Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 

transaction failed - due to low gas (la primirea de Tokens)

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
cypriaan

cypriaan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 68
  • Înscris: 09.09.2006
Buna ziua

Am participat la un ICO si trebuia sa primesc in contul meu de pe MyEtherWallet.com  token-urile aferente.
Conform TX status-ului TX   0x70fc74551a132a301e5b4a6c1c6dbbfe23d4a6479501b60c6468cd2f6ba0cf3b,  tranzactia  a  esuat din cauza  lipsei de gas din wallet.
Ulterior am transferat suficient ETH  pt a acoperi TX fee-ul necesar pentru procesarea tranzactiei.
Cum se poate relua tranzactia pentru a putea fi procesata si pentru a primi Token-urile ?  Am atasat o serie de printscreen-uri pentru lamuriri.

Multumesc anticipat.

Fișiere atașate



#2
Afrikaner76

Afrikaner76

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 912
  • Înscris: 25.02.2016
Esti sigur ca nu e teapa?

#3
cypriaan

cypriaan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 68
  • Înscris: 09.09.2006
Nu cred ca e o teapa, pentru ca eu am platit pentru participarea la ICO si acum ar trebui sa primesc Token-urile aferente in wallet.
Nu e primul ICO la care am participat si am primit Tokens in acest wallet.
Dar acum tranzactia a esuat din cauza lipsei de gas. Intrebarea mea este cum fac sa reiau procesarea tranzactiei ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate