Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Backu-up box Fronius
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele
 

Flota lui Robert

* * * * * 2 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
253 răspunsuri în acest subiect

#253
Tront

Tront

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 708
  • Înscris: 10.07.2012
Am zis ca vin cu ceva update-uri.

BMW-ul a fost vandut pe 31 octombrie.

In locul lui am luat 2 Dacia Logan 1.4 MPI + GPL, 2010. Le-am luat ca sa faca Uber ( unul eu si celalalt taicamiu ).

Cel alb are ~700-800.000 km reali si 372.000 km in bord ( nu am calculat si nici nu ma intereseaza cati are reali ). De pe 1 Noiembrie il am si avem deja 7000 km cu el fara probleme.

Cel rosu are 233.000 km in bord si 280.000 km reali. Asta a apucat doar o mie de km sa facem cu el, pentru ca am tot avut probleme cu actele ( fiscal de la sector 1 care a iesit in 15 zile, ARR in concediu s.a.m.d ).

Cam asta e povestea pe super scurt, nu stiu inca daca are rost sa continui acest jurnal cu 2 banale Dacia Logan cu gaz.

Fișiere atașate



#254
marius23mvp

marius23mvp

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 332
  • Înscris: 18.08.2009
Salut, nu o sa treaca 2023 si o sa-ti iei tu ceva ... sper.
Imi pare rau pentru treaba cu uber ... sau nu stiu - poate o faceti din placere. Retin ca tu erai un om foarte ocupat, cu drumuri multe de facut, si parca aveati o afacere de familie. Banuiesc ca ceva n-a mers cum trebuie. Va reveniti voi, esti tanar si muncitor !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate