Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Flota lui Robert

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
253 replies to this topic

#253
Tront

Tront

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 708
  • Înscris: 10.07.2012
Am zis ca vin cu ceva update-uri.

BMW-ul a fost vandut pe 31 octombrie.

In locul lui am luat 2 Dacia Logan 1.4 MPI + GPL, 2010. Le-am luat ca sa faca Uber ( unul eu si celalalt taicamiu ).

Cel alb are ~700-800.000 km reali si 372.000 km in bord ( nu am calculat si nici nu ma intereseaza cati are reali ). De pe 1 Noiembrie il am si avem deja 7000 km cu el fara probleme.

Cel rosu are 233.000 km in bord si 280.000 km reali. Asta a apucat doar o mie de km sa facem cu el, pentru ca am tot avut probleme cu actele ( fiscal de la sector 1 care a iesit in 15 zile, ARR in concediu s.a.m.d ).

Cam asta e povestea pe super scurt, nu stiu inca daca are rost sa continui acest jurnal cu 2 banale Dacia Logan cu gaz.

Attached Files



#254
marius23mvp

marius23mvp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 18.08.2009
Salut, nu o sa treaca 2023 si o sa-ti iei tu ceva ... sper.
Imi pare rau pentru treaba cu uber ... sau nu stiu - poate o faceti din placere. Retin ca tu erai un om foarte ocupat, cu drumuri multe de facut, si parca aveati o afacere de familie. Banuiesc ca ceva n-a mers cum trebuie. Va reveniti voi, esti tanar si muncitor !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate