJO-HAMMARBY (suedia,etapa 15) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) 17.00...HACKEN-VAXJO (suedia,etapa 15) 22.30...SAINT KITTS&NEVIS-TRINIDAD TOBAGO (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) 20.30...CLEOPATRA CAIRO-AL ITTIHAD ALEXANDRIA (egipt,cupa ligii,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 01.00...SAN LORENZO (argentina)-ESTUDIANTES MERIDA (venezuela) (copa sudamericana) 01.00...PALESTINO (chile)-FORTALEZA (brazilia) (copa sudamericana) 03.30...SAO PAULO (brazilia)-TIGRE (argentina) (copa sudamericana) 03.30...DEPORTES TOLIMA (columbia)-PUERTO CABELLO (venezuela) (copa sudamericana) 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 02.45...HONDURAS-QATAR (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 05.00...MEXIC-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) ___________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 03.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia,etapa 13) 04.30...CANADA-GUATEMALA (meci amical) 16.30...BRAZILIA-CHILE (meci amical) 20.30...FUTURE CAIRO-AL AHLY CAIRO (egipt,etapa 24) 21.45...OLANDA-BELGIA (meci amical) 22.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ luni 3 iulie 2023 02.00...TRINIDAD TOBAGO-SUA (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...HONDURAS-HAITI (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...QATAR-MEXIC (santa clara,sua,concacaf gold cup 2023) 22.00...CUIABA-SANTOS (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ joi 20 iulie 2023 10.00...NORVEGIA-NOUA ZEELANDA (fifa women's world cup 2023) 13.00...IRLANDA-AUSTRALIA (fifa women's world cup 2023) _____________________________________________________________________________ vineri 21 iulie 2023 05.30...CANADA-NIGERIA (fifa women's world cup 2023) 08.00...ELVETIA-FILIPINE (fifa women's world cup 2023) 10.30...COSTA RICA-SPANIA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________________________ sambata 22 iulie 2023 04.00...VIETNAM-SUA (fifa women's world cup 2023) 10.00...JAPONIA-ZAMBIA (fifa women's world cup 2023) 12.30....HAITI-ANGLIA (fifa women's world cup 2023) 13.00...CHINA-DANEMARCA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ___________________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
#428
Publicat: 23 iunie 2023 - 18:59
vineri 23 iunie 2023
18.00...USM ALGER-MC ALGER (algeria,derby,etapa 24) 21.00...DUMFERMLINE (scotia)-ST PAULI (germania) (meci amical) 21.30...AL QUWA-AL ZAWRAA (iraq,derby,etapa 33) 22.00...ITTIHAD TANGER-FAR RABAT (maroc,etapa 30) 22.00...MAGHREB FES-WYDAD CASABLANCA (maroc,etapa 30) ________________________________________________________ sambata 24 iunie 2023 12.30...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china,fa cup,16-mi de finala) 19.15...GERMANIA-VIETNAM (meci amical) 21.30...EL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinale) 22.00...PARANAENSE-CORINTHIANS (brazilia,etapa 12) 23.00...UNION SANTA FE-INDEPENDIENTE (argentina,etapa 21) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 03.00...CRUZEIRO-SAO PAULO (brazilia,etapa 12) 03.00...PALMEIRAS-BOTAFOGO (brazilia,etapa 12) 04.30...JAMAICA-SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 11.00...ULAANBAATAR CITY-FC ULAANBAATAR (mongolia,derby,etapa 25) 16.00...VITTSJO-HAMMARBY (suedia,etapa 15) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) 17.00...HACKEN-VAXJO (suedia,etapa 15) 22.30...SAINT KITTS&NEVIS-TRINIDAD TOBAGO (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) 20.30...CLEOPATRA CAIRO-AL ITTIHAD ALEXANDRIA (egipt,cupa ligii,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 01.00...SAN LORENZO (argentina)-ESTUDIANTES MERIDA (venezuela) (copa sudamericana) 01.00...PALESTINO (chile)-FORTALEZA (brazilia) (copa sudamericana) 03.30...SAO PAULO (brazilia)-TIGRE (argentina) (copa sudamericana) 03.30...DEPORTES TOLIMA (columbia)-PUERTO CABELLO (venezuela) (copa sudamericana) 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 02.45...HONDURAS-QATAR (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 05.00...MEXIC-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) ___________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 03.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia,etapa 13) 04.30...CANADA-GUATEMALA (meci amical) 16.30...BRAZILIA-CHILE (meci amical) 20.30...FUTURE CAIRO-AL AHLY CAIRO (egipt,etapa 24) 21.45...OLANDA-BELGIA (meci amical) 22.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ luni 3 iulie 2023 02.00...TRINIDAD TOBAGO-SUA (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...HONDURAS-HAITI (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...QATAR-MEXIC (santa clara,sua,concacaf gold cup 2023) 22.00...CUIABA-SANTOS (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ joi 20 iulie 2023 10.00...NORVEGIA-NOUA ZEELANDA (fifa women's world cup 2023) 13.00...IRLANDA-AUSTRALIA (fifa women's world cup 2023) _____________________________________________________________________________ vineri 21 iulie 2023 05.30...CANADA-NIGERIA (fifa women's world cup 2023) 08.00...ELVETIA-FILIPINE (fifa women's world cup 2023) 10.30...COSTA RICA-SPANIA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________________________ sambata 22 iulie 2023 04.00...VIETNAM-SUA (fifa women's world cup 2023) 10.00...JAPONIA-ZAMBIA (fifa women's world cup 2023) 12.30....HAITI-ANGLIA (fifa women's world cup 2023) 13.00...CHINA-DANEMARCA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ___________________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
#429
Publicat: 24 iunie 2023 - 10:03
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 24 iunie 2023 12.00...VIKTORIA PLZEN (cehia) -DUKLA PRAGA (cehia) (meci amical) 12.30...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china,fa cup,16-mi de finala) 14.00...LEGIA VARSOVIA (polonia) -LECHIA GDANSK (polonia) (meci amical) 14.00...SLOVAN BRATISLAVA (slovacia) -UNIVERSITATEA CLUJ (Romania) (meci amical) 18.30...ETOILE SPORTIVE DU SAHEL-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,etapa PLAY OFF,mai sunt 3 etape) 18.30...ESPERANCE TUNIS-SFAXIEN (tunisia,etapa PLAY OFF,mai sunt 3 etape) 19.15...GERMANIA-VIETNAM (meci amical) 21.30...EL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinale) 21.30...AL QUWAAL ZAWRAA (iraq,etapa 33) 22.00...PARANAENSE-CORINTHIANS (brazilia,etapa 12) 23.00...UNION SANTA FE-INDEPENDIENTE (argentina,etapa 21) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 00.00...MONTEVIDEO WANDERERS-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay,turneul intermedio,etapa 3) 00.30...FORTALEZA-ATLETICO MINEIRO (brazilia,etapa 12) 03.00...CRUZEIRO-SAO PAULO (brazilia,etapa 12) 03.00...PALMEIRAS-BOTAFOGO (brazilia,etapa 12) 04.30...JAMAICA-SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 11.00...ULAANBAATAR CITY-FC ULAANBAATAR (mongolia,derby,etapa 25) 16.00...BOTEV PLOVDIV (bulgaria) -UNIVERSITATEA CRAIOVA (Romania) (meci amical) 16.00...VITTSJO-HAMMARBY (suedia,etapa 15) 17.00...MALMO (suedia) -GOTEBORG (suedia) (meci amical) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) 17.00...HACKEN-VAXJO (suedia,etapa 15) 22.30...SAINT KITTS&NEVIS-TRINIDAD TOBAGO (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) 20.30...CLEOPATRA CAIRO-AL ITTIHAD ALEXANDRIA (egipt,cupa ligii,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 01.00...SAN LORENZO (argentina)-ESTUDIANTES MERIDA (venezuela) (copa sudamericana) 01.00...PALESTINO (chile)-FORTALEZA (brazilia) (copa sudamericana) 03.30...SAO PAULO (brazilia)-TIGRE (argentina) (copa sudamericana) 03.30...DEPORTES TOLIMA (columbia)-PUERTO CABELLO (venezuela) (copa sudamericana) 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 02.45...HONDURAS-QATAR (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 05.00...MEXIC-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) ___________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 03.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia,etapa 13) 04.30...CANADA-GUATEMALA (meci amical) 16.30...BRAZILIA-CHILE (meci amical) 20.30...FUTURE CAIRO-AL AHLY CAIRO (egipt,etapa 24) 21.45...OLANDA-BELGIA (meci amical) 22.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ luni 3 iulie 2023 02.00...TRINIDAD TOBAGO-SUA (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...HONDURAS-HAITI (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...QATAR-MEXIC (santa clara,sua,concacaf gold cup 2023) 22.00...CUIABA-SANTOS (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ joi 20 iulie 2023 10.00...NORVEGIA-NOUA ZEELANDA (fifa women's world cup 2023) 13.00...IRLANDA-AUSTRALIA (fifa women's world cup 2023) _____________________________________________________________________________ vineri 21 iulie 2023 05.30...CANADA-NIGERIA (fifa women's world cup 2023) 08.00...ELVETIA-FILIPINE (fifa women's world cup 2023) 10.30...COSTA RICA-SPANIA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________________________ sambata 22 iulie 2023 04.00...VIETNAM-SUA (fifa women's world cup 2023) 10.00...JAPONIA-ZAMBIA (fifa women's world cup 2023) 12.30....HAITI-ANGLIA (fifa women's world cup 2023) 13.00...CHINA-DANEMARCA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ___________________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
|
#430
Publicat: 24 iunie 2023 - 18:05
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 24 iunie 2023 12.00...VIKTORIA PLZEN (cehia) 2-0 DUKLA PRAGA (cehia) (meci amical) 12.30...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china,fa cup,16-mi de finala) 14.00...LEGIA VARSOVIA (polonia) 3-1LECHIA GDANSK (polonia) (meci amical) 18.00...SLOVAN BRATISLAVA (slovacia) 2-0 (scorul in minutul 50) UNIVERSITATEA CLUJ (Romania) (meci amical) 18.30...ETOILE SPORTIVE DU SAHEL-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,etapa PLAY OFF,mai sunt 3 etape) 18.30...ESPERANCE TUNIS-SFAXIEN (tunisia,etapa PLAY OFF,mai sunt 3 etape) 19.15...GERMANIA-VIETNAM (meci amical) 21.30...EL MASRY PORT SAID-FUTURE CAIRO (egipt,cupa ligii,semifinale) 21.30...AL QUWAAL ZAWRAA (iraq,etapa 33) 22.00...PARANAENSE-CORINTHIANS (brazilia,etapa 12) 23.00...UNION SANTA FE-INDEPENDIENTE (argentina,etapa 21) _______________________________________________________________ duminica 25 iunie 2023 00.00...MONTEVIDEO WANDERERS-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay,turneul intermedio,etapa 3) 00.30...FORTALEZA-ATLETICO MINEIRO (brazilia,etapa 12) 03.00...CRUZEIRO-SAO PAULO (brazilia,etapa 12) 03.00...PALMEIRAS-BOTAFOGO (brazilia,etapa 12) 04.30...JAMAICA-SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 11.00...ULAANBAATAR CITY-FC ULAANBAATAR (mongolia,derby,etapa 25) 13.00...AVISPA FUKUOKA-VISSEL KOBE (japonia,etapa 18) 16.00...BOTEV PLOVDIV (bulgaria) -UNIVERSITATEA CRAIOVA (Romania) (meci amical) 16.00...VITTSJO-HAMMARBY (suedia,etapa 15) 17.00...MALMO (suedia) -GOTEBORG (suedia) (meci amical) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) 17.00...HACKEN-VAXJO (suedia,etapa 15) 22.30...SAINT KITTS&NEVIS-TRINIDAD TOBAGO (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) 20.30...CLEOPATRA CAIRO-AL ITTIHAD ALEXANDRIA (egipt,cupa ligii,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 01.00...SAN LORENZO (argentina)-ESTUDIANTES MERIDA (venezuela) (copa sudamericana) 01.00...PALESTINO (chile)-FORTALEZA (brazilia) (copa sudamericana) 03.30...SAO PAULO (brazilia)-TIGRE (argentina) (copa sudamericana) 03.30...DEPORTES TOLIMA (columbia)-PUERTO CABELLO (venezuela) (copa sudamericana) 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 02.45...HONDURAS-QATAR (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 05.00...MEXIC-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) ___________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 12.00...NAGOYA GRAMPUS-KAWASAKI FRONTALE (japonia,etapa 19) 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 03.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia,etapa 13) 04.30...CANADA-GUATEMALA (meci amical) 13.00...YOKOHAMA MARINOS-SHONAN HIRATSUKA (japonia,etapa 19) 16.30...BRAZILIA-CHILE (meci amical) 20.30...FUTURE CAIRO-AL AHLY CAIRO (egipt,etapa 24) 21.45...OLANDA-BELGIA (meci amical) 22.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ luni 3 iulie 2023 02.00...TRINIDAD TOBAGO-SUA (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...HONDURAS-HAITI (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...QATAR-MEXIC (santa clara,sua,concacaf gold cup 2023) 22.00...CUIABA-SANTOS (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ joi 20 iulie 2023 10.00...NORVEGIA-NOUA ZEELANDA (fifa women's world cup 2023) 13.00...IRLANDA-AUSTRALIA (fifa women's world cup 2023) _____________________________________________________________________________ vineri 21 iulie 2023 05.30...CANADA-NIGERIA (fifa women's world cup 2023) 08.00...ELVETIA-FILIPINE (fifa women's world cup 2023) 10.30...COSTA RICA-SPANIA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________________________ sambata 22 iulie 2023 04.00...VIETNAM-SUA (fifa women's world cup 2023) 10.00...JAPONIA-ZAMBIA (fifa women's world cup 2023) 12.30....HAITI-ANGLIA (fifa women's world cup 2023) 13.00...CHINA-DANEMARCA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ___________________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ Editat de marshall54, 24 iunie 2023 - 18:10. |
#431
Publicat: 25 iunie 2023 - 06:56
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
duminica 25 iunie 2023 00.00...MONTEVIDEO WANDERERS 0-0 PENAROL MONTEVIDEO (uruguay,turneul intermedio,etapa 3) 00.30...FORTALEZA 2-1 ATLETICO MINEIRO (brazilia,etapa 12) 04.30...JAMAICA 1-1 SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 11.00...ULAANBAATAR CITY-FC ULAANBAATAR (mongolia,derby,etapa 25) 13.00...AVISPA FUKUOKA-VISSEL KOBE (japonia,etapa 18) 16.00...BOTEV PLOVDIV (bulgaria) -UNIVERSITATEA CRAIOVA (Romania) (meci amical) 16.00...VITTSJO-HAMMARBY (suedia,etapa 15) 16.00...FC SANTOS-FLAMENGO (brazilia,play off,sferturile de finala) 16.00...SAO PAULO-PALMEIRAS (brazilia,play off,sferturile de finala) 17.00...MALMO (suedia) -GOTEBORG (suedia) (meci amical) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) 17.00...HACKEN-VAXJO (suedia,etapa 15) 22.00...PALMEIRAS-BOTAFOGO (brazilia,etapa 12) 22.30...SAINT KITTS&NEVIS-TRINIDAD TOBAGO (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) 20.30...CLEOPATRA CAIRO-AL ITTIHAD ALEXANDRIA (egipt,cupa ligii,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 00.30...CORINTHIANS-CRUZEIRO (brazilia,play off,sferturile de finala) 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 01.00...SAN LORENZO (argentina)-ESTUDIANTES MERIDA (venezuela) (copa sudamericana) 01.00...PALESTINO (chile)-FORTALEZA (brazilia) (copa sudamericana) 03.30...SAO PAULO (brazilia)-TIGRE (argentina) (copa sudamericana) 03.30...DEPORTES TOLIMA (columbia)-PUERTO CABELLO (venezuela) (copa sudamericana) 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 02.45...HONDURAS-QATAR (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 05.00...MEXIC-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) ___________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 12.00...NAGOYA GRAMPUS-KAWASAKI FRONTALE (japonia,etapa 19) 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 03.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia,etapa 13) 04.30...CANADA-GUATEMALA (meci amical) 13.00...YOKOHAMA MARINOS-SHONAN HIRATSUKA (japonia,etapa 19) 16.30...BRAZILIA-CHILE (meci amical) 20.30...FUTURE CAIRO-AL AHLY CAIRO (egipt,etapa 24) 21.45...OLANDA-BELGIA (meci amical) 22.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ luni 3 iulie 2023 02.00...TRINIDAD TOBAGO-SUA (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...HONDURAS-HAITI (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...QATAR-MEXIC (santa clara,sua,concacaf gold cup 2023) 22.00...CUIABA-SANTOS (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ joi 20 iulie 2023 10.00...NORVEGIA-NOUA ZEELANDA (fifa women's world cup 2023) 13.00...IRLANDA-AUSTRALIA (fifa women's world cup 2023) _____________________________________________________________________________ vineri 21 iulie 2023 05.30...CANADA-NIGERIA (fifa women's world cup 2023) 08.00...ELVETIA-FILIPINE (fifa women's world cup 2023) 10.30...COSTA RICA-SPANIA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________________________ sambata 22 iulie 2023 04.00...VIETNAM-SUA (fifa women's world cup 2023) 10.00...JAPONIA-ZAMBIA (fifa women's world cup 2023) 12.30....HAITI-ANGLIA (fifa women's world cup 2023) 13.00...CHINA-DANEMARCA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ___________________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
#432
Publicat: 25 iunie 2023 - 14:14
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
duminica 25 iunie 2023 00.00...MONTEVIDEO WANDERERS 0-0 PENAROL MONTEVIDEO (uruguay,turneul intermedio,etapa 3) 00.30...FORTALEZA 2-1 ATLETICO MINEIRO (brazilia,etapa 12) 04.30...JAMAICA 1-1 SUA (chicago,sua,concacaf gold cup 2023) 11.00...ULAANBAATAR CITY-FC ULAANBAATAR (mongolia,derby,etapa 25) 13.00...AVISPA FUKUOKA 0-3 VISSEL KOBE (japonia,etapa 18) 16.00...BOTEV PLOVDIV (bulgaria) -UNIVERSITATEA CRAIOVA (Romania) (meci amical) 16.00...VITTSJO-HAMMARBY (suedia,etapa 15) 16.00...FC SANTOS-FLAMENGO (brazilia,play off,sferturile de finala) 16.00...SAO PAULO-PALMEIRAS (brazilia,play off,sferturile de finala) 17.00...MALMO (suedia) -GOTEBORG (suedia) (meci amical) 16.00...TERENGGANU-KUALA LUMPUR CITY (malaezia,cupa FA,semifinale) 17.00...HACKEN-VAXJO (suedia,etapa 15) 22.00...PALMEIRAS-BOTAFOGO (brazilia,etapa 12) 22.30...SAINT KITTS&NEVIS-TRINIDAD TOBAGO (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) ______________________________________________________________ luni 26 iunie 2023 01.00...QATAR-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 03.00...HONDURAS-MEXIC (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 15.15...DARUL TAKZIM-SELANGOR (malaezia,cupa FA,semifinale) 20.30...CLEOPATRA CAIRO-AL ITTIHAD ALEXANDRIA (egipt,cupa ligii,semifinale) ______________________________________________________________ marti 27 iunie 2023 00.30...CORINTHIANS-CRUZEIRO (brazilia,play off,sferturile de finala) 03.30...PANAMA-COSTA RICA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) _________________________________________________________________ miercuri 28 iunie 2023 01.00...SAN LORENZO (argentina)-ESTUDIANTES MERIDA (venezuela) (copa sudamericana) 01.00...PALESTINO (chile)-FORTALEZA (brazilia) (copa sudamericana) 03.30...SAO PAULO (brazilia)-TIGRE (argentina) (copa sudamericana) 03.30...DEPORTES TOLIMA (columbia)-PUERTO CABELLO (venezuela) (copa sudamericana) 03.45...CUBA-GUATEMALA (fort lauderdale,sua,concacaf gold cup 2023) 13.00...SUWON BLUEWINGS-INCHEON UNITED (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) _________________________________________________________________________ joi 29 iunie 2023 02.30...TRINIDAD TOBAGO-SUA (st louis,sua,concacaf gold cup 2023) ____________________________________________________________ vineri 30 iunie 2023 02.45...HONDURAS-QATAR (houston,sua,concacaf gold cup 2023) 05.00...MEXIC-HAITI (houston,sua,concacaf gold cup 2023) ___________________________________________________________ sambata 1 iulie 2023 12.00...NAGOYA GRAMPUS-KAWASAKI FRONTALE (japonia,etapa 19) 17.00...LARNE-CRUSADERS BELFAST (irlanda de nord,supercupa,finala) ______________________________________________________________ duminica 2 iulie 2023 03.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia,etapa 13) 04.30...CANADA-GUATEMALA (meci amical) 13.00...YOKOHAMA MARINOS-SHONAN HIRATSUKA (japonia,etapa 19) 16.30...BRAZILIA-CHILE (meci amical) 20.30...FUTURE CAIRO-AL AHLY CAIRO (egipt,etapa 24) 21.45...OLANDA-BELGIA (meci amical) 22.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ luni 3 iulie 2023 02.00...TRINIDAD TOBAGO-SUA (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...HONDURAS-HAITI (charlotte,sua,concacaf gold cup 2023) 04.00...QATAR-MEXIC (santa clara,sua,concacaf gold cup 2023) 22.00...CUIABA-SANTOS (brazilia,etapa 13) _______________________________________________________________ joi 20 iulie 2023 10.00...NORVEGIA-NOUA ZEELANDA (fifa women's world cup 2023) 13.00...IRLANDA-AUSTRALIA (fifa women's world cup 2023) _____________________________________________________________________________ vineri 21 iulie 2023 05.30...CANADA-NIGERIA (fifa women's world cup 2023) 08.00...ELVETIA-FILIPINE (fifa women's world cup 2023) 10.30...COSTA RICA-SPANIA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________________________ sambata 22 iulie 2023 04.00...VIETNAM-SUA (fifa women's world cup 2023) 10.00...JAPONIA-ZAMBIA (fifa women's world cup 2023) 12.30....HAITI-ANGLIA (fifa women's world cup 2023) 13.00...CHINA-DANEMARCA (fifa women's world cup 2023) _________________________________________________________ vineri 4 august 2023 21.00...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD ROTTERDAM (olanda,supercupa,finala) ___________________________________________________________________ vineri 11 august 2023 22.00...BURNLEY-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ sambata 12 august 2023 14.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) 19.30...ARSENAL-NOTTINGHAM FOREST (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________ duminica 13 august 2023 16.00...BRENTFORD-TOTTENHAM HOTSPUR (anglia,premier league,etapa 1) 18.30...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,premier league,etapa 1) __________________________________________________________________ luni 14 august 2023 22.00...MANCHESTER UNITED-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1) _____________________________________________________________________ joi 24 august 2023 02.00...CINCINNATI FC-INTER MIAMI (sua,open cup,semifinale) 04.30...HOUSTON DYNAMO-REAL SALT LAKE (sua,open cup,semifinale) _______________________________________________________________ |
Anunturi
▶ Utilizatori activi: 1
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi